Kocam nefes aldırmıyor

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
Uyarsan düzelir.
DİPNOT: Buradaki "uyarsan" kısmı, uymak, eşini dinlemek anlamında.:deli:

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
Uyarmadınız mı henüz?
Bence öncelikle kendinizi uyandırın ben ne yaşıyorum böyle diye..

Hanımlar merhabaaa
𝑺𝒂𝒏𝒂 𝒅𝒆𝒈𝒆𝒓 𝒗𝒆𝒓𝒎𝒆𝒚𝒆𝒏𝒊, 𝑺𝒂𝒏𝒂 𝒔𝒂𝒚𝒈𝒊 𝒈ö𝒔𝒕𝒆𝒓𝒎𝒆𝒏𝒊,
Ü𝒛ü𝒍𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒏𝒊 𝒃𝒊𝒍𝒆 𝒃𝒊𝒍𝒆 𝒉𝒂𝒕𝒂 𝒚𝒂𝒑𝒎𝒂𝒚𝒂 𝒅𝒆𝒗𝒂𝒎 𝒆𝒅𝒆𝒏𝒊 𝒃𝒊𝒓𝒂𝒌𝒎𝒂𝒌𝒕𝒂𝒏 ç𝒆𝒌𝒊𝒏𝒎𝒆.
𝑵𝒆 𝒅𝒆𝒎𝒊𝒔𝒕𝒊 𝑺𝒂𝒃𝒂𝒉𝒂𝒕𝒕𝒊𝒏 𝑨𝒍𝒊 ;
"𝒊𝒔𝒕𝒆𝒔𝒆𝒍𝒆𝒓 𝒄𝒂𝒏𝒊𝒎𝒊 𝒗𝒆𝒓𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 ç𝒐𝒈𝒖 𝒊𝒏𝒔𝒂𝒏𝒊
𝒉𝒂𝒚𝒂𝒕𝒊𝒎𝒅𝒂𝒏 çı𝒌𝒂𝒓𝒅ı𝒎.
Ç𝒖𝒏𝒌ü 𝒚𝒐𝒌𝒍𝒖𝒌𝒍𝒂𝒓𝒊𝒏𝒂 ü𝒛ü𝒍𝒎𝒆𝒌, 𝒚𝒂𝒑𝒕𝒊𝒌𝒍𝒂𝒓𝒊𝒏𝒂
ü𝒛ü𝒍𝒎𝒆𝒌𝒕𝒆𝒏 𝒅𝒂𝒉𝒂 𝒌𝒐𝒍𝒂𝒚".

Siz önce bı uyarın düzelmezse bir de biz deneriz😂

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam dü
BOŞAN

X