Klomenle Hamile Kalanlar Kaçıncı Ayınızda Hamile Kaldınız ve Bebişler İkiz mi?

amin insallah canm bende yeni basladim klomene benimde doktorum birsey demeden baslattin insallah dari benim başim a🤗

canım öncelikle tedavin hayırlı olsun..inşallah tez zamanda olumlu neticelenir..
ben ilk klomen kullandığımda sadece 1 tane döllenebilecek nitelikte,kaliteli yumurtam oluştu..çatlatma iğnesi oldum ve doktorumuz birlikte olmamız için gün ve saat verdi..fakat eşim ağır bir grip oldu ve tam o güne denk geldi ve biz olması gereken saat aralığında birlikte olamadık malesef..
doktorum klomen i üstüste kullanmamı istemedi ve 1 ay ara verdik..
sonraki ay yine klomen içtim fakat bu sefer de hiç yumurtam oluşmadı..doktorumuz hemen bir iğne verdi ve 1 hafta göbeğimden o iğneyi oldum..kontrole gittiğimizde 5 tane istenen olgunlukta kaliteli yumurtam oluşmuştu ve çatlatma iğnemi oldum..doktorumuz yine birlikte olmamız için gün ve saat verdi..bu sefer çatlatma iğnesini olduğum gün dahil üstüste 5 gün birlikte olduk..
doktorum çatlatma iğnesini olduğum günden 15 gün sonra test yapmamı istedi..yaptım fakat çok belirgin değildi..hemen kan testi yaptırdım..o da ne bu sefer olmuştu..
bunun üzerine de bazı badireler atlattık fakat şimdi Allah kısmet ederse bir kız bir erkek evlat sahibi olmaya adayım..
darısı senin başına, inşallah Allah gönlüne göre verir..yardımcı olabileceğim ne olursa her zaman paylaşabiliriz...
Bende bu ayın 5'inde adet gördüm 8'inde klomen kullandım 5 gun sonrasında 13mm büyüyen yumurtam oluştu beni 20 sinde çağırdı yumurtama tekrar baktı 23mm büyümüştü ve ovitrelle catlatma ignesi verdi 20'sinde vuruldum ya 9 da ya da 10 da vurup dedi akşam sonrasında 200 progestan yazdı vajinadan atmak için ertesi günü ilişki verdi artık hamile kalırsın inş geldiğinde dedi sanırım hamileyim 25 inde test yaptım çünkü acaip şekilde sık idrara çıkma başladı 1 saat içinde sürekli wc'ye gidip duruyorum artık tuvalette yatıp kalkicam ayın 5'ine 6 gun kaldı bugün 29 test yaptım yine çıktı acaba ikiz gebelik olabilir mi ?
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin genişlerinizi siz nasıl bir süreçten geçtiniz

Bende bu ayın 5'inde adet gördüm 8'inde klomen kullandım 5 gun sonrasında 13mm büyüyen yumurtam oluştu beni 20 sinde çağırdı yumurtama tekrar baktı 23mm büyümüştü ve ovitrelle catlatma ignesi verdi 20'sinde vuruldum ya 9 da ya da 10 da vurup dedi akşam sonrasında 200 progestan yazdı vajinadan atmak için ertesi günü ilişki verdi artık hamile kalırsın inş geldiğinde dedi sanırım hamileyim 25 inde test yaptım çünkü acaip şekilde sık idrara çıkma başladı 1 saat içinde sürekli wc'ye gidip duruyorum artık tuvalette yatıp kalkicam ayın 5'ine 6 gun kaldı bugün 29 test yaptım yine çıktı acaba ikiz gebelik olabilir mi ?
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin genişlerinizi siz nasıl bir süreçten geçtiniz
Bebislerinizi 🙃

Ben de ikinci defadır klomen kullanıyorum ilk ay bi yumurtaydı 16 ml büyümüştü pazartesi 18 ml olur çatlatma iğnesi yap dedi doktor yaptım olmadı bu ay iki gün geç gittim aynı gün çatltma iğnesi yaptım diğer ayla aynı gün bu defa 3 yumurta büyümüş dedi 20 ml 20 ml 18 ml hamile olma ihtimalim kaç sizce

Ben de ikinci defadır klomen kullanıyorum ilk ay bi yumurtaydı 16 ml büyümüştü pazartesi 18 ml olur çatlatma iğnesi yap dedi doktor yaptım olmadı bu ay iki gün geç gittim aynı gün çatltma iğnesi yaptım diğer ayla aynı gün bu defa 3 yumurta büyümüş dedi 20 ml 20 ml 18 ml hamile olma ihtimalim kaç sizce
Benim tutmadı malesef daha da gitmedim dr.a geçen ayda olmadi bu ay içimde bilmiyorum ama bir umut var...Aslında adetime 6 gun var dayanamayıp yaptım test belirgin bir çizgi var ama yinede kapılmak istemiyorum Allah herkese hayırlısını nasip etsin...Umarım Rabbim senin ve tüm evlât sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürür

Merhaba arkadaşlar bende iki yildir bu platformu takip ediyorum. Bu ay klomen kullanmaya baslicam. Lutfen bana da dua edin insallah benimde bebislerim olur. Benim eşim ikiz. Insallah hepiniz de muratlariniza erersiniz 🙏

Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Bende geçen ay klomen kullandım. 3 yumurta büyümüştü 20 21 22 mm kendiliğinden çatladı o süreçte 2 gün ilişki 1 gün ara oldu. Adet düzensizliğim vardı dostinex ile beraber klomen kullanıyordum. Adetim yavaş yavaş düzene girdi bu ay olmadı ama çok şükür ki adetim düzene girdi 28. Gün oldum. Düşün düşün insan çok kötü oluyor akışına bırakmaya çalışıyorum. 3 aydır deniyoruz. Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah. Adetin 3. Günü tekrar Doktoruma gidicem olmazsa yine klomen vericem demişti. Bakalım hayırlısıyla inşallah.

Merhaba hanimlar valla bu topigi 1 . Sayfadan beri takip ediyorum benim hikayem ise 2013 te evlendim 2 yol bebek istemedik sonra istedik olmadi doktora gittim 6 cm cikolata kisti var dedi cocugun olmaz dedi benim dunyalar basima yikildi bi kac doktora gittim kimi dedi alalim kimi dedi gecico menepoza sokalim hic birini kabul etmedim bole bole 2018e geldik ve 1 asilama denedik tabi cikolata kisti duruyordu ve tutmadi sonra esimle 2 is sebebiyle 3 yil ayri kaldik 3. Yildan sonra tup bebek yapmaya karar verdik malum tup fiyatlari bulundugum sehirdeki universte hastanesine gittim asistan doktorlar bakti dedi cikolata kisti yok pcos var inanmadim 1 ay sonra yani subat 4 te prof muayene oldum o da aynisini dedi cikolata kisti yok pcos bu die sonra klomen ver 5. Gun sabah aksam olmak uzere kullandim yumurta takibi yapildi 3 yumurta gelismi dedi 3 gun once catlatma ignesi oldum iliski takvimi verdi bakalim beklemedeyim insallah 8 yilin sonunda bende kavusurum bebegime biraz uzun yazdim kusura bakmayin

X