Kocam arkadaşıma baktı

kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..
Çağırın hadi eşinizi. Soralım kocanıza NE KADAR SAPIK OLDUĞUNU? Peki size midesizliğinizin nedenini sormuş muyduk?

Dine gel! :KK70: Aydinlanmaya gel! Muhammede ve Araplara helal olsun! 1400 yildir bu sozleri din, tanri kelami diye yutturup milyonlarca arap olmayan kisileri, ve en onemlisi de, her turlu kadini somurmusler. Gerci, bu ifadelere din diye inanan bir kadin maalesef basina gelenleri de hak etmistir
Sen şimdi kendini zeki falan da saniyorsundur

Böyle salak saçma konu ve insanlar için ayet ve hadisleri ortaya dökmeyin lütfen zira herkes mantıklı düşünse doğruyu yanlışı ayırt edebilir, sonrasında dinle ilgili alaycı konuşmalara giriliyor , vallahi çok üzülüyorum ben yaa ...
Konu sahibi eski konuların ve hala fikir arayışın ya bırak maksat aksiyon , drama....
Aynen öyle boş saçma Bi konu yüzünden girilen konuya bak. Belki de bilerek açılıyordur. Dine yapılan o hakaretleri beğenmiş çünkü. Gitsin sapık kocasıyla yaşasın bunun için buraya ayet yazmaya deymez.

kızlar merhaba sık sık konu açtığım için beni linçlemeden Bugün şu yaşadığım olaya yorum istiyorum lütfen hepimiz kadınız. Bugün şehir dışından kocamın arkadaşının eski eşi (kendisi şu an evli başkasıyla) bana oturmaya geldi. Çok güzel bir Kadın ve gösterişli. Çok açık giyiniyor, bugünde aynı şekilde tayt ve crop giymiş. Beli falan gözüküyor tabi. Kocamda evdeydi, arkadaşım geldi oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz falan. Bir baktım eşimin gözleri arkadaşımın vücudunu süzüyor. Bacaklarına bakarken yakaladım. Ayaktayken arkasına bakarken yakaladım. :KK43: ve arkadaşım kendi eşini anlatırken söz sırası eşime geldi, nasıl karışmıyor senin böyle giyinmene faln dedi. Bunu sorabilir belki ama gözleriyle anlıkta olsa süzdüğünü ben net bir şekilde gördüm. Ve arkadaşım gider gitmez hemen eşim benimle birlikte olmak istedi. Ve geçen seferde arkadaşım geldiğinde arkasından hemen eşim benimle birlikte olmak istemişti.. kahroluyorum.. onu çok beğendiği için nefsi uyarıldı belki de, arkadasımın vücuduna bakarak hayaller kurmuş olabilir mi? Gidince de hemen bu yüzden birlikte olmus olabilir mi? Hatta en kötüsü benimle birlikte olurken arkadaşımı hayal etmiş olabilir mi? Abartıyor muyum? :KK43: ağlayarak yazıyorum bu satırları..

Açık yazıcam; evet arkadaşınız gelince kocanızın 🍆’ ı hep hareketleniyor o gidince de apar topar sizinle tatmin ediyor kendini.

Arkadaşlarınız gelince bu sapık eşinizi dehleyin odadan madem vazgeçemiyorsunuz eşinizden.

Yoksa arkadaşların kaldırır sen indirirsin hep kusura bakma

İlk defa gördüm böyle bakarken o da böyle bir şeye şahit olsa gelmez bende çağırtmazdım zaten, bende şaşırdım 2. Görüşmemiz zaten eşim 2. Görüyor arkadasımı yani
2.kez gördüğün insana da esin böyle giyinmene nasıl izin veriyor diyecek cesareti nereden buluyor. Bence ikiside az degil

Daha önceki konularına göz attım
Allah yardımcın olsun üzüldüm
Hiç bir kadının başına gelsin istemem sana akıl vermek veya yargılamak değil amacım bu kadar şey yaşatan insanla evli neden kalıyorsun ? Boşansan ailen kabul etmez mi? Çoçuk istemediğini okudum kazara yada istemeyerek hamile kalırsan boşanması zor olmaz mı ?
Bak benim arkamda ailem yok
Allah’a şükür eşimden yana şanslıyım
Boşanmak kolay değil ama hayatını düşün arkadaşım
Hayat acımazsız
Bu kadar dertle sıkıntıyla hasta olursun kendine yapma bu kadar
Ailene anlat bunları sana ailenden başka kimse yardımcı olamaz biz sana fikir söyleriz derdini dinleriz vs
Yol yakınken ve daha çok gençken bence bu evliliği bir yerde noktala

Mide der susarım

Adap edep kuralları vardıR.. bunlar sınırlardır. Bir evde erkek varken o eve tek girilmez. Ya da o erkeği 3 4 yıl tanımadan huyunu suyunu anlamadan aynı ortamda oturulmaz.ayrı odalarda oturtulması konuşulması sizi de arkadaşınızı da rahat hissettirir. Hatta erkek kişisi sizi yalnız bırakıp çıkmalı sizin arkadaşınızla ilgilenmemeli. İlgilenme durumu olsa dahi bu kişilikle doğru orantılı demekki kocanız nefsani duygulsrı baskın bir erkek. Kendini bilmiyor daha hayvansı duyguların etkisine.kötü bir şey bu bu adamla birlikte kız kardeşiniz dahi birlikte oturup konuşmamanız gerek. Ben çok sinirlendim. Aklınıza böyle şeylerin gelme olasılığına sinirlendim. bu zihin yapısı ile eşinizi seçmenize sinirlendim. ben kendisine saygısı olmayan size daha çok sinirlendim. olsya rkadşaınıza bakması dahi değil. yaTak odanız için bile kuşkudasınız başka kadını düşünüyor olma durumundan. nasIl koynuna girebiliyorsun bence kendine kıyma.
yahu bunun ne alakası var adap edep kurallarıyla ? ben 4 yıllık evliyim ve üniversiteden beri çok çok yakın olduğum arkadaşım ankarada oturuyor ara sıra izmire gelirdi bende kalırdı . ailesi manisaya taşındı mesela . kendi de izmire atandı ve 3 gün bende kaldı online sınavı vardı ve ödev hazırlaması gerekiyordu . ve bugün yine gelecek mesela yani yalnız girilebiliyor eve şimdi biz edepsiz miyiz? ben bana göre arkadaşıma yardım ettim bilgisayarı yoktu bilgisayarımı verdim sınav saatinde yollarda olacaktı diye evimi açtım? ki kocamdan arkadaşıma karşı en ufak bir yanlış hareket görsem kocamı boşarım . o kadar aşşağılık bir insanla işim olmaz çünkü

Nasıl karışmıyor senin böyle giyindigine diyen bı adamın zihniyeti bellidir

Tepkini aninda koyacaksin. Sen niye soruyorsun, bu nasil soru diye sert tepki verecektin. Birlikte olmak istediginde evden kovacaktin. Zaten sen ilk anda tepki verseydin, suan farkli seyleri dusunuyor olurdun. İyi veya kotu anlamda, olaylarin gelisimine bagli tabi.

X