Koldaki kesik izleri

Aynı durumda kardeşim de. Onun da sol kol üst bölgede var sadece yarım kollu şeyler giyebiliyor. Kışın rahat da yazın çok sıkıntı hele sıcak memlekette iseniz. Ameliyatı araştırdık biraz gerçekten çok maliyetli. Dövme yaptırmayı düşünüyoruz. Hem maliyeti ameliyata kıyasla çok daha az hem de iyi bir işçilikle çok iyi kamufle edebiliyorlar. Onu yaptıracağız sanırım. Siz neden düşünmediniz dövme yaptırmayı, kardeşime de dövme işinden bahsedince havalara uçtu çok üzülüyordu kolundan dolayı
Kesikler düz değil çünkü, yani sizinki nasıl bilmiyorum ama böyle o kesilen yerler daha şişkin gibi diğer deriye göre.
Dövmeyi düşündüm tabii ki ben de ama o şişliklerdem dolayı belli olur biri yakından bakar belli olur diye de düşündüm.
Yoksa aklımda hep vardı dövme de, dövmeyi yaptırırsanız kısa süre içinde, buraya yazarsanız şöyle böyle oldu diye çok mutlu olurumm🥺

Sol dirsek kırılma bölgesi dış tarafta var ama bir tane değil 7-8 tane var kısa kısa hepsi ama bariz belli oluyor, ameliyat fiyatları çok yüksek geldiği için dövme yaptırmayı düşünüyoruz 😻işini iyi yapan dövmeciler çok iyi kamufle ediyorlarmış yok gibi duruyor

Bence dövme işine girmeyin, neden derseniz yağmurdan kaçıp doluya tutulmasın . Yaşı çok genç bir hatayı kapatmak için yaptırdığı dövmeden ilerleyen yaşlarda sıkılabilir. Yanlış anlamayın dövmeye karşı değilim asla, severim de ama doğru sebeplerden yapılırsa. Yaşı genç, pişman olma ihtimali yüksek. Yukarda 3.000Euro civarı demişler zannımca 100.000TL civarı yapıyor, bence dövmeye acele etmeyin. Ailenize fiyat fazla geliyorsa kendi fulltime iş bulana kadar sabretsin sonra biraz para koyar , biraz kredi çeker kendi yaptırır. Dövme kesik izlerini kapatmıyor, yakından bakılınca anlaşılıyor hatta bazı uyanık insanlar kadınlarda o çeşit, alt kolu kaplayan dövmelerin niye yapıldığını az çok tahmin ediyor. Alt kol bildiğim kadarıyla kadınlarda pek popüler bir bölge değil dövme için, dövme işini bilenler amacını net anlıyor.

Kesikler düz değil çünkü, yani sizinki nasıl bilmiyorum ama böyle o kesilen yerler daha şişkin gibi diğer deriye göre.
Dövmeyi düşündüm tabii ki ben de ama o şişliklerdem dolayı belli olur biri yakından bakar belli olur diye de düşündüm.
Yoksa aklımda hep vardı dövme de, dövmeyi yaptırırsanız kısa süre içinde, buraya yazarsanız şöyle böyle oldu diye çok mutlu olurumm🥺
Evet izler daha kabarık duruyor ama internetten araştırdım dövme ile kesik izi kapattırma diye. Böyle o izleri ışık yansıması gibi yapanlar var, veya kesik izlerini dal gibi gösterenler, her bir kesik izinin üzerinden tek renk siyah ile geçerek uçan kuş çizenler var belli olmuyor hiçç. Önemli olan işini iyi yapan usta birine yaptırmak. Çünkü daha dün sokakta gördüm adamın biri kesik izlerinin üstüne dövme yaptırmış o kadar kötü duruyordu ki. Direkt belliydi yani izler.
Dövmeden sıkılabilir diyenler de olmuş ama ameliyat fiyatları çok yüksek öyle krediyle taksitle olacak gibi değil ki. Dövmeden sıkılsa da kesik izi olarak durmasından herrr türlü iyidir diye düşünüyorum. Hele ki toplumda kesinlikle kabul görmeyen bir iz taşıyacağıma sıkıldığım bir dövme taşırım daha iyi bence. Ayrıca sıkılacağı ne malum değil mi 😅 belki de çok sevecek🥰 Nişanlımın omzunda kocamann bir anka kuşu dövmesi var yıllardır hiç de sıkıldım demiyor😁

Dövme de yaptırmayın bence ilerde asker polis olmak ister engel olur. Lazerle siliyorlar bir dr'a danışın.
Yok yok öğretmenlik okuyor birkaç klinik ile görüşeceğiz 90-100 bin arası fiyatlar söylenirse dövmeye yöneleceğiz bakalım. Toplumda kabul görmeyen bir yara iziyle yaşayacağına dövme kullansın daha iyi diye düşünüyoruz

Evet izler daha kabarık duruyor ama internetten araştırdım dövme ile kesik izi kapattırma diye. Böyle o izleri ışık yansıması gibi yapanlar var, veya kesik izlerini dal gibi gösterenler, her bir kesik izinin üzerinden tek renk siyah ile geçerek uçan kuş çizenler var belli olmuyor hiçç. Önemli olan işini iyi yapan usta birine yaptırmak. Çünkü daha dün sokakta gördüm adamın biri kesik izlerinin üstüne dövme yaptırmış o kadar kötü duruyordu ki. Direkt belliydi yani izler.
Dövmeden sıkılabilir diyenler de olmuş ama ameliyat fiyatları çok yüksek öyle krediyle taksitle olacak gibi değil ki. Dövmeden sıkılsa da kesik izi olarak durmasından herrr türlü iyidir diye düşünüyorum. Hele ki toplumda kesinlikle kabul görmeyen bir iz taşıyacağıma sıkıldığım bir dövme taşırım daha iyi bence. Ayrıca sıkılacağı ne malum değil mi 😅 belki de çok sevecek🥰 Nişanlımın omzunda kocamann bir anka kuşu dövmesi var yıllardır hiç de sıkıldım demiyor😁
Evet, bu durumda öyle kalmaktansa dövme çok daha mantıklı.
Sıkılsın, bunalsın yine de toplum tarafından dışlanmayan bir durum. İnşallah güzel sonuçlanır.
Ameliyat parasını denkleştiremezsem artık ben de dövmeye yönelirim belki

Bu izler eğer bizim "kokoreç" diye tabir edilen kol görüntüsü ise çok az tedavi edilebilir. İş verenler almıyor genellikle bu izleri gördüğü zaman. Görüntü ne yazık ki "kendine zarar vermiş psikolojik sorunlu" etiketi oluşturuyor.
Kardeşiniz kac yaşında? Kendine zarar verme eğilimi olabilir. Destek alsın kesinlikle.
Dövme falan denilmiş ama örnek bir görüntü olarak Tripkolik Seda dovme yaptırsa da bayağı orada belli oluyor. Hatırlarsınız 90 nesli olanlar. Şu an evlendi ama o izler gayet duruyor. Kurtulmak kolay olsa sanatçı olarak o halledebilirdi diye düşünüyorum
Hayır öyle derin derin üst üste büyük yaralar yok. Her biri maksimum 2 cm uzunluğunda, toplamda hepsi bi 10 santimlik yeri kaplıyor. Kokoreç diye tabir edilen görüntüyü anladım en azından o şekilde değil çok şükür. Bu yüzden dövmeye yöneldik

Selam kızlar 21 yaşındaki kızkardeşim ergenlik dönemlerinde malesef kendisine zarar vermiş bizden uzun süre saklamış. Bu aralar çok pişman olduğunu söylüyor kısa kollu giyemiyor izlerinden utandığı için. Ameliyat olmak istiyor ama fiyatları hakkında bir bilgimiz yok bu konuda bilgisi olan var mıdır acaba
Contratubex diye bir krem var ameliyat izlerine kadar geçiriyor kesinlikle tavsiye ederim.Benim ameliyat izlerimi yok denecek kadar silikleştirdi doğru düzgün kullanmama rağmen.

Contratubex diye bir krem var ameliyat izlerine kadar geçiriyor kesinlikle tavsiye ederim.Benim ameliyat izlerimi yok denecek kadar silikleştirdi doğru düzgün kullanmama rağmen.
Ama kardeşimdeki yara izleri en az 6-7 senelik. Tamamen iyileşmiş yani. Yine de etkisi olur mu. Öyle kremleri yara tazeyken sürmek gerek diye biliyoruz ama bizi aydınlatırsanız sevinirim

Ama kardeşimdeki yara izleri en az 6-7 senelik. Tamamen iyileşmiş yani. Yine de etkisi olur mu. Öyle kremleri yara tazeyken sürmek gerek diye biliyoruz ama bizi aydınlatırsanız sevinirim
Ben çok ağır bir ameliyat olmuştum ondan aylar sonra kullanmaya başladım dikişlerim çok geç alınmıştı o konu da tam emin değilim ama çok eski yaraları da geçirdiğini duymuştum bir araştırın isterseniz.

X