Kocam İnstagramındakı Kadınları Silmiyor

Merhaba canlar, bir çıkmaza düştüm nolur yardım edın..

Eşimle 3 yıldır birlikteyiz 1 yıldır evlıyız, evlenmeden önce bir ayrılık yasadık ben ayrıldım ve barısınca bana guven duymadıgını söyleyıp ınstagramımdakı her erkegı cıkarttırdı ve şifresinı de ıstedı, bende yaptım yapalı nerdeyse 2 sene oluyor, gecen kendısınden de ınstagramındakı kızları artık takıpten cıkmasını istedım (benle bırlıkteyken yenılerını takıp etmedı zaten halı hazırda olan takıpcılerı), yanı ben yaptım senın için rahat sen de yap benımde içim rahat olsun dedım. Çok uzun suredır bu hesabı kullandıgını kımseyle konusmadıgını sadece takıp ettıgını, cok takıpcısı olmasının hosuna gıttıgını soyledı.. Yaklaşık 2bın takıpcısı var ve yuzde doksanı kızlardan olusuyor cogu da farklı ulkelerden.. Zamanında cok flortozmuş ama benle olduktan sonra kımseyle konusmadıgını soyledı ama cıkarmak da istemedigını, kontrol edılmıs hıssedecegını soyledı ve yapmadı.. Bır aldatmasını fılan yakalamadım ama cok aktif kullanmasından ve evlı oldugu halde o kadar karı kız takipcısı olmasından rahatsızım, ben yapıyosam o nıye yapmıyor kı haksız mıyım kızlar? Yada sizce çok mu baskı yapıyor oluyorum? Degerlı yorumlarınızı bekliyorum, nolur yardım edın kafam cok karışık :KK43:((
Bence o sizden bunu talep ettiyse sizin talep hakkınız.
silmesi lazım.

X