Kocam pedofil mi

Sütyen ve don aynı şey değil ki. Donun işlevselliği çok fazla.
Valla aklıma gelenleri yazıyorum belki bir fikir olur yardımcı olabiliriz diye ne bileyim sonuçta rahat etmek için takmıyoruz. Ayrıca benim çevremde bazı arkadaşlarım belirttiğim gibi giymiyorlar iç camasiri çekiyorlar bir pijama altlarına bence hijyenik değil ama erkek kafası bakarsak hijyene kadar önem verirler bilmiyorum belki eşi de o nedenle rahat diye giymiyordur

Bu arada evde iç çamaşırsız gezen kadin tanıdıklarım da var benim boxer olmadan gezmesine bir şey diyemeyiz. Hepiniz evde sütyen takıyor musunuz mesela?
Is yaparken yanlışlıkla kolumuz göğsümüze değiyor canımız acıyor hemen göğüs ucu belirginleşiyor. Ben buna yordum sizin durumunuzu da allah korusun zaten zaman çok bozuk buluttan nem kapıyoruz belki de böyle yanlışlıkla çarptığı için canı yandı falan öyle gorduuuz siz. İyi düşünmek istiyorum fikir üretip size destek olmaya çalışıyorum vallahi
Evde sütyen takılmaz pek zaten de ben külotsuz gezen kimseyi tanımıyorum ya.

Eşim dediğin,çocuk sahibi olduğun adama hemen pedofili damgası vurmak ne kadar vicdanı.Erkekler bir çok durumda erekte olabilir.Kucucuk bebeğe erekte oldu nefsi kabardı demek doğru mu?
Geçmişinde yaşadığı travmayı emin olmadigi bir adama iftira boyutunda yüklemek mantıklı mı?????
İftira atmıyor, kuşku duyuyor, ne yapsın, boş mu versin. Konunun ucunda evlat var, üstelik hayatta neler yaşanıyor maalesef. Takipte olmak da fayda var. Konu sahibinin Allah yardımcısı olsun, umarım yanılıyordur.

Bilmiyorum ama evliligimizin basindan beri eve girdiginde ilk yaptigi boxer cikarmak olurdu
Erkeklerin üreme organları anatomik olarak dışarıda olduğundan iç çamaşırsız bir şeyler giyildiğinde rahatsızlık verir diye düşünüyorum.

Ben de çamaşırsız yatarım, evde çıkarırım; ama eşim banyodan çıkar kurulanırken, af buyurun bornozlayken bile hemen ilk iş boxerını geçirir.

Valla aklıma gelenleri yazıyorum belki bir fikir olur yardımcı olabiliriz diye ne bileyim sonuçta rahat etmek için takmıyoruz. Ayrıca benim çevremde bazı arkadaşlarım belirttiğim gibi giymiyorlar iç camasiri çekiyorlar bir pijama altlarına bence hijyenik değil ama erkek kafası bakarsak hijyene kadar önem verirler bilmiyorum belki eşi de o nedenle rahat diye giymiyordur
Bir de cevrenizde birkaç kişi var giymeyen.:eek: Benim çevremde yok. Hiç yok. Ve olmadı. Yurtta kaldım. Orada da görmedim. Bence donsuz gezmek rahatsız eder. WC sonrasi hele. Ama altı pişik olmuştur gecicidir o ayrı da sürekli donsuz gezenden şüphe duyarım.

Bir de cevrenizde birkaç kişi var giymeyen.:eek: Benim çevremde yok. Hiç yok. Ve olmadı. Yurtta kaldım. Orada da görmedim. Bence donsuz gezmek rahatsız eder. WC sonrasi hele. Ama altı pişik olmuştur gecicidir o ayrı da sürekli donsuz gezenden şüphe duyarım.
Hijyenikte değil zaten. Ama herkesin hijyen anlayışı bile bir değil ki ne denir koca koca insanlara
Allahım çoluğumuzu çocuğumuzu güvenle büyüteceğimiz ortamlar nasip etsin zor bir konu zor bir durum fikir üretip konu sahibine yardımcı olmaya çalışıyorum yazık kim bilir nasıl üzgündür kadıncağız

Erkeler için hele. Ucu hassas oluyor. Rahatsız olmadı lazım sürtünmeden. Anormal bir insan bence bu koca. Kumaşa sürtünmesinden keyif aşıyor belli ki. Sağlıklı bir Baba değil
Ya hepsini geçtim hadi külotsuz gezmek diye bir şey olabilir mi ya? Külotla gezmekten rahat olma ihtimali olamaz yani. Her şeyi geç hijyen açısından bile kabullenilir bişey değil kaldı ki böyle bir durum. Kaldı ki her ne olursa olsun bir babanın çocuğunun yanında asla içinde çamaşır olmadan durmaması lazım. Kız erkek farketmez. Adam esen yele bile erekte olsa kendi çocuğunun yanında bunun olmasına kendisinin izin vermemesi lazım.

Çamaşırsız nasıl rahat olunuyor ben de anlamadım. Sürekli pijamanın eşofmanın dikişi değer rahatsız eder. Garip geldi bana da

Erkeler için hele. Ucu hassas oluyor. Rahatsız olmadı lazım sürtünmeden. Anormal bir insan bence bu koca. Kumaşa sürtünmesinden keyif aşıyor belli ki. Sağlıklı bir Baba değil
Bende öyle düşündüm ama konu sahibi 3 yıllık evlilikte bir kez böyle bir şey görmüş. Bebek doğduğundan beri ise 5 kez. Evliliğin ilk zamanından beri adam donsuz geziyor evde. Bence kumaştan öte tuhaflıklar var. Ayrıca hijyen konusuna da katılıyorum. Nasıl bir insan bu böyle?
Konu sahibi siz yine de boxer konusunda ısrarcı olun hijyeni öne sürün. Çocuk emekler artık her yere ağzını yüzünü de sürecek. En azından onu ortaya atarak çamaşır kullanması için baskı yapın.

İftira atmıyor, kuşku duyuyor, ne yapsın, boş mu versin. Konunun ucunda evlat var, üstelik hayatta neler yaşanıyor maalesef. Takipte olmak da fayda var. Konu sahibinin Allah yardımcısı olsun, umarım yanılıyordur.
Burada bir çok kişinin uykusu kaçtı, gerçekten bazı yorumlar şaşırtıyor .Allah yardımcısı olsun konu sahibinin😞

Eşinizin kızınıza bakışlarını ve davranışını çok iyi gözlemleyin. Genelde bu tür eğilimi olan kişiler çocuğa sevgi değilde şehvet ile bakar ikisini ayırmak lazım. Birde çocuğa karşı davranışları çok önemli pedofili kişiler çocukları normal çocuk olarakta görmedikleri için çocuğa çocuk gibi davranmaz. Daha.cok yetişkin bir bireye davranır gibi davranırlar.

Yıllar önce yaşanan bir olayda anne 1,5 yaşınki kızının babası yanında olduğu zamanlarda rahatsız olmasında şüphelenip olayı oraya çıkarmıştı. Ama sizin kızını daha küçük bunu anlamak daha zor olacak. Bu yüzden eşinize hissetirmeden davranışlarını iyi gözlemleyin

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Midem bulandı cidden konuyu neresinden tutupda yorum yapacagımı bilemedim..

Bende öyle düşündüm ama konu sahibi 3 yıllık evlilikte bir kez böyle bir şey görmüş. Bebek doğduğundan beri ise 5 kez. Evliliğin ilk zamanından beri adam donsuz geziyor evde. Bence kumaştan öte tuhaflıklar var. Ayrıca hijyen konusuna da katılıyorum. Nasıl bir insan bu böyle?
Konu sahibi siz yine de boxer konusunda ısrarcı olun hijyeni öne sürün. Çocuk emekler artık her yere ağzını yüzünü de sürecek. En azından onu ortaya atarak çamaşır kullanması için baskı yapın.
Yani değil mi? Adam sapık değilse bile çocuk büyüyecek, bu adam böyle kolay erekte oluyorsa sürekli o şekilde mi görsün. Sapık olmadığı konusunda emin olursa don giymesi konusunda ikna etmesi lazım.

Hayir asla. Oyle fantezileri yoktur dumduz bi adam iste normal turk erkegi
Eşiniz siz onu suçladıktan sonra boxersız gezmeyi bıraktı mı? Yani erkek fizyolojisiyle alakalı olsa aslında onun düşünmesi, bunun için daha dikkatli olması gerekir. Bebek kucağımda eli kolu durmuyor cinsel organıma, istemsiz erekte oluyorum deyip direkt boxer giymesi gerekir.

Böyle bir şeyin asla olamayacağını düşünen insanlar Narnia’da yaşıyor heralde. Bu sadece bizim ülkemizde olabilen bir durum da değil. Kahrolsun ki ensest pedofili sapıklar dünyanın her yerinde var. Daha 1 hafta önce okudum, Meksika’da 8 aylık bir bebeğe … eden şerefsizi hapishanede 70 yerinden bıçaklayıp t*cavüz etmişler.
Hepimizin temennisi hanımefendisinin kocasının öyle biri olmaması ama donsuz gezmek de normal bir davranış değil yani.

X