Kocam İnstagramındakı Kadınları Silmiyor

Ooh ne güzel sindirmis sizi. hala baskı yapar mıyım diye soruyosunuz. adam size baskının dik alasını yapmış sınır, hudut tanımamış şifreye kadar almış, yalnizlastirmis öfkesini kullanarak da aynilarina karşılık görmemek için sizi bı güzel sindirmis. Siz bence tam olarak hangi zaman diliminde eşim dediğiniz adamla kendinizi eş görmekten vazgectiniz. Niye seviyenizi daha aşağıda görüyorsunuz size yapılan hak ama ona gelince ayy baskı olur mu Bunları düşünün ne zaman esitliginiz bozuldu, gerçi hiç olmamış sanırım.

Klasik aldatacak adamın önce karısını manipülasyonla güvensiz, kendine muhtaç, sorgulamaya çekinik, sinik hale getirme oyunları.

Hayır bende şifresi yok, bi daha bu konuyu açarsan da sakin halimi unut dedi.. İçim içimi yiyor sinirden uyuyamıyorum bile.. Benım onun için yaptıgım onca şeye ragmen, o benım için bu kadarcık şeyi bile yapmadı.. Sanki herseyi benden degerli gibü davranıyor..Oysa ben onun her dedıgını yapıyorum.. Kalbim cok kırık, canım çok acıyor kızlar 😢

Evli olan kızlar sizlerin eşleriniz instagramlarıda tanımadıgı etmedıgı insanlar yok dımı? Eşim dıyor kı milletin instagramda yok ama yıne de aldatıyorlar ben bısey yapmıyorum dıyor..
Şiddet var mı?

Merhaba,
İki taraf da fedakarlık yapmazsa bir ilişki yürümüyor. Ona 2 bin kişi değil sadece siz lazımsınız.
Mutlu et mutlu ol emişler. Önce sizi mutlu etmeli.

Merhaba canlar, bir çıkmaza düştüm nolur yardım edın..

Eşimle 3 yıldır birlikteyiz 1 yıldır evlıyız, evlenmeden önce bir ayrılık yasadık ben ayrıldım ve barısınca bana guven duymadıgını söyleyıp ınstagramımdakı her erkegı cıkarttırdı ve şifresinı de ıstedı, bende yaptım yapalı nerdeyse 2 sene oluyor, gecen kendısınden de ınstagramındakı kızları artık takıpten cıkmasını istedım (benle bırlıkteyken yenılerını takıp etmedı zaten halı hazırda olan takıpcılerı), yanı ben yaptım senın için rahat sen de yap benımde içim rahat olsun dedım. Çok uzun suredır bu hesabı kullandıgını kımseyle konusmadıgını sadece takıp ettıgını, cok takıpcısı olmasının hosuna gıttıgını soyledı.. Yaklaşık 2bın takıpcısı var ve yuzde doksanı kızlardan olusuyor cogu da farklı ulkelerden.. Zamanında cok flortozmuş ama benle olduktan sonra kımseyle konusmadıgını soyledı ama cıkarmak da istemedigını, kontrol edılmıs hıssedecegını soyledı ve yapmadı.. Bır aldatmasını fılan yakalamadım ama cok aktif kullanmasından ve evlı oldugu halde o kadar karı kız takipcısı olmasından rahatsızım, ben yapıyosam o nıye yapmıyor kı haksız mıyım kızlar? Yada sizce çok mu baskı yapıyor oluyorum? Degerlı yorumlarınızı bekliyorum, nolur yardım edın kafam cok karışık :KK43:((
Adam size SANA GÜVENMİYORUM dedi, erkekleri çıkar dedi ve siz de bunu yaptınız mı? Yazık size ya. Daha sizi nasıl aşağıladığını, ezdiğini bile göremeden bide sen de sil mi diyorsunuz? Niye silsin? Sizi mi dinleyecek? Güvenmediği karısının sözü ile mi hareket edecek?

Hayır bende şifresi yok, bi daha bu konuyu açarsan da sakin halimi unut dedi.. İçim içimi yiyor sinirden uyuyamıyorum bile.. Benım onun için yaptıgım onca şeye ragmen, o benım için bu kadarcık şeyi bile yapmadı.. Sanki herseyi benden degerli gibü davranıyor..Oysa ben onun her dedıgını yapıyorum.. Kalbim cok kırık, canım çok acıyor kızlar 😢
Baştan kabul etmeseydin keşke canım seninkini istediği zaman sen de onunkini alıp temizleyecektin bari eşitlik olurdu. Şimdi sen elinin altındasın zaten vermez. Çok merak ediyorsan fake hesap açıp arkadaşlık yolla diyecem ama liseli ergenler gibi olacak çok çetrefilli ve yorucu malesef. Sen en iyisi akışına bırak. Eğer aldatma eğilimi varsa her şekilde yapar ve bi şekilde karşına çıkar zaten.

a

Eşimle 3 yıldır birlikteyiz 1 yıldır evlıyız, evlenmeden önce bir ayrılık yasadık ben ayrıldım ve barısınca bana guven duymadıgını söyleyıp ınstagramımdakı her erkegı cıkarttırdı ve şifresinı de ıstedı, bende yaptım yapalı nerdeyse 2 sene oluyor, gecen kendısınden de ınstagramındakı kızları artık takıpten cıkmasını istedım (benle bırlıkteyken yenılerını takıp etmedı zaten halı hazırda olan takıpcılerı), yanı ben yaptım senın için rahat sen de yap benımde içim rahat olsun dedım. Çok uzun suredır bu hesabı kullandıgını kımseyle konusmadıgını sadece takıp ettıgını, cok takıpcısı olmasının hosuna gıttıgını soyledı.. Yaklaşık 2bın takıpcısı var ve yuzde doksanı kızlardan olusuyor cogu da farklı ulkelerden.. Zamanında cok flortozmuş ama benle olduktan sonra kımseyle konusmadıgını soyledı ama cıkarmak da istemedigını, kontrol edılmıs hıssedecegını soyledı ve yapmadı.. Bır aldatmasını fılan yakalamadım ama cok aktif kullanmasından ve evlı oldugu halde o kadar karı kız takipcısı olmasından rahatsızım, ben yapıyosam o nıye yapmıyor kı haksız mıyım kızlar? Yada sizce çok mu baskı yapıyor oluyorum? Degerlı yorumlarınızı bekliyorum, nolur yardım edın kafam cok karışık :KK43:((
Adam baristiktan sonra alenen senin beni aldatma ihtimalin var sana güvenmiyorum diye Instagram daki erkekleri çıkartmanı istemiş sen de "ayyyy evet benim seni aldatma durumum olabilir kendime hiç güvenmiyorum " dercesine dediğini yapmışsınız.......
Bu adamın o saatten sonra ne size saygısı olur ne de lafiniza itibari, onun gözünde duruşu olmayan her istediğini yapan koşa koşa evlenen aşktan gözü kör bir kukla.Size hakaret eden, şiddet yanlısı birini seçen sizsiniz eminim boşanmak aklınız ucundan bile geçmiyor,biraz dik dursaniz ayrılır diye pişman olup iyice eline ayağına kapanirsiniz.En iyisi susun oturun....... Öyle denemeye sınamaya kalkmayın adam anlarsa sizi çiğ çiğ yer. ....

Baştan kabul etmeseydin keşke canım seninkini istediği zaman sen de onunkini alıp temizleyecektin bari eşitlik olurdu. Şimdi sen elinin altındasın zaten vermez. Çok merak ediyorsan fake hesap açıp arkadaşlık yolla diyecem ama liseli ergenler gibi olacak çok çetrefilli ve yorucu malesef. Sen en iyisi akışına bırak. Eğer aldatma eğilimi varsa her şekilde yapar ve bi şekilde karşına çıkar zaten.
Aldatmak isteyen aldatır baska hesap acar baska yerden konusur o ayrı ona zaten engel olamam ama bana koyan bendsn ıstedıklerını tereddüt etmeden yaptıgım halde onun için dunya fedekarlık yaptıgım halde, benım rahatsız oldugum bır konuda benım için hıcbısey yapmaması.. Kalbımı kıran benı sinirden delirten şey bu..

O sizden boyle bir sey isteyebiliyorsa siz de isteyebilmelisiniz diye dusunuyorum. Zaten size guven duymayan adam muhtemelen bir haltlar karistiriyordur. Kisi kendinden bilirmis isi.

Beni de takip eden evli erkekler var. Eşiyle resmi var mesela ama beni hiç tanımadığı halde takip ediyor. Hikayeme kalp atıyor falan anlamıyorum nedenini ama hiçbiri cesaret edip yazmıyor. Garip ama adamların yazdığı ettiği yok öylesine takip ediyorlar

Beni de takip eden evli erkekler var. Eşiyle resmi var mesela ama beni hiç tanımadığı halde takip ediyor. Hikayeme kalp atıyor falan anlamıyorum nedenini ama hiçbiri cesaret edip yazmıyor. Garip ama adamların yazdığı ettiği yok öylesine takip ediyorlar
Ruh hastası bu erkekler yemin ederim

Takip ettiği kadınlar umurumda olmazdı
Sana güvenmiyorum demiş, takibindeki erkekleri çıkarttırıp şifreni almış
Bu laflar, hareketler nereye gidiyor anlamıyor musunuz ?
Adam namusunuza güvenmiyor siz kız peşindesiniz
Gırtlağını sökerim o lafları diyecek adamın, az gururunuz olsun

Bu yüzden eşimle insta kullanmıyoruz kan çıkar evde..

Sanki herseyi benden degerli gibü davranıyor..
Sanki derken, gibi derken? Evet, herşeyi sizden değerli. Adam sizi sevmiyor ki, evlenmek için evlenmiş, şimdi de aranıyor, istediği gibi at koşturuyor. Bunu göremeyecek kadar kör olamazsınız, değil mi? Sesinizi çıkaramıyorsunuz korkudan, ama daha önemlisi adam sizi boşar diye...

X