Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tavsıyeler için teşekkür ediyorumm.. umarım herkez duzelır hersey duzelır.. :KK43: zaten ıgne ve hapta faydalı olmadı. sanırım hasta olacagım karnım agrıyor gıbı :KK43:

arkadaslar ben bu ay klomen kullandım ve bugunde pregnyl ignesi yaptırdım aranızda bu ılac ve ıgneyı ılk kullandıgı ay hamıle kalan varmı ?
Canım bende vuruldum ama bişey yok kılomen ve iki kutu prengnly igne vuruldum kasık ağrısı yapio bende de bel ağrısı oldu ama 2 3 gün erken gelio adetin

Kızlar imkanınız varsa kullanmayın.3 kere kullandım 3 kere kist oluştu .Hormonlarımı bızdu resmen.Sonra aşılamaya geçtik o da olmadı .Aşılada iğne kullandı dr ben 6gün göbekten yaptım.sonra çatlatma iğnesi ve aşılama.AMA YİNE OLMADI.yine kist oluştu.Hiçbir şey kullanmasam yumurta gelişiyor çatlıyor dr gününü de söylüyor.Ama kısmet olmayınca olmuyor işte.

Arkadaşlar merhaba.. Ben 2009 yılında preglny iğnesi kullandım. Çünkü hamile kalamıyordum. İkinci iğnemde başarılı olduk ve bir oğlum oldu.. Şimdi ise oğlum 6 buçuk yaşında.. Oğlumdan sonra hiç korunmadım.. Ama başka çocukta yapmayı denemedik. Yıllar sonra kendiliğimden hiç bir ilaç ve iğne kullanmadan hamile kaldım. Şimdi 8 aylık bir kızım daha var.. Bugün bu siteye bir zamanlar ne kadar çok girdiğimi anımsayarak giriş yapmak istedim. Çünkü o dönemler çok umutsuzdum. Ve sizlere bunları yazarak destek olmak istedim. Sadece rahat olun ve stresten uzak kalın.. Ben hamile kaldıysam herkes kalır bence.. :)

Hanımlar bende buay klomen kullandım günde iki doz dün doktora gittim ve yumurtamın birinin cok büyüdüğünü diğerininde küçük oldugunu söyleyip iğneye gerek görmedi çünkü yumurta asırı büyüdüğünde kalitesizleşiyormus adetin üçüncü günü gel bakalım çatlamısmı dedi bende sorun yok eşimde hareket problemi var dört ay önce varikosel ameliyatı oldu benim durumumda olup hamile kalan varmı acaba

Kizlar merhaba nasilsiniz.ben pazartesi gunu asilama yaptrdim ikinci asilamam.ucuncu asilama yaparsak igneli yapicaz dedi yani hergun karindan igne olucak ya biz mi vuruyoeuz

Herkese merhaba bu aşılama tedavisine başlarkenki değerlerinizi yazma şansınız var mı? Doktor bana aşılama bile zaman kaybı direk tüp bebek yaptırmalısınız dedi. Sizlerin değerlerini merak ediyorum açıkcası hem eşlerinizin hem sizlerin sonuçlarını paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Kızlar merhaba, sizlere bir sorum olacak. Geçen ay başarısız klomid ve çatlatma iğnesinden sonra bu ay tekrar klomid kullandım ve yumurta takibindeydim fakat cuma gün en büyük yumurta 9mm olan 4adet yumurtam bugün yani çarş gün olan kontrolümde görünmedi. Doktorum; çok ender olsa da olabilir, yumurtalar hızlı büyüyüp çatlamış olabilirler ve bugün ile yarın ilişki dedi. Moralim bozuldu:110:boşuna klomid içtim gibi hissettim. Yumurtası hızlı büyüyüp kendiliğinden çatlayıp hamile olan oldu mu???:anneadayı:

Kızlar merhaba
Bugün ilk iğnemi oldum klomen kullanmıştım çatlatma iğnemi oldum
Doktorum yarın gece ve ertesi günü gece ilişki önerdi
Korkuyorum lütfen yanımda olun bu yoldan geçenler veya geçmekte olanlar birbirimize destek olalım

Arkadaşlar doktor bana tüpümün biri tıkalı ddi ve 3 aylık klomen dophaston verdi bnlarla hmile klan varmi kldıysa kaçıncı ayında kaldı son kutuları kullancam yine tık yok

Herkese merhaba bu aşılama tedavisine başlarkenki değerlerinizi yazma şansınız var mı? Doktor bana aşılama bile zaman kaybı direk tüp bebek yaptırmalısınız dedi. Sizlerin değerlerini merak ediyorum açıkcası hem eşlerinizin hem sizlerin sonuçlarını paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Ben söyle soyleyim aşılama yönteminin normal yol ile hamile kalma arasında bir fark yok benim hersey normal eşiğinde normal ama tutmuyor iki kere aşılama yaptırdım ilki tutmadı doktor galiba çatlama zamanını ayarlayamadi bu defada bilmiyorum dün yaptırdım ama ümidim yok eğer imkanlarınız varsa aşılama ile ugtasmayin tüp bebek deneyin bizim imkan olmadığından artık bu aydan sonra tedaviyi bırakacağım elimden geleni yaptığımı düşünüyorum

arkadaslar ben bu ay klomen kullandım ve bugunde pregnyl ignesi yaptırdım aranızda bu ılac ve ıgneyı ılk kullandıgı ay hamıle kalan varmı ?
Canım ben klomen kullandim 5 gün hap olarak. Ve 5 gün sonunda doktora gittik sol yumurtan çok güzel büyümüş dedi yani etkili

Bende bu ay klomen ve iğne kullandım .aşılama yaptk negatif çıktı ama reglim 3 gün gecikti

X