Saç Rengi ve Saç Boyama koleston kızıl bakır???

• Konu Sahibi kokoshatun
  • Başlangıç Tarihi
arkadaşlar,koleston kızıl bakırla boyadım,böyle oldu -tatlicadiarzu-

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel olmuş bence..ama zemin hangi renkti?

platin röfleler vardı saçımda,önce palettenin tarçın bakırıyla karamel rengini karıştırıp boyadım.ilk boyadığımda iiydi ama gittgide aktı.sonra biraz koyu boyayayım,tutsun iice dedim,koleston kızıl bakıra boyadım.buda biraz koyu ve kırmızımsı oldu ama yine akıyor.zaten artık hafif hafif daha açık bakır tonlarına dönmek istiyorum,yaza doğru bal rengi falan...sonra yine sarı... kaydirigubbakcemile5 bu renk bi garibime gitti ben de -tatlicadiarzu-

acıptamı elde ettn rengı bende merk ettm zemın rengını bu boyadan almayı dusunuorm kafaya taktım ya boyucam ya boyucam:) once acmam lazm sanırım

Son düzenleyen: Moderatör:
ben düz çektim flaşlı diil,ışığın rengininde etkisi vardır ama,zaten benim saçıma çok koyu girmişti kırmızıya yakın bi kızıl olmuştu,3.yıkamada anca böle oldu

acıptamı elde ettn rengı bende merk ettm zemın rengını bu boyadan almayı dusunuorm kafaya taktım ya boyucam ya boyucam:) once acmam lazm sanırım

yok canım,açmadım.zaten zemin açıktı bende.dediğim gibi platin röfleler üzerine 2.boyamamd bu.

bugun almaya gittim ama satıcı içinde kızıllık var istediğin renk olmaz diye vermedi uff küllü kumral al dedi kafam iyice karıştı

propofol bence güzel olmş saçlarn çok hoş duruo..kıskandm vla:p..bende bu rengi boyamayı düşünüorm ama kızıllık fazla varmı bn haff kızıllı bi bakır istiorumda bu uygunmudr die sorm dedm..bide benm saçm kahve rengi tutarmıki ya:KK43:

bende boyadım bakır kızılına siyahtan açıp ilk hoşuma gitti ama şimdi sıkıldım galiba ve baya akıyo rengi byle kahve gibi bişey oldu benimki

Arkadaşlar bende hiç kızıl tonları denemedim....Şarap kızılı denemek istiyorum...

propofol bence güzel olmş saçlarn çok hoş duruo..kıskandm vla:p..bende bu rengi boyamayı düşünüorm ama kızıllık fazla varmı bn haff kızıllı bi bakır istiorumda bu uygunmudr die sorm dedm..bide benm saçm kahve rengi tutarmıki ya:KK43:

teşekkür ederim la la cım!kızıllık var.ilk boyanınca yoğun bi kızıllık oluyor ama yıkandıkca kızıllık azalıyor,bakır rengi ağırlık kazanıyor saçta!saçın koyu kahvemi??çok koyu kahve değilse saçın tutar bence...

saçım röflelli sarı idi saçımı bşta bakır karamele boyadım hemen aktı sonra bakır kumral yaptım çok koyu geldi sonra bakır tarçın yaptım onuda beğenmedim bu arada bakır tarçını saçımdaki boyayı akıtarak yaptım sonra kendim evde boya aldım loreal bakır kor kızıll diye işte fotolarım
bu ilk boyadığım zaman:
http://img5.imageshack.us/img5/4441/cimg3651.jpg
buda aktığı zaman:
http://img5.imageshack.us/img5/8936/cimg3716.jpg
devamlı akıyor evet ama ne kadar koyu olursa o kadar yavaş akar saçınızz boyatma zamanınızda bi okadar artarr.

kızlarr bu renk yapmak istiyorummmmmm işteee :jeyyar:

ama nası yapıcam röfle setiyle acsam sacımı üstüne ne renk boyamam lazımm??:uhm:
noolurr yardımmm :Saruboceq:

kızlar benm şuan şaçımda siyah boya var ama baya açıldı ama hala siyahlıklar duruoo
kızıl bakır yapsam nasıl bi renk çıkar ortaya sizcee??

saçım röflelli sarı idi saçımı bşta bakır karamele boyadım hemen aktı sonra bakır kumral yaptım çok koyu geldi sonra bakır tarçın yaptım onuda beğenmedim bu arada bakır tarçını saçımdaki boyayı akıtarak yaptım sonra kendim evde boya aldım loreal bakır kor kızıll diye işte fotolarım
bu ilk boyadığım zaman:
http://img5.imageshack.us/img5/4441/cimg3651.jpg
buda aktığı zaman:
http://img5.imageshack.us/img5/8936/cimg3716.jpg
devamlı akıyor evet ama ne kadar koyu olursa o kadar yavaş akar saçınızz boyatma zamanınızda bi okadar artarr.

cansucum saçının rengi olağanüstü güzel olmuş ya bayıldım:nazar: bu lorealin bakır kor kızılını ben çok kırmızıdır diye tahmin etmiştim.. ve cesaret edememiştim bu renge boyamaya..sende görünce çok beğendim canım hiç de o kadar kırmızı değil dimi? ben de mi bu renge boyasam acaba buğday tenlilere gider mi ?

canım bir de lorealin çok bakır kızılı var senin boyadığın boya bu mu ?

loreal recital preference 6.64 bakır kor kızıl

Eklentiler

• $6.64_loreal_bakır_kor_kızıl_.jpg
    $6.64_loreal_bakır_kor_kızıl_.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 333
arkadasım boyadı harika oluyor ama akıyor çok çabuk tazelemek lazım sürekli.

bende bu boyadan istiyorumm ama çok kırmızı diye cesaret edemiyorumm bi türlü cansuda harika durmuşş akınca dahada güsel olmuşş sizce çokmu kırmızıdır?

bende boyamak istiyorum bu rengi baska boyayan var mı resimli

cansu bende saç rengini çok beğendim.bu ara bu renge boyamaya düşnüyordum saçlarımı resimlerini görmem ii oldu benmde ten rengim we göz rengim senin gibi:KK70: anlıycağın sayende hiç şüphesiz deniycem bu rengi....

arkadaşlar,koleston kızıl bakırla boyadım,böyle oldu -tatlicadiarzu-

@propofol

canım renk çok güzel olmuş bayıldımmm. ancak biraz vakit geçince üstünden noldu acaba? sarıya döndü mü? onu merak ettim.

X