Kocam pedofil mi

Cemoş nerden nasıl bir tehlike geleceğini bilemiyoruz ki ya. Bu lanet olasıcalar tarihin başından beri vardı da biz bu medya/sosyalmedya sayesinde bu kadar görebildik bunları. Yoksa kimbilir ne masumlar neler yaşadı da sustu.
Eskiden daha çok susuyorlardi şimdi çok şükür o kadar sessiz kalmıyoruz.
Ama temizlenmiyor işte.
İster anne olsun ki annelerde çocuklarına yaklaşıyor.
İster baba olsun ister başka birisi hepimiz tetikte olmalıyız.

Çok yakın oturan arkadaşımın iş arkadasinin başına daha yeni geldi.
Kadınla adam aynı fabrikada vardiyalı çalışıyor.
Örnek aile,temiz insanlar diyor herkes.
Pislik herif yıllarca büyük kizina tecavüz etmiş.
Sıra küçük kıza gelmiş.
Büyük kız en sonunda annesine yeter artık böyle böyle diye anlatıyor.
Kız da benim kızımla ayni yaşta 😔
Kardeşine gelince dayanamamış.
Tabii anne şok inanamiyor ama hemen şikayetçi oluyorlar.
Pislik hâlâ ceza evinde çocuklar ve anne psikolojik tedavi görüyor.
Kimse konduradi inanamadi ama ne yazık ki yaşanıyor 😞
Benim de arkadaşıma babası yıllarca tecavüz ediyor. Adam gece yatağına geliyormuş. Arkadaşım korkudan en küçük kardeşini yanında yatırıyormuş. Adam o kardeşi uyandırıp diğer 2 kardeşin gözü önünde yapıyormuş yapacağını. Arkadaşım dayanamamış annesine söylemiş annesi önce inanmamış baban seni seviyor demiş ama gözlemlemiş adamı kızın yatağına giderken görmüş şikayet edip hapse attırmış. Neyse şimdi arkadaşım evli çocuklu eşine de deli gibi aşık. O günleri sanki yaşamadım diyor. 🌸 Allah kimseye yaşatmasın, yaşayanı da öyle mutlu etsin ki hatırlamak aklına gelmesin.

Yanlış anlamayın ama bence sizin kuruntunuz ve bu durum pedofil demek için yeterli değil. Çocuğunuz olana kadar hiç mi kız çocuk sevmedi bu adam??? Farkedersiniz. Ereksiyon haline gelecek olursak aklına o an bişey gelmiş olabilir çişi gelmiş olabilir evet istek uyanmış olabilir. Kızım kucağındayken penisi kalkıktı eee??? Adamın yerinde olsam terslerdim sizi

Daha ilkokul cagindayken annem kendimi korumum için konuşurdu.
Yıllar geçti ben farkına vardım ama annem hâlâ anlatir.
Cocuklari,bebekleri korumamız lazım diye.
Otobüse binsen cocugunu kimsenin kucahina,yanına oturtma diye tembihlerdi.
Biz tedbirimizi alalım,çocuklarımızı koruyalım.
Evet delilik derecesinde değil ama gözümüzü kapatmamaliyiz.
Ben de oğlumu kuzenimin oğlu ile başbaşa bırakmamaya çalışıyorum mesela. Çocuğun bir yanlışını görmedim ama insan hep en kötüsünü düşünmek zorunda. Öyle lanet bir zamanda yaşıyoruz...

Son düzenleme:
Benim de arkadaşıma babası yıllarca tecavüz ediyor. Adam gece yatağına geliyormuş. Arkadaşım korkudan en küçük kardeşini yanında yatırıyormuş. Adam o kardeşi uyandırıp diğer 2 kardeşin gözü önünde yapıyormuş yapacağını. Arkadaşım dayanamamış annesine söylemiş annesi önce inanmamış baban seni seviyor demiş ama gözlemlemiş adamı kızın yatağına giderken görmüş şikayet edip hapse attırmış. Neyse şimdi arkadaşım evli çocuklu eşine de deli gibi aşık. O günleri sanki yaşamadım diyor. 🌸 Allah kimseye yaşatmasın, yaşayanı da öyle mutlu etsin ki hatırlamak aklına gelmesin.
Konu sahibinin olayı belirginleşmemiş bir şey,var mı yok mu bilmiyoruz ama şunu okumak ciddi anlamda psikojimi bozdu.Bu nasıl aşağılık biri ya,aklım mantığım almıyor.Belki arkadaşınız şu anda normal insanlar gibi bir hayat sürüyor ama bu tramvayı ömür boyu üzerinden atamayacak😔.

Ben uzun uzadıya istekli şehvete geldi durumundan bahsetmiyorum. Anlık bi yükseldi sonra normal hayatına döndü şu içti Tv açtı çocuğunu sevdi vs. Sonuçta kalktığı kadar hızlı inen bişey değil.
8 ay içinde 5 kez mi? Diyelim ki oldu, normal biri bu durumda rahatsızlık hisseder ve bebeği tutmaya devam etmez. Pedo olduğu için değil normal insan olduğu için rahatsız olur zaten

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
her kuçagina alica niye öyle oluyosun diye sorunca ne diyo?

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Allah akıl fikir versin ben eşinizin yerinde olsa evladıma bu imayi nasıl yaparsın diyip sizi bosardim nasıl boyle birsey düşünürsünüz illaki başka bir durum vardır

X