Kocaeli şehir hastanesi yada Umuttepe hastanesi

Egma

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2023
8
1
28
Kızlar merhaba Kocaeli şehir hastanesi yada Umuttepe hastanesi doğum yapan varmı bilgi verebilirmisiniz bu hangi hastaneyi tercih etmeliyim doğum için normalde özele gidiyordum orda doğum yazıcam diye biliyorum 36+3 eşim devlette yapacaksın dedi bende özele gittim için hiç araştırma yapmadım gitmedim devlete o yüzden bu hastanelerde doğum yapan ilgi hemşire ve doktor hakkında bilgi alabilirmiyim

Şehir hastahanesinde doğurdum doktor seçme lüksünüz yok doğum yapacağınız gün hangi doktor denk gelirse o doğurtuyor. Ameliyata giren doktor, asistanlar gayet iyi ve ilgiliydi. Doğuma hazırlık sürecinde biraz çalışanlarla gerildim aşırı acele ettirdiler beni Sanki karnım burnumda değişmişte rahat hareket edebiliyormuşum gibi . Odalar çok güzel hatta birçok özel hastahane odasından daha güzel ve hijyenik. Tek kişilik oda denk geldi kafam rahat missss gibi yattım kalktım duşumu aldım tuvalet banyo tertemiz. Yemekleri güzel hijyenik. Tabi ben yemedim refakatçi yemeğinden örnek veriyorum. Doğumunuza birşey kalmamış hemen gitmeniz gerekiyor takipli hasta olmadığınız için almayabiliyorlar. Ben de 36. Haftada gittim biraz mızıklandı doktor, randevu bulamadığını söyledim. Sağlıcakla kucağınıza alın. 😁

X