Kocama mektup

kaçıp gitmek kolay mı?

• Ankete Katılan
    138
Allahım yardımcın olsun..
dilerim en kısa zamanda feraha erer sorunlarından arınırsın..
bu süreçte de sana şah damarın kadar yakın olanın varlığına sarıl ona tutun ki sana dirayet versin

Böyle bir kocadan hayır gelmez.
Daha ne kadar ezdiriceksin kendini.
Bu aşk değil artık bile bile saflık.

Aldatma,ihanet,yok sayılmak,önemsenmemek.

Bu şekilde mi mutlusun?
Belli ki artık sevmiyor. Bunu görmek gerek !

nereye gideyım sole bana nereye bi ailem yok babam sılıp attı annem ezık gıbı sıgıntı gıbı yasıyor babamdan gızlı arıyor benı nereye gıdeyım?

belki evlenmeyecekti seninle sen ısrar edince bırakmayınca bu duruma geldiniz. bu şekilde daha mı mutlusun hayır. insanlar kendi kaderini kendisi çizer kendi ayaklarınla aileni de arkana alarak belki de zorla kabul etmişsin kendini şimdi de çekiyorsun. ne pahasına olursa olsun yürütmeye çalışma giden senden gidiyor o aldatmaya devam edecek sende kabullenmeye bu şekilde hayat geçmez.

belki evlenmeyecekti seninle sen ısrar edince bırakmayınca bu duruma geldiniz. bu şekilde daha mı mutlusun hayır. insanlar kendi kaderini kendisi çizer kendi ayaklarınla aileni de arkana alarak belki de zorla kabul etmişsin kendini şimdi de çekiyorsun. ne pahasına olursa olsun yürütmeye çalışma giden senden gidiyor o aldatmaya devam edecek sende kabullenmeye bu şekilde hayat geçmez.

evliliği o ıstedı ben değil. babam karsısına gecıp ben kızını sevıyorum dedı

hayatta hep birilerine sırtını dayayarak yaşayacağını düşünüyorsan daha çok tekme yersin.

bu kocan mı bakacak sana karın tokluguna mı yaşayacaksın. daha çok gencsin bir iş bul, kendi ayaklarının üzerinde durmayı dene.

sen yere sağlam basmayı başaramazsan tekme vuran çok olur. yarın kocan kovarsa ne yapacaksın baban da kabul etmiyor sokaklarda mı yaşayacaksın. aklın varsa kendini kurtarmaya bak.

hayatta hep birilerine sırtını dayayarak yaşayacağını düşünüyorsan daha çok tekme yersin.

bu kocan mı bakacak sana karın tokluguna mı yaşayacaksın. daha çok gencsin bir iş bul, kendi ayaklarının üzerinde durmayı dene.

sen yere sağlam basmayı başaramazsan tekme vuran çok olur. yarın kocan kovarsa ne yapacaksın baban da kabul etmiyor sokaklarda mı yaşayacaksın. aklın varsa kendini kurtarmaya bak.

hayat ole kolay değil kimseye guvenmıyorum. sırt dayamaya da niyetım yok acıkca solıyım mı bu hayatta ben tek basıma ayaklarım ustundeyım demek kolay değil. hele bayan ıcın cok zor meslegım var beden egıtımı öğretmenıyım. kadrom yok kpss gıbı sorunum var atan gıt muhabbetını yapamam dersaneye gıttgım halde dusuk puan aldım. yarın kocam kovalarsa evet sokakta kalırımcunku bı dalım yok en azından manevı bır deswtegım yok

meslegım var benım ben kadrosuz beden egıtımı öğretmenıyım. spor salonunda calıstım bı sure ama ozur dılerımde ayrımcılıgın alasını gordum. yasadgım yerde sorun var acıkcası yada bana denk geldı. en az 5 en fazla 9 yıl burdayız

Şu anda eşinin sana tavrı nasıl? merak ettim..yani pişman mı mahcup mu (gerçi böyle olsa ne olur 6 yıllık birlikteliğin 5yılı ne demek ya!!) yoksa işine gelirse,böyle gider artık havasında mı..

Ben de kadrosuz resim öğretmeniyim..bu kadro olayları insanın hayatını nasıl etkiliyor işte!!! Halk eğitimde falan çalışma şansın olabilir mi... :26: veya ailenin maddi durumu iyiyse annene ulaş gizliden sana yardımcı olsun..

İyi düşün hayat senin..Yaşamak var,harcamak var..En zoru da karar vermek zaten..

Çok zor bir süreç..Allah yardımcın olsun.

mesleğin,işin gücün var mı?ya da çalışabileceğin bi sektör?

var beden egtıtımı öğretmeniyim kadrom yok acıktayım ve bulundugum memlekette calısma zorlugu var 500 tl sıgortasız spor salonunda calıstım sırf vakıt gecırebılmek ıcın

Şu anda eşinin sana tavrı nasıl? merak ettim..yani pişman mı mahcup mu (gerçi böyle olsa ne olur 6 yıllık birlikteliğin 5yılı ne demek ya!!) yoksa işine gelirse,böyle gider artık havasında mı..

Ben de kadrosuz resim öğretmeniyim..bu kadro olayları insanın hayatını nasıl etkiliyor işte!!! Halk eğitimde falan çalışma şansın olabilir mi... :26: veya ailenin maddi durumu iyiyse annene ulaş gizliden sana yardımcı olsun..

İyi düşün hayat senin..Yaşamak var,harcamak var..En zoru da karar vermek zaten..

Çok zor bir süreç..Allah yardımcın olsun.

halk egıtımle gorustum kendı memleketımde calısıyodum fakat bulundgum yerde spora ıstek yok. annemın kendıne hayrı olsa tamamda yok yok yok ıste. esım o gun yasanmamıs havasında

okurken inan gözlerim dolmadı değil Allah yardımcın olsun öncelikle :26: bol bol dua et sabır dile Allah'ımdan ama yinede her ne şekilde olursa olsun o adamın yanında bir dakika bile durma çek git uzaklara illa ailenin yanına dönmene gerek yok kendine yeni bir hayat kur başka şehirde zaman sana çok iyi gelecektir söylemesi kolay diyebilirsin ama bunu yapan çok insan var ve senin neyin eksik sende yapabilirsin aslında güçsüzüm dediğine bakma güçlüsün !

okurken inan gözlerim dolmadı değil Allah yardımcın olsun öncelikle :26: bol bol dua et sabır dile Allah'ımdan ama yinede her ne şekilde olursa olsun o adamın yanında bir dakika bile durma çek git uzaklara illa ailenin yanına dönmene gerek yok kendine yeni bir hayat kur başka şehirde zaman sana çok iyi gelecektir söylemesi kolay diyebilirsin ama bunu yapan çok insan var ve senin neyin eksik sende yapabilirsin aslında güçsüzüm dediğine bakma güçlüsün !

gitmek okadar ah bı kolay olsa hangı parayla nereye hangı sehre gıdınce naparım. soylesene gıden kadınlar nasıl gıtmıs sole dusun senın basına gelse allah dusman basına vermesın sen napardın gıderım dıyosun nereye ve nasıl mantıklı acıkla soz yapmazsam banada umay88 demesınler gıt demek kolay yanlıs anlama sakın benı. ama sakın kafayla mantıklı bısey yapmak lazım

aslında bende bole bı hıkaye duydugumda gıt ayakların ustunde dur ben olsam terkederdım dıyodum takıııııı basına gelene dek gelınce kala kalıyosun affetmem dedıgın kısıye susarak yuzyuze bakıyosun hıc bısey olmamıs gıbı davranıp mutlu maskesını takıyosunolmuyor ole. okadar mantıklı bır plan olmalı kı gıdesın.

Yaa umay mahvettin beni ya. Ben ki bukadar uzun yazıları okuamam kafam kaldırmaz allah okurturdu demekki ,

Hayat okadar zorki , insanlar okadar zor , acımassız , okadar sahtekar olmuşlarki , ben artık herkezden korkarım. Hayat çok zor sanki gidicek bir yer kalmamış gibi tek limanımızmış gibi onsuz ölürmüşüz gibi hissediyoruz değilmi.:KK17:

Öyle değil işte bak KOCAN seni takmadan duygularına aldırmadan başka kadınlarla konuşubilmiş. Kendini düşün herkez gider sen kalırsın yaşlanınca arkana baktığında kocaman iç çekmemek için doğru tercihler yap.

6 yıldır beraberım bu adamla o kız bes yıldır beraber. ben o kısıyle 6 aydırda evlıyım koru korune derken?

Körü körüne hala seviyorsun yani...
Evet aldatma da var işin içinde.
Ayrılman en doğrusu olacaktır.

aslında bende bole bı hıkaye duydugumda gıt ayakların ustunde dur ben olsam terkederdım dıyodum takıııııı basına gelene dek gelınce kala kalıyosun affetmem dedıgın kısıye susarak yuzyuze bakıyosun hıc bısey olmamıs gıbı davranıp mutlu maskesını takıyosunolmuyor ole. okadar mantıklı bır plan olmalı kı gıdesın.

Mantıklı plana ne gerek var..
Nedenler yetmiyor mu gitmen için.
Aldatılma en büyük nedendir çekip gitmek için.
Bundan ala neden mi olur.

Aaaaa bak gözümden kaçmış umayy!! sen 6yıldrı berabersin o kızla 5 yıldır 1 yıl var aranızda :KK53::KK53:

hayır umayy hayırrrrrrr!! hayır bacım asla bırak genceciksin annem bırak !!! umay...:KK20:

Yaa umay mahvettin beni ya. Ben ki bukadar uzun yazıları okuamam kafam kaldırmaz allah okurturdu demekki ,

Hayat okadar zorki , insanlar okadar zor , acımassız , okadar sahtekar olmuşlarki , ben artık herkezden korkarım. Hayat çok zor sanki gidicek bir yer kalmamış gibi tek limanımızmış gibi onsuz ölürmüşüz gibi hissediyoruz değilmi.:KK17:

Öyle değil işte bak KOCAN seni takmadan duygularına aldırmadan başka kadınlarla konuşubilmiş. Kendini düşün herkez gider sen kalırsın yaşlanınca arkana baktığında kocaman iç çekmemek için doğru tercihler yap.

aynen ole aynennn hayat okdar acımasızkı. adil degıl hıcbısey. hanı derler ya kız baba evınde huzuru bulamayınca koca evınde bulur yalanmıss. babadan yedım darbeyı. cok yaktı canımı yetmedı. kocada yaptı. en alasından darbe

Aaaaa bak gözümden kaçmış umayy!! sen 6yıldrı berabersin o kızla 5 yıldır 1 yıl var aranızda :KK53::KK53:

hayır umayy hayırrrrrrr!! hayır bacım asla bırak genceciksin annem bırak !!! umay...:KK20:

sole nere gıdeyım sole ya sole acık konus plan yapalım en mantıklısıyla sole gıtmezsem umay deilim

X