Kocamla kavgamız

Eşime kızgın olduğum günün gecesi bana sarıldı ve bende kizgindim ama yine de onunla birlikte oldum kendimi icten ice birlikte ol diye telkinde bulundum çok sinirli de olsam ona muhteşem dakikalar yaşatırım benden kopamasin pesimden daima koşsun diye hatta o gunlerde ekstra bakimli losyonlarim en guzel geceliklerimi giyerim arkami donerim zaten dayanamaz sarilir biraz uyanik olun kadinsin pesinde koştr cinsellikle doyur
Ne🫠

E yuh yani, yuh! yuh!
Şoklar içinde okudum.
'Zaten bir tek ona yarıyorsun' ne demek ya?
Yatan insanı iteleyip 'git başka yerde yat' ne demek?
Sizi ne zannediyor bu adam?
Oldu olacak düzenek kursun; düğmeye basar basmaz bacaklarınız açılsın.
İğrenç, kanım dondu inanamıyorum.

Yani şu davranıştan sonra adım atmak 'çok iyi oldu yaptığın, arada yapman lazım, ben bunu hakediyorum' demek olmuyor mu? Sakın diyeyim, sakın! O 'cinsellikle doyur, peşinde koştur' tavsiyeleri hakeden adamlar için geçerli, 'yemek yapmaktan başka ne işe yararsın, sana yaptığının hesabını sorucam' diyenler için değil.

Ben 2gün koltukta yattıktan sonra konuyu açıp tartıştık tekrar. tartışmadan sonra beni yatağa çağırdı istmedim. beni yatağa zorla getirdi kendiside gitti ilk arabada sonra ablasında uyumaya başladı.
Konuşmaya çalışıyor uzak duruyorum
Yarın başbaşa konuşalım dedik.
Neye kırıldığımı bile anlamamış😒.zaten ne işe yarıyorsun demesi şakaymiş.alındığımı anlamamış.bilerek ondan uzak durduğumu düşünmüş falan yazıyor işte özürde diledide içim soğumadı
Ne omdu konu sahibi, baristiniz mi? Şoklar içiinde okudum.

Biraz ayrı kaldıktan sonra konuşup birbirimizi anlamaya çalıştık ama olmadı başka birşeyden tekrar tartıştık.boşanma aşamasındayız şuan.
Üzüldüm açikcasi. Bu kadar ufak birseyin bu noktaya gelmesine. Ama benim buradan hissettigim sizin bilmediginiz bir sey var.

Adamin kendi ici rahat degil, sizden cikariyor gibi. Başka biri olmadigina eminsiniz degil mi?

Üzüldüm açikcasi. Bu kadar ufak birseyin bu noktaya gelmesine. Ama benim buradan hissettigim sizin bilmediginiz bir sey var.

Adamin kendi ici rahat degil, sizden cikariyor gibi. Başka biri olmadigina eminsiniz degil mi?
Bende çok üzgünüm boşlukta gibiyim.
Aldatma olmadığına eminim. Aslında o barışmak istiyor .
ben inanmıyorum ona
diğer arkadaşlarında yazdığı gibi ben herşeye evet dediğim için herşey yolunda gitmiş. Bu yaz çalışmak istedim okullar kapanınca .buna bile bir ton şey söyleyince son damla oldu.beni sevdiğine inandırarak beni baskılamış. Hayırlısı ondan kurtulmak ama işte bunca yıl beraberlikten sonra alışması zor

Bende çok üzgünüm boşlukta gibiyim.
Aldatma olmadığına eminim. Aslında o barışmak istiyor .
ben inanmıyorum ona
diğer arkadaşlarında yazdığı gibi ben herşeye evet dediğim için herşey yolunda gitmiş. Bu yaz çalışmak istedim okullar kapanınca .buna bile bir ton şey söyleyince son damla oldu.beni sevdiğine inandırarak beni baskılamış. Hayırlısı ondan kurtulmak ama işte bunca yıl beraberlikten sonra alışması zor
Hakkında en hayırlısı ne ise,seni hangisi mutlu edecekse o olsun inşallah.

Canım acıyor. Saatlerdir ağlıyorum.
Kocam olacak yontulmamiş adamla boş sebeplerden kavga etmekten bıktım.

konuya gireyim.9yıllık evliyiz. klişe olacak biliyorum ama normalde iyi bir evliliğimiz var çok iyi bir koca gibi görünür.beraber vakit geçirmeyi sohbet etmeyi gezmeyi tozmayı severiz özel günleri es geçmez kutlar muhakkak,ama yılda bir falan öyle bir kavga ederiz kalbimi paramparça eder.hayatıma anlam katan biriyken içine eden bir adam olur gözümde..

Affınıza sığınarak yatak ilişkimizinde iyi olduğunu söylebilirim,( mesele burdan çıktığı çıktığı için yazıyorum kusura bakmayın.) Her ilişkimizin tutkulu bir şekilde olmasını ister ki çoğunlukla öyledir zaten. Nadiren çocukların bebekliğinde yorgunluktan isteksiz olmuşumdur.
Geçtiğimiz pazartesi reglim bitti sabırsızlıkla o günü bekliyordu. pazartesi aynı zamanda diyete ve spora başladım gece haliyle yorgun ve uykuluydum ama onuda reddetmek istemedim başlarken sadece biraz ölü gibiyim dedim.tripli tripli başlamadan uyudu .sabah oldu gerginliği üstünde.bende "her defasında böyle yapıyorsun birlikte olmak istiyorsun reddetmiyorum istekli görünmediğim için kızıyorsun istek içten gelen bişey o günkü modumuza göre değişiyor sen böyle yaptıkça isteğim hiç kalmıyor falan" dedim oda senin yüzünden ay boş geçiyor dedi.sustuk küsmedikte neyse bir iki gün geçti beraber yemek yedik beğendin mi diye soruyorum güzel olmuş zaten sadece ona yarıyorsun başka bir işe yaramıyorsun diyor.ya böyle konuşup beni soğutup nasıl senle tutkuyla sevişeyim be adam.git ne yaparsan yap dedim böylece küstük gibi ama gün içinde o işteyken ben mesaj attım çocuklarla ilgili falan ama buz yani.

Neyse eve geldi konuşmadık yatmaya gitti bende birkaç saat sonra girdim yatağa uyandı sigara içti geldi sonra üstümdeki örtüyü kaldırıp başladı beni yataktan kovmaya ya saçmalama diyorum git yanımda yatma koltukta yat diyor .başta şaka sandm ben gitmem burası benimde yatağım sen git koltukta yat dedim. ama o kadar ciddi beni yataktan atmaya çalışıyor ki çık diye bağırıyor yastığımı aldım bağırdım bugünü unutmayacağım dedim.hala konşuyor bana senin yanına bırakmayacağım falan diyor sen anca telefonla oyna diyor.
Şuan koltukta yatıyorum hiç gitmemde yatağa ama o kadar bilenip çirkinleşcek kesin.
Şuan ondan o kadar çok kurtulmak istiyorum ki keşke öyle bir şansım olsa
Kocaniza şap verin bence başına vurmuş çünkü olabilir yani her zaman istekli olmak zorunda değiliz yani ne bilim beni seks için yataktan kovan kocayi süründürür bidaha seks yapmam uzun bir süre valla bide ayı boş geçirdik ne demek yaa makine miyim iş miyim ben ne çirkin bir cümle ya yukardaki ovmeleriniz anlamsız yada sonraki kocanız anlamsız 👎

X