klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

merhaba,sayfan ilgimi çekti yorum yazmak istedim;tabiki tek yumoşla gebelik olur,geliştirici kullanınca aslında 2 den fazlası sakıncalı çoğul gebelik açısından.çatlamadığından endişe etmişsin ateş ölçme yöntemini dene bununla ilgili topik var bak istersen.vücut ısın yumurtlama olduğunda çatlama öncesine göre biraz artar ve yüksek devam eder,gebelik oluşursa yüksek kalır,oluşmamışsa ısın düşer ve regli olursun.umarım bebişin çok bekletmez bol şans:KK66:
bu arada sana söyledikleri şöyle bişey olabilir, kız geni taşıyan spermler dayanıklı olurmuş yumurta çatlamadan önce ilişki olduğunda onlar dayanıklı olduğundan kız bebek olma olasılığı fazla derler.erkek geni taşıyan spermler de hızlı olurmuş çatlama dönemine denk gelirse kız geni taşıyandan hızlı ulaştıklarından erkek bebek olurmuş amaaa "muş"hepsi.Allah hayırlı evlat sahibi olmak nasip olsun hepimize...

tşk ederim yorumun için birde benim ateşim her ilişkiden sonra artıyor bu yüzden ne zaman yükselip ne zaman artığını nie arttığını ayırt edemiyorum peki ilşkiden sonra ateşimin yükselmesi normal mi

ateşinin yükselmesi "aksiyondan dolayı":KK66: normal.ateşini ölçerken; 1-hergün sabah aynı saatte(6-8 arası bi zaman belirle) ölçeceksin.kendine eczaneden dijital bi termometre al ölçümünü hergün kaydet.sen ölçüm yaptıkça kendini tanıyacaksın.yumurtlamadan sonra ateşin yükselir.Bu yöntem genelde gebelik belirlemek değil,yumurtlamanın gerçekleştiğini saptamak için kullanılır

kızlar bu klomen ve ovitrelle sizde de aşırı gögüs ağrısı yaptı mı benim zaten her ay adettten önce ağırdı ama bu sefer çok arttı sizde durum ne?

hayırlısı ya yine tutturamadım biliyorum adettten önce nasılsam öyleyim inş. senin ki tutar.

hayırlısı ya yine tutturamadım biliyorum adettten önce nasılsam öyleyim inş. senin ki tutar.

belirtiler aynı oluyormuş arkadaşım dedi hamileliğini öğrendi hala devam ediyordu adet olacak mış gibi yim diyordu hem ne kadar oldu iğne olalı ben bugün doktora gidiyorum progestronuma bakıcak ama bende de hiç belirti yok dünde ne akla hizmetse rangere bindim luna parkta az daha ölüyordum alet sağlam değilmiş neyseki zor da olsa durdurabildik hem hamilelik düşünüyorum hemde atraksiyon yapıyorum normalde korkmam alet sağlam değildi bende ona güvendim :KK43::KK43::-):-) bende pek ümtli değilim bu ay

ayın 20sinde oldum dikkat et kendine tehlikeli işler yapma dr beni çağırmadı progesteron için gerekli mi ki ya adam beni hiç sallamıyor sanırım ne yapacaksam neyse hayırlısı bakalım.

ayın 20sinde oldum dikkat et kendine tehlikeli işler yapma dr beni çağırmadı progesteron için gerekli mi ki ya adam beni hiç sallamıyor sanırım ne yapacaksam neyse hayırlısı bakalım.

ben dün yaptırdım prgestronu bugün sonuçları almaya gidicem de reyyan ovulasyon olmuş dedi yumurta kalıntıları varmış kalıntı varsa hamile kalmamışmıyım :KK43::KK43::KK43:: ayın 3 dede benim olması lazım

ben dün yaptırdım prgestronu bugün sonuçları almaya gidicem de reyyan ovulasyon olmuş dedi yumurta kalıntıları varmış kalıntı varsa hamile kalmamışmıyım :KK43::KK43::KK43:: ayın 3 dede benim olması lazım

valla hiç bilmiyorum ki keşke sorsaydın doktora inşallah hayırlı haberlerini yazarsın benim adete var daha sanırım bende adet düzensizliği de vardı hakkımızda hayırlısı olsun canım haberdar et olur mu.

ben bilmiyorum bu tedavide ilk ayım yani tecrübem yok inş. hayırlı sonuç alırsın

progestronum 12.1 çıktı olmuş dedi tek yumurta zaten dün ultrasnla baktığında çatlamış kalıntıları var dedi yani benim bu ay hamile kalmamam için hiç bir engel yok ancak ben akllı rangere bindim ne akla hizmetse o kadar kasmaya tutmaz çocuk çok kastım kendimi korkudan indiğimde yürüyemiyordum

gerçekten mi bende de 1 tane olduğu için hiç umutlanamadım çünkü herkes sayısı oldukça fazla 3 4 ve büyüklüğüde küçüktü 15m bilemedim dün gece hafif batmalar oldu sanırım benimki küçk olduğu için anca dün gece çatladı dün ve bugün birlikte olduk hadi hayırlısı :):): nasip kısmet artık inşallah bende güzel haberleri alırım bu ay

canım benimde 16 mm yumurtam vardı klomenle olustu,kendiliğinden çatladı ve hamıleyim:nazar: darısı size insallah:26:

canım benimde 16 mm yumurtam vardı klomenle olustu,kendiliğinden çatladı ve hamıleyim:nazar: darısı size insallah:26:

ay inşallah akıntım fazllaştıve yapışkan değişik bu ay oldu benim adetime 3 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah tutar ama bana ultrsonbla baktı birşey söylemedi acaba gözükmez mi şimdiden 2 gün önce yaptı ultrasonu ama görmedi birşey o yüzden pek umutlu değilim acaba yokmu diye nasip kısmet allahım hayırlsını versin diyorum artık ilk denemem senin kaçıncıydı 4 gün beklicem sonra israr testi yaparım artık vara çıkar zaten die umuyorum peki hamileleğinin kaçıncı ayı kız mı erkek mi genelde erkek oluyormuş çünkü ovulasyon gerçekleştirildiği için erkek spermler aha kolay döllüyorlarmış ovulasyon öncesi birlikte olunursa kız spermle daha dayanıklı olduğu için onlar döllüyormuş allah sağlıklsını versin gerçi de ne bilim düşündüğüm için çok şey merak ediyorum :-):-):-):-):-)

4 gün adetimeeeee :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::8 dua edin benim için arkdaşlarrrr gelsin bebişim 18 aydır bekliyorum birde teyzeleri bir nazlı çıktı ki sormayın gitsin bekletiyor beni :)):):):):):):):)

ay inşallah akıntım fazllaştıve yapışkan değişik bu ay oldu benim adetime 3 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah tutar ama bana ultrsonbla baktı birşey söylemedi acaba gözükmez mi şimdiden 2 gün önce yaptı ultrasonu ama görmedi birşey o yüzden pek umutlu değilim acaba yokmu diye nasip kısmet allahım hayırlsını versin diyorum artık ilk denemem senin kaçıncıydı 4 gün beklicem sonra israr testi yaparım artık vara çıkar zaten die umuyorum peki hamileleğinin kaçıncı ayı kız mı erkek mi genelde erkek oluyormuş çünkü ovulasyon gerçekleştirildiği için erkek spermler aha kolay döllüyorlarmış ovulasyon öncesi birlikte olunursa kız spermle daha dayanıklı olduğu için onlar döllüyormuş allah sağlıklsını versin gerçi de ne bilim düşündüğüm için çok şey merak ediyorum :-):-):-):-):-)

inşallah hamişsindir canım..Şuanda ultrasonda birşey gör7mesi çok zor.rahim filmi çekildikten sonraki 2. ayda klomen kullandım.ve hamiş kaldım.daha önceki 3 ay kullanmıştım sonuç alamamıştım.Sanırım rahim filmi işe yaradı.
Adete 2 gün kala idrarda silik çizgi çıktı:KK16:
daha 6 haftalık hamileyim cinsiyetine çok erken daha.:emir_bebek:

bnmde en son 17.5 mm di sonra 2 gün sonra baktık çatlamış beklıyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK49:

inşşş kasıklarım çok ağrıyor göğüslerimin ucu acıyor belırtıler bunlar 6 gün var test yaptırsammı beklesem mı çatlıyorum:KK49:

inşşş kasıklarım çok ağrıyor göğüslerimin ucu acıyor belırtıler bunlar 6 gün var test yaptırsammı beklesem mı çatlıyorum:KK49:

bende aynı durumdayım çatlıcam ama bende hiç belirti yok hafif bir ağrı var ama yumurtlama olmayan tarafımda nasip kısmet son 3 günüm 3 ünde adet günüm belki o gün idrar testi yaparım ama çıkmaz die de korkuyorum :KK43::KK43:::KK43::KK43::KK43::

inşallah hamişsindir canım..Şuanda ultrasonda birşey gör7mesi çok zor.rahim filmi çekildikten sonraki 2. ayda klomen kullandım.ve hamiş kaldım.daha önceki 3 ay kullanmıştım sonuç alamamıştım.Sanırım rahim filmi işe yaradı.
Adete 2 gün kala idrarda silik çizgi çıktı:KK16:
daha 6 haftalık hamileyim cinsiyetine çok erken daha.:emir_bebek:

allah bağışlasın darısı biizm başımıza ben rahim filmide çekindim yararı olursa hadi bakalım hiç sorunum yok çok şükür

X