Kocamın dışarı çıkma sorunu

Oylesnbr

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
68
7
25
Bayramın 1.gunu sadece kayınvalideme gittik kocam 9 gündür izinli beraber dışarı çıkamıyoruz hergun kendisi gidip çay ocagnda parklar da oturuyor bense 4 5 saat dışarda hep beraber vakit geçirmek istiyorum söylediğim zaman sıkılıyorum sevmiyorum gezmeyi kısacası hep beraber dışarı çıkınca sıkıldığını söylüyor 3 yaşında kızım var birde haklyms gibi tribe giriyor

Son düzenleme:
Bayramın 1.gunu sadece kayınvalideme gittik kocam 9 gündür izinli bizi dışarı çıkarmıyor hergun kendisi gidip çay ocagnda parklar da oturuyor söylediğim zaman haklyms gibi tribe giriyor
Siz kendiniz cıkın. Binin taksiye , alın arabayı , yürüyün. Kocanız sizi cıkarmasına gerek yok

Bayramın 1.gunu sadece kayınvalideme gittik kocam 9 gündür izinli bizi dışarı çıkarmıyor hergun kendisi gidip çay ocagnda parklar da oturuyor bense 4 5 saat dışarda hep beraber vakit geçirmek istiyorum söylediğim zaman sıkılıyorum sevmiyorum gezmeyi kısacası hep beraber dışarı çıkınca sıkıldığını söylüyor 3 yaşında kızım var birde haklyms gibi tribe giriyor
Bizi de çay ocağına götür o zaman madem orada sıkılmıyorsun deyin.
Ayrıca neden dışarı çıkmak için eşinizi bekliyorsunuz? Bizi dışarı çıkarmıyor ne demek? Siz çıkın. Gezin güzel güzel. Koca bayramda niye evde oturdunuz ki?

Böyle konulara ne diyeceğimi bilemiyorum ben.

Kocası olmadan evden adım atamayan kadına mı kızayım, çoluğunu çocuğunu gezdirip eğlendirmekten aciz adama mı kızayım, yine böyle bir adamla evlenip onu baba yapan kadına mı kızayım bilemiyorum.
Ben kocam olmadan dışarı adım atmıyorum dedim mi ? Ben kızımı alıp kendim de gidiyorum , eşimle diyorum 9 gün bayram tatilnde hiç çıkmadık diyorum evleneceğim zaman beni bu hareketleri ile tavlicak halí yok sorun çocuk olduktan sonra ki değişim bilmem anlatabildim mi

Ben kocam olmadan dışarı adım atmıyorum dedim mi ? Ben kızımı alıp kendim de gidiyorum , eşimle diyorum 9 gün bayram tatilnde hiç çıkmadık diyorum evleneceğim zaman beni bu hareketleri ile tavlicak halí yok sorun çocuk olduktan sonra ki değişim bilmem anlatabildim mi

O zaman sizinle vakit geçirmek istemiyor demek olabilir. Bence sorunun kaynağını bulun önce. Neden sizinle vakit geçirmek istemiyor?
Çocuk mu çok bunaltıyor ? Sizin muhabbetiniz mi sarmıyor? Oturup konuşmadan anlaşılacak şeyler değil bunlar. Ha çözülebilir mi ondan da pek emin değilim. Arkadaşları,ailesiyle vakit geçirmek için ölen ama karısı ile vakit geçirmek istemeyen erkek beni aşırı sinirlendiren durumlardan zira 🤦

Bize neden kızıyorsunuz? Eşinizi sizinle dışarı çıkmaya ikna mı edelim? Yapabileceğimiz bir şey yok ki.

O zaman sizinle vakit geçirmek istemiyor demek olabilir. Bence sorunun kaynağını bulun önce. Neden sizinle vakit geçirmek istemiyor?
Çocuk mu çok bunaltıyor ? Sizin muhabbetiniz mi sarmıyor? Oturup konuşmadan anlaşılacak şeyler değil bunlar. Ha çözülebilir mi ondan da pek emin değilim. Arkadaşları,ailesiyle vakit geçirmek için ölen ama karısı ile vakit geçirmek istemeyen erkek beni aşırı sinirlendiren durumlardan zira 🤦
Arabamızın olmaması, çocuk huysuzlugu üstünde ben ise tam aşk kadnym muhabbettim güzel eşlik edemicegim bişey yok o semtinden çıkmayı sevmiyor kalabalıga girmeyi sevmiyor kendi kız kardeşleri bir yere gidelim dediğinde bile gitmez erkek arkdslryla Felan zaman geçirmeyi seviyor

Beraber gezmek istiyor kadın aile ortamında kızını eğlendirmek istiyor haklıda. Kızıyla başbaşa çıkmak başka kocasınında bulunması başka. Emrivaki yapın mecbursun diyin.
Emrivaki yapınca 5 karış suratı ile dolaşıyoruz birdaha çıkmamaya teşvik edicek kadar surati düşüyor ki zorlamak istemiyorum içinden gelmiyorsa benim zorumla ne anlamı kalıyor daha kötü oluyor herşey

Kocişine kızan sinirini bizden çıkarıyor iki gündür.

He çocuk olana kadar mükemmel eş çocuk olunca birden oduna döndü yani. Bu denli değişim varsa cidden, aldatılıyorsunuzdur muhtemelen. çay ocağı falan hikaye. Zamanını başka kadınlarla geçirmeyi tercih ediyor olabilir.

Son düzenleme:
Arabamızın olmaması, çocuk huysuzlugu üstünde ben ise tam aşk kadnym muhabbettim güzel eşlik edemicegim bişey yok o semtinden çıkmayı sevmiyor kalabalıga girmeyi sevmiyor kendi kız kardeşleri bir yere gidelim dediğinde bile gitmez erkek arkdslryla Felan zaman geçirmeyi seviyor

Tamam işte bak bir kaç neden saydınız. Öncelikle onları ortadan kaldırmak lazım. Çocuğun biraz büyümesi , yürüme mesafesi yerler talep edilmesi gibi.
Ayrıca adam sevmiyor demek ki kadınlarla olan ortamı onu pek değiştirebileceğinizi sanmıyorum. Eminim evlenmeden öncede bu sinyalleri vermiştir.

Emrivaki yapınca 5 karış suratı ile dolaşıyoruz birdaha çıkmamaya teşvik edicek kadar surati düşüyor ki zorlamak istemiyorum içinden gelmiyorsa benim zorumla ne anlamı kalıyor daha kötü oluyor herşey
O zaman kendisine anlatın ilerde kızıyla bağının ne şekilde olacağını ne sohbetleri olacak ne derdini paylaşacak ne birşey talep edebilecek babasından buysa istediği eğer tamamen herşeyden soyutlayın yani bunu ben yaşıyor olsam yok gibi davranırım ve onunda gönlünü yapmam. Bende iki bebek var aracımız yok ve araçsız gitmek istediğimiz yerlere gidiyoruz çocuklar gide gele alışıyor gezmelerede huysuzluk var diye eve kapanacak değiller.
Ve bende aldatma ihtimalini düşündüm ilk okuduğumda.

Bize neden kızıyorsunuz? Eşinizi sizinle dışarı çıkmaya ikna mı edelim? Yapabileceğimiz bir şey yok ki.
Kocasız dışarı adım atmıyor diye yazmış biri ben öyle
Tamam işte bak bir kaç neden saydınız. Öncelikle onları ortadan kaldırmak lazım. Çocuğun biraz büyümesi , yürüme mesafesi yerler talep edilmesi gibi.
Ayrıca adam sevmiyor demek ki kadınlarla olan ortamı onu pek değiştirebileceğinizi sanmıyorum. Eminim evlenmeden öncede bu sinyalleri vermiştir.
Tam olarak böyle kadınlar ile gezmeyi sevmiyor veya kalabalık ortamlarda

Yine klasik cocuk olunca hayatinin nasil olabilecegini bir saniye bile dusunmeden görev geregi cocuk yapmiş bir adam.
Cocukla gezmek bir de kucukse yalniz gezmek gibi olmuyor. Adam bundan kaciyor olabilir, kendi cikip kafasini dinliyordur.

X