Kocam arkadaşıma baktı

yahu bunun ne alakası var adap edep kurallarıyla ? ben 4 yıllık evliyim ve üniversiteden beri çok çok yakın olduğum arkadaşım ankarada oturuyor ara sıra izmire gelirdi bende kalırdı . ailesi manisaya taşındı mesela . kendi de izmire atandı ve 3 gün bende kaldı online sınavı vardı ve ödev hazırlaması gerekiyordu . ve bugün yine gelecek mesela yani yalnız girilebiliyor eve şimdi biz edepsiz miyiz? ben bana göre arkadaşıma yardım ettim bilgisayarı yoktu bilgisayarımı verdim sınav saatinde yollarda olacaktı diye evimi açtım? ki kocamdan arkadaşıma karşı en ufak bir yanlış hareket görsem kocamı boşarım . o kadar aşşağılık bir insanla işim olmaz çünkü
Evet işte sorunda burada, yaşanılan güven ve sadakat ortamına eşinin hanzoluğu uymuyor. Bu yüzden ya boşanacak ya kadını eşinden koruyacak. Kendimi anlayamamış ama önemsemiyorumda

kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..
Bir kez arkadaşınız gelmiş eşiniz aynı şeyleri yapmış nefsi çekip sizden seks istemiş sizde kabul etmişsiniz sonrasında aglamissiniz ve arkadaşını tekrardan eşinizle aynı ortama sokup yine aynı şeyleri yaşayıp yine kocanizin azginligini kabul edip birlikte olmuşsunuz yine aglamissiniz afedersiniz ama siz deli misiniz birincisi ben kocamın eski eşiyle memnun değilken neden görüşmeye devam ediyorum
ikincisi eşiniz kadının bir yerlerine bakarken kafasına birşey firlatmiyor musunuz çünkü ben orda arkadaş dinlemem ağzına ederdim bu halden çok rahatsız oldunuz bari kızla başka odada konuşun ne bilim zaten kocanız iğrenç bir insan ama hadi rahatsız oldunuz diye diyorum ardından kocanizi nasıl koynunuza alıyorsunuz direk boşanma sebebi sizin gözünüz önünde bunu yapan adam siz yokken neler yapar hayal bile edemiyorum bence kocanizi boşayin igrnec bir kocanız var

Nasıl karışmıyor böyle giyinmene diye sorduğunda arkadaşınız ne cevap verdi kocanıza?

kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..
Kusura bakma got gobek pamih gibi bacakları görünce benimde bi bakasım geliyor değil ki erkek . Kiskaniyorsan esin yokken eve alacqksin

Eşiniz varken görüşmeyin mutlaka kadın da kendisine bakıldığını farkediyordur. Aldatmalar zaten böyle başlar. Karşılıklı begenilme aynı ortam sonuç belli. Var çevremizde böyle arkadaşımla görüşüyorum derken eşi ile görüşmeye başlayanlar.

Ayyy aklımı yitiricem hepsi mümkün 🙄 birlikte olmayı kabul etmeyip gözünü oysaydıniz bence hiç hoş bı durum değil durduk yere içinize kurt düşürmüş bide yanınızda bakabilme cesaretide ayrı bı olay.. kıskançliginizi belli etmiyor musunuz ya da hep anlayışlı gibi mi davranıyorsunuz o yüzden mi bu kadar rahat acaba ?

Yoo abartmıyorsunuz gayet yerinde bir tespit.

X