Saç Rengi ve Saç Boyama Kocaeli'de iyi bir kuaför arıyorum.

Kaş içinde saç içinde kesinlikle Belsa plazadaki Kuaför Yüksel i tavsiye ederim ben yeni trend olan ombre uygulamasını yaptırdım gören herkes çok beğeniyor sizede öneririm

kaş ağda saç için bir kaç senedir kuaför özere gidiyordum son gittiğim zamanlarda kaşa pek özenmemeye başladıklarını fark ettim şimdi kaför suata gidiyorum memnunum herkese karşı çok ilgililer nikahım için saçımı orda yaptırdım kapıdan girer girmez hemen elimdeki çantaları poşetleri aldılar güleryüzlüler rahat etmem için her şeyi yaptılar ağda için de gittim oraya ağda yapan bayan çok hızlıydı tüyler de geç çıktı belki de kullandıkları ağdanın markasından dolayı bir de burda bir arkadaş bi kuaför için ayrım yapıyorlar insanlar arasında demiş katılıyorum nişanımda hakan özmende birebir yaşadım ilgi alaka sıfır yer gösteren eden yok sürekli müşterisi olanlarla daha çok ilgilendiler resmen bize niye geldiniz ki buraya gibi bir tavır takındılar orda benim makyajım olurken makyöz bayanlar kendi aralarında düğün nişanlarında makyaj için mehmet tatlıya gideceklerini söylüyorlardı düşünün kendi çalıştıkları yeri beğenmiyorlar geçen seneydi bu yaşadıklarım

mrb lar arkadaşlar ben ankaradan izmit e gelin geldim izmitte gelin sacımı yapa biliceklermi cok araştırdum ve en sonunda carrefour da mehmet tatlı da metin bey yaptı ve ankarada ki gelin sacımdan daha da güzel oldu o kadar cok mutlu ayrıldım ki sacım da güzel olunca gecem de muhteşem gecti diyecehim hiç kimseyi aramayın gidin metin bey okadar rahat saç tarıyorki en güzel gününüz berbat gecmesin,. METİN bey burdan bir daha cok teşekkür ediyorum,
bende burdan buldum METİN bey i

konu varken yeni konu açmak istemedim kocaelide sarı boyada ali gür , mehmettatlı dışında memnun kaldığınız bir yer varmı?
kuaförüm kuaför suat genel olarak memnunum ama oranın o yoğunluğu beni bırakıp başkasına koşturması beni yiyor ben böyle birebir ilgilenecek bir yer arıyorum dolfinin karşısında bir yer dikkatımi çekti

İzmitte makas açılmış. Yakın Zamanda orayı deneyimlendim.Saç kesmekten bi haberler.Fiyat listesinde kesim 60 yazıyor kasada ödediğiniz tutar 80tl.Sebebide top stilİstlerimiz kesim yapmış.Bu konuyla ilgili başta hiç bir bilgi verilmiyor ve direk o kişi saçınızı kesiyor. Kesebilse yine üzülmezsinizde kesemiyor işte. Saçlarımı berbat etti S. Bey. Bir de bir ukela ki sormayın. Saçlarım uzundu hem baya kısaldı hem de anlamsız katlarla dolu.30 yaşındayım trendlerinde takip ederim ki Ama ömrümde kestirdiğim en en berbat saçtı.Değil bir daha Oray'a gitmek önünden bile geçmem

X