klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Merhaba arkadaşlar ben de 18 yaşında polikistikover teşhisi konmuş biri olarak size güzel haber ve motivasyon vermek için yazıyorum. Ben 2 yıldır evliyim ve hastalığım nedeniyle bebek sahibi olmanın çok zor olduğunu bildiğim için evlenince sadece 3 ay ilaç kullandım ama yine de bir türlü çocuk sahibi olamadık. 1 yılın sonunda doktora gittik ve eşimde hiç bir sorun olmadığını benim de rahmimde ve tüplerimde hiçbir sorun olmadığını gördük. yine de adet göremediğim için klomenle yumurta oluşmasını denedik. 3 denemenin sadece birinde yumurta oluştu ama o da malesef döllenmedi... aşılama tedavisine geçecektik ama doktorum yüzdesel olarak klomenden çok fazla etkili olmadığını bu sebeple aşılamaya para harcamaktansa biraz daha biriktirip tüp bebek yaptırmamı önerdi. Maddi durumumuz tüp bebeğe müsait olmadığı için bir süre ara vermeye karar verdik ama bu sürede de tabiki korunmadık. Sadece ilaç olarak glikophage kullanıyordum günde 2 tane. Hiç ümidim yoktu ama kendi kendine oldu elhamdülillah :anneadayı: öğrendiğimde ilk tepkim kendime kızmak oldu çünkü kendime öyle dert etmişim ki al işte hamile kaldın o kadar da imkansız birsey değilmiş diye kendime kızdım:KK48: Bu süre boyunca farkında olmadan ben kilomun yüzde beşini vermişim onun bir faydası oldu mu bilmiyorum. Bir de arada aklıma geldikçe bal çörekotu tarçın karışımı yapıp yiyordum ama öyle düzenli bir kür yapmadım. Son olarak da bol bol Allah'ın isimlerinden "Ya Musavvir, Ya Hâlik, Ya Bâri" esmalarını zikrettim. Ee bir de herkesden çok çok dua aldım özellikle de anne duasi:KK9: Allahım isteyen herkese bu duyguyu yasatsin, kimsenin kucağını boş koymasın.. benim gibi olup da ümit kesenler burdan okurlarsa onlara müjdem olsun sizin de zamanı gelince bebisiniz olacak biliyorum. çünkü Allahın gücü herşeye yeter :anneadayı: Emira veya Salih'in annesi demişti dersiniz :KK66:

Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra ilişki oldu. Bugün şah kasığimda baya ağrı var. Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı :KK43:

Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra ilişki oldu. Bugün şah kasığimda baya ağrı var. Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı :KK43:
ağrınız çatlamadan dolayı olmuştur.doktorum 36. saatte dedi bir gün ara gider gün dedi hep gün aşırı dedi ama bn öyle yapmadm zaten çatlamadan sonra bir gün yaşaya biliyo br gün ara verirsem ölmş olur diye o 2 gün üst üste olmalı diye düşündüm öyle yaptım yanlış mı oldu doğrumu oldu bilmiyorum

ağrınız çatlamadan dolayı olmuştur.doktorum 36. saatte dedi bir gün ara gider gün dedi hep gün aşırı dedi ama bn öyle yapmadm zaten çatlamadan sonra bir gün yaşaya biliyo br gün ara verirsem ölmş olur diye o 2 gün üst üste olmalı diye düşündüm öyle yaptım yanlış mı oldu doğrumu oldu bilmiyorum
Mantıken bende bu akşam yine olmalı diyorum ama üst üste ilişki sperm kalitesini de etkilemez mi ki ... of kafam bi milyon :KK43:

Mantıken bende bu akşam yine olmalı diyorum ama üst üste ilişki sperm kalitesini de etkilemez mi ki ... of kafam bi milyon :KK43:
evet etkiliyo ama 36. saatte çatladığını düşünürsek sadece bir gün yaşıyo o da ara verilen gün de bitiyor diğer gün ilişki olsa da yumurta ölmş oluyor zaten diye düşünerek öyle yaptım bn ama sizi etkilemek istemem

günaydın kızlar hayırlı kandiller diliyorum. dün doktor kontrolüm vardı sağ yumurtalığımda 13 mm bir yumurtam olmuş. geç yumurtluyormuşum yarın kontrolüm var bakalım

günaydın kızlar hayırlı kandiller diliyorum. dün doktor kontrolüm vardı sağ yumurtalığımda 13 mm bir yumurtam olmuş. geç yumurtluyormuşum yarın kontrolüm var bakalım
hadi hayırlısı olsun inşallah bugun hürmetine bol bol dua edelim bende bugun aşılamam 10 gün gecti dayanamadım kan verdim :) yarın öğleden sonra alıcam

X