kocam tüy döküyor yardım

Haklısınız hepınız bıraz komık oldu galıba am gerÇekden Çok bunaldım artık mıgdem bulanıyor.bebegımın parmaklarının arasından topluyorum yaaa.agda denedım bır bant yapıŞtırdım Çok acıdı bellı.fakat yınede bırŞey demedı sen aldırma al dedı ama kıyamadım.oda en Çok bebıŞ ıÇın korkuyo.

bizim evde de hem kocam hem kopüşüm döküyor. çok fazla silmek süpürmek yoruyor insanı.. çok bunlttıysa traş edin. yada tüm vucuduna hamama gidip peeling yaptırsın birde kese.. epeyce azalır sanırım. o da olmassa tüm vucuda tüy dökücü kremleyok edin. kolay gelsin bebiş olunca işimiz zor:):ecrin_bebek:

Sagol canım ya bu hamam ıŞı belkı ıŞe yarayabılır.dÜzenlı olarakda duŞdadır aslında ama olmuyo bıtmıyo ıŞte.dedıgın gıbı hergÜn sılıp sÜpÜrmek zor

:roflol: :roflol:
süpersin valla çok güldüm yaaa ..
Aynı dert ben de var ...:roflol:
hele bi de yuvarlak yuvarlak olmuyolar mııııı.......:roflol:
Her taraf YUVARLAK ADAM KILI....
Görümcem böyle der....:roflol:

Tek çözümm epilasyon canım...
sen ona bi makine al bence....:uhm:

aynen benim eşide çok kıl döküyor.
ben artık alıştım yapacak bişi yok.
sırtına epilasyon yaptırdı ama asıl dökülen yer göğsü.

ha bi de bu yaşımdan sora kıl mı temizlicem yaaaaaaaaaaaaaaaa ayyyyy evlenmicem ben yaaaaaaaaa

BENDE son durumlar aynı :)) kötü kötü bakıyorum kıllara ama bir çözüm bulamadım daha :)))):roflol:şimdilik hergün süpürmeye devam

Tüy dökme mevsimindedir belki adam, Allah allah:ecrin_bebek:

Mevsim sonbahar,sonbaharda ne olur? Ağaçlar yapraklarını dökerler. Dımdızlak kalırlar.
Eeeee öyleyse erkeklerde tüylerini (kıllarını) döküyorlar işte.
Ayrıca bizde de aynı sorun var, maşallah benimkide ayuuu gibin kıllı. Sinir oluyorum.

X