Aşılama Klomen ve Pregnyl iğnesi kullananların paylaşım alanı..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bende beyzanın sordugu soruya katılıyorum.kesin gebelik sonucu igneden kaç gün sonra belli oluyor?benim bugün 11inci günüm daha yapmamalıyım sanırım.

kızlar sonuc ıgneyi vurulduktan 14 gün sonramı belli oluyor
cnm iğne yapıldıkdan 32-36 saat arasında yumurta çatlıyo çatladıkdan sonra 14-16.gün sonra ya regl oluyosun yada hamilesin...14gün sonra kan ver ancak kanda çıkar....:emir_bebek:

canım ben klomen ve pregnli iğnesi kullandım ve aşılama yaptırdım hamile kaldım...................fazla ilaç kullanmadan hemen aşılamaya geçin derim ........
allah yardımcınız olsun sanada nasip etsin bu güzelliği

çok sagolun canlarım.öyle desteksiniz ki bana.umarım en yakın zamanda hepimiz kavuşuruz bebişlere ve yaramazlıklarını konusuruz burda:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yani benim bugün 11inci günüm olduguna göre 16ıncı günde geçsin yani 17.gün cuma günü bi test yapayım ben...teşekkürler

kızlar benim adet oldugumu yazmıştım daha önce belki bilen vardır..herneyse bişey sormak istiyorum ben ya,ben çatlama ignesini ilk kez vuruldum da bilmiyorum oyüzden.doktora da sormadım.sizin igneden sonra adetiniz kaçıncı gün geliyor yani normali ne zaman olması gerek bilen varmı?benim 14.günde geldi de.erken mi olmuş acaba.

doğru cnm erken değil 14-16 gün arasında geliyor zaten benimde 14 de gelmişti

tamam canım sagolasın..bu ay kısmet olmadı napalım.bide şimdi adet oldum ya bugün 3.günü doktora gitmem gerekiyormu ki yine hap kullanacaksam adetin 3.günü baslatıyor çünkü.bana sadece igneyi vurul hamile kalsanda kalmasanda gel dedi:uhm:

tamam canım sagolasın..bu ay kısmet olmadı napalım.bide şimdi adet oldum ya bugün 3.günü doktora gitmem gerekiyormu ki yine hap kullanacaksam adetin 3.günü baslatıyor çünkü.bana sadece igneyi vurul hamile kalsanda kalmasanda gel dedi:uhm:

TABİKİ GİTMELİSİN GEÇ BİLE KALMIŞSIN.....:eek:

TABİKİ GİTMELİSİN GEÇ BİLE KALMIŞSIN.....:eek:

senağlama ama bu doktor nasıl bi doktor yaaa!adet olursan gel demedi ki.napıcam şimdi ben iki gündür bunu düşünüyorum.arasam aramaları kabul etmiyor buraya gelmen gerek diyor.ama adetin 5.günü başlayanlarda oluyordu degil mi.yarın giderim ozaman.hay ALLAHIM yaa bana sadece hamile kal kalma gel dedi ama hiç acıklama yapmıyor sinir yaa.hep ben soruyorum soruları.pkos muyum diyorum onun gibi bişey diyo bu cevap mı şimdi:eek:klava:

kızlar benim adet oldugumu yazmıştım daha önce belki bilen vardır..herneyse bişey sormak istiyorum ben ya,ben çatlama ignesini ilk kez vuruldum da bilmiyorum oyüzden.doktora da sormadım.sizin igneden sonra adetiniz kaçıncı gün geliyor yani normali ne zaman olması gerek bilen varmı?benim 14.günde geldi de.erken mi olmuş acaba.

anca girdim ve stresten ölmek üzereyim kızlar canım benim araştırdığım kadarıyla normalde ne zaman adet olman gerekiyosa o zaman oluyosun ama zaten oldun herhalde bende geçen hafta cuma vuruldum yarın doktora gidicem benimde ilk doktor 8. gel tutmuşmu bakalım dedi şimdi yarın benim hamile olup olmadığımımı anlayacak bilmiyorum benimde kafam çok karışık

senağlama ama bu doktor nasıl bi doktor yaaa!adet olursan gel demedi ki.napıcam şimdi ben iki gündür bunu düşünüyorum.arasam aramaları kabul etmiyor buraya gelmen gerek diyor.ama adetin 5.günü başlayanlarda oluyordu degil mi.yarın giderim ozaman.hay ALLAHIM yaa bana sadece hamile kal kalma gel dedi ama hiç acıklama yapmıyor sinir yaa.hep ben soruyorum soruları.pkos muyum diyorum onun gibi bişey diyo bu cevap mı şimdi:eek:klava:

canım ben adetin 5. günü kullanmaya başladım ilacı

kızlar geçen hafta cuma vuruldum iğneyi yarın için gel dedi doktor yani bir hafta sonra yarın hamile kalıp kalmadığım belli olacakmı bilen varmı

kızlar geçen hafta cuma vuruldum iğneyi yarın için gel dedi doktor yani bir hafta sonra yarın hamile kalıp kalmadığım belli olacakmı bilen varmı

canım bence catlayıp catlamadıgına bakacaktır.hamilelik hemen belli olmaz 1 hafta olmuş daha.bende yarın gidiyorum adetimin 4.günü yarım.5.güne bişyler vercekmi bakalım.BEBEGİMMM inş hemen kalırsın canım.birde ne var biliyomusun ben burada okumustum eski konuları araştır bulursun bak.bu ilaçları çok kullandıgımız zaman özellikle igneyi normal olan yumurtalar bile daha dengezislesiyormuş.cevremde de birkaç kisiden duydum.hatta bir eczacı bile demişti igne çok gerekmedikçe vurulma diye.klomene devam edicem edersem igne istemiyorum artık.sevgiler canım:a015:

bebeğim tam bir bilgim yok ama burdaki arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla yumurtalıklarının ne durumda olduklarını çatlayıp çatlamadıklarına bakacaktır çünkü doktorlar bile iğneden en erken 14 en geç 16 gün sonra test yapın diyorlarmış git bakalım neymiş haber verirsin bizlerede

arkadaşlar
hayırlı cumalar hepinize
bende yeni üye oldum bu siteye ama çok zamandır yorumlarınızı düşüncelerinizi okuyorum
gerçekten hepimiz sanırım aynı sorunu yaşıyoruz. ben 8 senelik evliyim ve yaklaşık 8 aydır bebek için tedavi görüyorum.

haziran ayında klomen kullandım fakat o dönem tatile çıktığım için yumurtlama takibi yapamadık
yumurtam oluşmuş fakat çatlamamış
temmuız ayında doktor o yumurtayı atabilmem için doğum kontrol hapı ve glukofen verdi
çarşamba günü gittim bende doktora adetimin 3. günü
bugün yine klomene başladım

çarşamba günü gidicem tekrar sanırım bu ay çatlatma iğnesi vericek
acayip stres oluyorum ya
bu arada hoşbulduk teşekkürler aynı zaman da

X