klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

aminnnn cnm bütün isteyenlere nasip etsin inşşş ALLAH ım..
cnm ben 6 yıllık ewliyim hikayem biraz uzun 2008 de hamile kaldım ben kürtaj oldum kalp atışı durunca kürtajdan sonra rahim yapışması oldu buda zaten bebek olmasını imkansızlaştırıyor..neyseki birçok şey yaşadım ama sağlığıma kavuştum çok şükür eskiden hiç umudum bile yokken artık fazlasıyla umutluyum bu bile yetiyor insana..
bu ay yeniden tedaviye başladım bakalım herşeyin hayırlısı...herzaman ALLAH ım bu günleri aratacak dert verme diye dua ediyorum..umarım sende en kısa zamanda kavuşursun meleğine..
bu arada düşük için bir sebep yok dediler demekki öle yaşamamız gerekiyormuş...

hımm nasip nasip cnm allah en kıza zamanda inşallah nasip eder

başka yok mu bu konuyla ilgili konuşmak isteyen arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz :):)::)

canım benimde 1 tane yumurtam vardı,çok büyükde değildi,çatlatma iğnesi oldum,iğneden 1 gün önce,iğneyi olduğum gün ve ertesi gün,üç gün üst üste birlikte olduk başkada olmadık ve hamile kaldım,hatta doğurdum bile,darısı başına...

canım benimde 1 tane yumurtam vardı,çok büyükde değildi,çatlatma iğnesi oldum,iğneden 1 gün önce,iğneyi olduğum gün ve ertesi gün,üç gün üst üste birlikte olduk başkada olmadık ve hamile kaldım,hatta doğurdum bile,darısı başına...

hadii yaaaa ayyy inşallah benimde bebişim olurrrr biz ertesi gün ve ondan sonraki gün birlikte olduk ama bakalım nasipse tutacağı varsa tutar tşk ederim cevabın için

selam kızlar bizde 10. ayımızdayız klomen ve oviterelle ile tedaviye başladık dün iğne oldum tek yumurtam varmış benimde banada dua edin Rabbim tez vakitte hayırla kuçağımıza almayı nasip etsin inşallah bide bu iğneyi parayla aldık dr rapor olmaz dedi siz nasıl raporlaştırdınız bilgi verirmisiniz.

selam kızlar bizde 10. ayımızdayız klomen ve oviterelle ile tedaviye başladık dün iğne oldum tek yumurtam varmış benimde banada dua edin Rabbim tez vakitte hayırla kuçağımıza almayı nasip etsin inşallah bide bu iğneyi parayla aldık dr rapor olmaz dedi siz nasıl raporlaştırdınız bilgi verirmisiniz.[/QU
bana doktorum dedi ama bende bu ay raporlaştırmadım eğer önümüzde ki aya kalırsa söylerim :):):):

selam kızlar bizde 10. ayımızdayız klomen ve oviterelle ile tedaviye başladık dün iğne oldum tek yumurtam varmış benimde banada dua edin Rabbim tez vakitte hayırla kuçağımıza almayı nasip etsin inşallah bide bu iğneyi parayla aldık dr rapor olmaz dedi siz nasıl raporlaştırdınız bilgi verirmisiniz.

bana doktorum dedi ama nasıl yapılıyor bilmiyorum birdahakine yaptırıcam bende

slm arkadaslarr ben de 2 ay klomen ve ovitrelle kullandim 3 ay oncesinde vee ovitrella ignesine 20 tl verdim ben siz neden bu kadar fazla verdiniz anlamadim.rahim filmi de gectigimiz ay cektirdim ben.ozelde 250tl verdim biraz agrili oldu benimki acikcasi yaa...ama cok kisa sureli bir islem yani en azindn soru isaretinde kurtuluyorsunuz...anestezi falan hic onermedi benim doktorum nedense ben de sonradan oyle oldugunu ogrendimmm:KK43:(

slm arkadaslarr ben de 2 ay klomen ve ovitrelle kullandim 3 ay oncesinde vee ovitrella ignesine 20 tl verdim ben siz neden bu kadar fazla verdiniz anlamadim.rahim filmi de gectigimiz ay cektirdim ben.ozelde 250tl verdim biraz agrili oldu benimki acikcasi yaa...ama cok kisa sureli bir islem yani en azindn soru isaretinde kurtuluyorsunuz...anestezi falan hic onermedi benim doktorum nedense ben de sonradan oyle oldugunu ogrendimmm:KK43:(

merhaba ben özele gidiyorum adam reçeteye dahi yazmıyor devlet karşılamıyor diyor burası çok küçük başka doktor bulsam hemen değiştirecem biz iğneye 80 tl verdik işe yarayacagını da sanmıyorum ama olsun,sizede geçmiş olsun rabbim inşallah aratmadan nasip etsin bebişlerimizi.

merhaba kızlar umudunuzu kaybetmeyin olmaz umudum yok diyip kendinizi yiyorsunuz emin olun... ben 1 sene ugraştım gittim geldim doktora en son nisan ayında rahim filmimi çektiler temiz çıktı çok şükür ardından ilk adetim mayıstaydı klomen kullandım kontrole gittim tek yumurtan oluşmuş dedi üzüldüm artık etraftanda gelenleri dinliyorsun 2 yada 3 yumurtam oldu bu bilmem kaçıncı iğnem tutmadı falan diyorlardı bende olmaz demiştim yinede umut işte aldım iğneyi akşam saat 10 da vuruldum ve o gece ilişki önerdi doktorum sonraki gün yok bi sonraki günde sabah erken dedi dediklerini yaptık ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldım doktor değişti yok dedim artık gerçekten bırakmıştım çocuk gördükçe bogazımda bişeyler düğümleniyordu aradan zaman geçti babalar gününde eşim dayanamamış eczaneden test almış yapacam ama korkuyorum tek çizgi çıkmasından neyse yaptım direk çift çizgi oldu artık bekliyorum silinir şimdi falan diye rabbim o anki yaşadığım duygunun tarifi imkansız şimdi 20 haftalık hamileyim allah kısmet ederse bi kızım olacak rabbim herkese herkese nasip etsin inşallah dilerim en yakın zamanda sizde böyle müjdeli haberler alırsınız...

merhaba kızlar umudunuzu kaybetmeyin olmaz umudum yok diyip kendinizi yiyorsunuz emin olun... ben 1 sene ugraştım gittim geldim doktora en son nisan ayında rahim filmimi çektiler temiz çıktı çok şükür ardından ilk adetim mayıstaydı klomen kullandım kontrole gittim tek yumurtan oluşmuş dedi üzüldüm artık etraftanda gelenleri dinliyorsun 2 yada 3 yumurtam oldu bu bilmem kaçıncı iğnem tutmadı falan diyorlardı bende olmaz demiştim yinede umut işte aldım iğneyi akşam saat 10 da vuruldum ve o gece ilişki önerdi doktorum sonraki gün yok bi sonraki günde sabah erken dedi dediklerini yaptık ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldım doktor değişti yok dedim artık gerçekten bırakmıştım çocuk gördükçe bogazımda bişeyler düğümleniyordu aradan zaman geçti babalar gününde eşim dayanamamış eczaneden test almış yapacam ama korkuyorum tek çizgi çıkmasından neyse yaptım direk çift çizgi oldu artık bekliyorum silinir şimdi falan diye rabbim o anki yaşadığım duygunun tarifi imkansız şimdi 20 haftalık hamileyim allah kısmet ederse bi kızım olacak rabbim herkese herkese nasip etsin inşallah dilerim en yakın zamanda sizde böyle müjdeli haberler alırsınız...

tbr:):):):): allahım sağlıklı evlat nasip etsin darısı da bizim başımıza

peki arkadaşlar birlikte olduktan sonra hemen kalkıyor musunuz hemen bunun aslı var mı

cnm ben de bu ayın 19unda çatlatma iğnesi oldum iğne olmadan birlikte olmadık olduktan sonra bi hafta birlikte olun dedi doktorum çok merak ediyorum acaba hamile kalabilir miyim?

cnm ben de bu ayın 19unda çatlatma iğnesi oldum iğne olmadan birlikte olmadık olduktan sonra bi hafta birlikte olun dedi doktorum çok merak ediyorum acaba hamile kalabilir miyim?

olabilir neden olmasın bende bekliyorum bakalım işte iğnemi olalı 1 hafta oldu

evet canım mümkün oldukça yarım saat kalkma ve ayağının altına yastık koy inşallah işine yarar bende bu ay öyle yaptım tek yumoşum var.

öyemi tek yumoşla hamile kalanda var gerçi ama ben bu ay çok ağır işler yaptım ev temizliği felan gerçi çok ta inanamam amam genede insan takıyor birazda böyle şeyleri takıntı yapıp herşeyi salmak istemiyorum

yok mu bu konuyla ilgisi olan başkası yorumlarını bekliyorum arkadaşlar :):):):):) deneyimlerinizi ve genelde cinsiyetini öğrenmek istiyorum çünkü eltim ebe ve o genelde erkek olur dedi çatlatma iğnesi ovulasyon sonrası olduğu için dedi doğru mu bilmek istiyorum bi arkadaşımda aynı eşkilde hamile kaldı ve erkek

yok mu bu konuyla ilgisi olan başkası yorumlarını bekliyorum arkadaşlar :):):):):) deneyimlerinizi ve genelde cinsiyetini öğrenmek istiyorum çünkü eltim ebe ve o genelde erkek olur dedi çatlatma iğnesi ovulasyon sonrası olduğu için dedi doğru mu bilmek istiyorum bi arkadaşımda aynı eşkilde hamile kaldı ve erkek

merhaba,sayfan ilgimi çekti yorum yazmak istedim;tabiki tek yumoşla gebelik olur,geliştirici kullanınca aslında 2 den fazlası sakıncalı çoğul gebelik açısından.çatlamadığından endişe etmişsin ateş ölçme yöntemini dene bununla ilgili topik var bak istersen.vücut ısın yumurtlama olduğunda çatlama öncesine göre biraz artar ve yüksek devam eder,gebelik oluşursa yüksek kalır,oluşmamışsa ısın düşer ve regli olursun.umarım bebişin çok bekletmez bol şans:KK66:
bu arada sana söyledikleri şöyle bişey olabilir, kız geni taşıyan spermler dayanıklı olurmuş yumurta çatlamadan önce ilişki olduğunda onlar dayanıklı olduğundan kız bebek olma olasılığı fazla derler.erkek geni taşıyan spermler de hızlı olurmuş çatlama dönemine denk gelirse kız geni taşıyandan hızlı ulaştıklarından erkek bebek olurmuş amaaa "muş"hepsi.Allah hayırlı evlat sahibi olmak nasip olsun hepimize...

X