Saç Rengi ve Saç Boyama koleston kızıl bakır???

• Konu Sahibi kokoshatun
  • Başlangıç Tarihi
bne dün boyadım saçım bakır-kestane arası birşeydi...şuan çok koyu bir kızıl oldu..cansu arkadaşımızın rengi gerçekten çok hoş....ama bende olmadı maalesef..şampanya rengi gibi bişey oldu:KK43:

sarı sacın ustune nası dururkı bu renk?? koyu sarı sac?

ya bence cok guzel bı ren ben yenı denendım harıka durdu ama çok akıyo kızlar yaaa baya akıcı sureklı boyamak lazım :KK70::KK70: bu arada cok guzel durmuş :KK70::KK70:.d

ben 5 gün önce kızıl büyüye boyadım ve beğenmedim üstüne kızıl bakırı denesem nasıl olur tutarmı acaba?

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...saçımı boyayacam fikir sahibi olmak için nette gezinirken sitenizi gördüm ve hemen üye oldum...ben saçımı boyatmak istiyorum ama istediğim renge tam olarak karar veremedim..bu renk çok güzel görünüyor ama saçımda nasıl durur bilmiyorum...saçımda şuan pallette nin çikolata brownisi var ama epeyce akmış durumda saçım şuan açık kahverengi hatta kahveninde açığı bişey ....irlanda kızılıyla bu renk arasında kaldım ....tenim beyaz ve renkli gözlüyüm...daha önce 3 kez alix avien nin koyu karameline boyatmıştım açıldıkça sarımtrak bişey olmuştu...ne yapmam gerek ?

Son düzenleme:
ya arkadaşlar ben eskiden yer gök aşk ta şimdi ise lale devrinde olan toprağın saç engine boyamak istiyorum ama bulamadım ne renk olduğunu..kimisi bakır kızıl dedi sizcede öylemi?

bu rengi kullananlar memnun musunuz? çabuk akıyor mu? bir de akınca nasıl bir renk oluyor acaba?

my.php
[/URL][/IMG]kızlarrr aranızda koleston kızıl bakıra boyayan var mı nasıl bi renk çok mu akıyo akınca ne renge dönüşüyor yardımmmm:1rolleyes:

ya bnde bu renqe boyatmak istiyorum ama saclarım acık kumral direk bu renqe boyatırsam kötü olur qbime qeliyor.s

X