Koku yapan silikon tabak

linyaynil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
25
8
Arkadaşlar selam bebeğim için ek gıda sürecinde silikon tabak aldım aldığım yerde bulaşık makinesine atılabilir vs diyordu ancak deterjan kokusu yaptı ve ne yaptıysam gitmiyor karbonatlar limonlar vs.. tabağı aldığım satıcıya söyledim makineye attım koku yaptı öneriniz varmı diye verdiği cevap sadece koku yapmaz dedi. Şimdi tekrardan yeniden tabak alacağım ama kokudan dolayı silikonlu istemiyorum ama bebek mamasına yapışması tabağı yere atmaması için ideal bir tabak napsam önerisi olan varmı

Onu kullanmayın sakın içine deterjan geçmiştir. Ben e bebekten almıştım silikon değildi mıka sertti hiç bir şey olmadı. Kaliteli bir şey alın.

Aynısı bizim de başımıza geldi, suluk ve kaşıklarda. Açıkçası ben normal tabağa koyuyorum, çünkü ne yaparsam yapayım zaten atmaya meyilli, tabak masada benle duruyor önüne mama sandalyesinin tepsisine yiyeceği kadar koyuyorum.

Kaşıkla kendi daldırıp yesin diyemiyorum şu an, vakumlu olanları da hemen kaldırıyor. O yüzden kaşığı doldurup veriyorum eline.

Hatta annem bana kızım sen masadan mı yiyorsun, oğlun da tabaktan yesin diye bir eleştiri yöneltti ama oğlum tabak görünce aklını kaçırıyor 😆

Arkadaşlar selam bebeğim için ek gıda sürecinde silikon tabak aldım aldığım yerde bulaşık makinesine atılabilir vs diyordu ancak deterjan kokusu yaptı ve ne yaptıysam gitmiyor karbonatlar limonlar vs.. tabağı aldığım satıcıya söyledim makineye attım koku yaptı öneriniz varmı diye verdiği cevap sadece koku yapmaz dedi. Şimdi tekrardan yeniden tabak alacağım ama kokudan dolayı silikonlu istemiyorum ama bebek mamasına yapışması tabağı yere atmaması için ideal bir tabak napsam önerisi olan varmı
Ben kalın kapaklı borcam kaselerde veriyorum artanıda kapağı kapatıp dolaba kaldırıyorum. Munckin kaselerden de kullandık onlarda da koku problemi olmadı ama sıcakta cam en iyisi bence

Almayın silikon tabak ne kadar kaliteli de olsa bence sağlıklı değil ben hep porselen kullandım oğluma hiç plastik silikon mika vs almadim

X