klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

inş. bu sefer olr benm iğneden sonra 5. günümde bugün hala hafif ağrım varda ne kadar sürüyor diye merak ettim
Kisiye gore degisiyor benim igneden sonra hep oldu ilk gun cok agrim oldu pda catladigini gosyeriyor 14. Gunde adet oldum o gune kadarhafif agri hep oldu

Evt gitmis bana bi tahlil yaptirmadi klomenle oviterelle igne kullandim onlarada 20 tl verdim musyenefe 22 simdilik cok gitmiypr

Dün iğne oldum. Şuan hiç bir değişiklik yok.
Nasıl oluyor tecrübeleriniz neler?

yasım 33 amh degerım 0,49 fsh 6,04 cıktı tup bebege basladım bu ay ıgnenın 4 gunu ne sagda ne solda yumurta vardı e2 26 ydı sonra ıgnenın 7 gunu gıttım sagda 10 mm bır yumurta vardı e2 40 dı bugun gıttıgımdede e2 88 yumurtada 12,8 mm olmus carsamba tekrar kontrol var sızce bu yumurtayla toplamaya gıdılırmı tek yumurtayla ve ılerleme 11 gune gore kotumu sızce bu tedavı sonlanırmı

yasım 33 amh degerım 0,49 fsh 6,04 cıktı tup bebege basladım bu ay ıgnenın 4 gunu ne sagda ne solda yumurta vardı e2 26 ydı sonra ıgnenın 7 gunu gıttım sagda 10 mm bır yumurta vardı e2 40 dı bugun gıttıgımdede e2 88 yumurtada 12,8 mm olmus carsamba tekrar kontrol var sızce bu yumurtayla toplamaya gıdılırmı tek yumurtayla ve ılerleme 11 gune gore kotumu sızce bu tedavı sonlanırmı
benim bu ay
04.12,2015 sağ yumurtam 10.5 mm
07.12.2015 yumurta 19 mm
bu şekilde idi gecen ayda
7.11.2015 yumurta sol yumurta 16 mm
9.11.2015 sol yumurta 20 mm
bu şekilde idi yumurta boyutu her kadında farklı oluyor kötü değil bende benim arkadaşıma gecen ay 18 mm iken çatlatma iğnesi yapıldı bugun duydum hamileymiş ben gebe kalamadım bu ay aşılama yaptık bekliyoruz sonucu

Kizlar doktor tedaviyi kesti. Ilac ile regl olcam ama tarlusal degil farkli bir sokturucu verdi. Regl olduktan sonra tedaviye devam

aranızda klomen harici başka ilaç kullanan varmı yumurta gelişimi için bütün doktorlar sadece klomen mi yazıyor bunun muhadili yokmuj

X