Kocam nefes aldırmıyor

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
Madem çok seviyorsunuz (!) her gün en az 1 kez uyarın. 21 gün sonunda düzelebilir.

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
bir kere uyar bidaha yapmaz fake

Hanımlar merhabaaa
Kocanın seni bu derece kıskanmasının sevgiyle hiçbir alakası yok önce bunu bilelim lütfen. Bir erkek karşısındaki kadını rahatsız edecek boyutta onu kıskanıyorsa, bu kıskançlığı ona yansıtıyorsa bunun arkasında kesinlikle etraftaki erkeklerin tıpkı kendisi gibi sapık olduğunu düşünmek yatıyor. Kimse kendisine mantıklı gelmeyen aptalca hareketleri bile isteye yapmaz dimi? Senin kocanın bu hareketleri canla başla yapmasının tek sebebi bu olayın ona aşırı mantıklı gelmesinden kaynaklanıyor. Kocan sapık zihniyetli ve diğer erkeklerin de tıpppkı kendisi gibi olduğunu sanmasından dolayı seni canla başla kısıtlıyor. Kendisinin alımlı bir öğretmen gördüğünde gidip flört etme potansiyeli olduğu için diğer erkekler de onun gibi yapacak sanıyor ve seni mesleğinden uzaklaştırıyor. Bu örnek seni kısıtladığı tüm konular için geçerli.

Kocam nefes aldırmıyor yazınca başlığa düşündüklerim🤦‍♀️
İçim fesat herhalde😅

Konuyu okuyunca düşündüğüm arkadaş neden fake konu yazanların 3te ikisi öğretmenim diyor.
Ufkunuzu genişletin ya.
Yaz mesela iki akademi adaylığı olan aktristim diye.
Sanki her şey çok inandırıcı da mesleği sayısı çok olan bir meslek seçiyor😀

X