kocam tüy döküyor yardım

gülü seven kılına katlanır opuyorumnanaktan
kadınların saçları da her yere dökülüyor delikafadulden

demekki aynı dertten muzdarip arkadaşlar varmışş be ben de yanlız benimki mi diyordum..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kedim tüy döküyor gibi olmuş ayol yazık adama kaydirigubbakcemile3 ee yerleri falan süprüyosunuz da yataktaki yastıktakileri napıyosunuz onu merak ettim CADIARZU

kedim tüy döküyor gibi olmuş ayol yazık adama kaydirigubbakcemile3 ee yerleri falan süprüyosunuz da yataktaki yastıktakileri napıyosunuz onu merak ettim CADIARZU

Hergün hiç iş yokmuş gibi yastıktakileri silkeliyorum ,Çarşafıda -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 baslık komik ama neredeyse hepimizin basına gelen seyler. benim esiminde cok dökülüyor. banyodan sonra kılları temizlemek cok sinir bozucu

Dünyanın haline bakın biz dökülsün diye, adamlarınkide dökülmesin diye uğraşırız. Hey allahım...Her kim ki bu derde derman olacak bişey bulursa bizleride bilgilendirsin. Nasıl makbule geçer, nasıl hayır duası alır ...şahsen ben hergün duacısı olurum ciddiyim.

Bu konuda bi arkadaş da başlık açmıştı, eşimden bu sebebpten soğuyorum diye, hanımlar o arkadaşa etmediğini bırakmamıştı, yok artık eşine aşkın bitmiş de, vs.vs. :)) Şimdi aklıma geldi kızcağız, aslında o da aynı şeyi demek istemişti belli ki.

Neyse, konuya gelirsek, ben de aynı dertten fena halde muzdaribim.Bir de eşim öyle merinos cinsi kıllı bi adam değildir aslında, miktarı kıvamında yani kaydirigubbakcemile3 Deliriyordum bi ara. Hem saçları hem de tüyleri dökülüyordu. Midem bulanıyordu, ağzımıza ya da yemeklerin içine kaçıcak diye. Şimdi biraz daha azaldı. Nasıl mı?

1.Bioxcin şampuan kullanmaya başadık. Saçlarının dökülmesi çok azaldı, ve inanır mısınız vücuduna da etki etti, sanırım kıl köklerinin güçlü ya da zayıf olmasıyla ilgili, bilmiyorum artık köpük akıp giderken vücudundaki tüyleri de mi güçlendirdi naptıysa, faydası oldu gibi.

2.Herrr banyoda kese yapıyor. Bildiğiniz iki saat süren uzun uzun keselenme kesesi değil. Yani amaç buharda kirlerin kabarması ve çıkması değil. Kökü zayıflayan tüylerin kökünden banyodayken kopması için hızlıca üzerlerinden geçmek amaçlı.

Bu ikisinin gerçekten büyük faydasını görüyorum şu an. Allah hepimizin yardımcısı olsun valla, zor bi konu gerçekten. Hele bir de bebek varsa, daha dikkatli olmak lazım tabii. Bu ikisi işinize yararsa bana özelden mesaj atın işe yaradı diye, ben de seviniyim birilerine faydalı oldum diye, olur mu ? :kedi:

X