Kolik için zinco mu iyi gelir samsiplex mi?

ceylan07

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
231
2
merhaba kızlar bebeğimin kolik sancısı için zinco mu alsam samsiplex mi?nurse hurveys aldım hiç bir işe yaramadı metsilinde faydası yok yardımcı olursanız sevinirim.

ben sab kullandm bi işe yaramadı bende nurse kullandm sürekli uyuttu oğlumu süper bi ilaçtı.

ben sab kullaniyorum. Bide kanteron ile göbegine madaj yapiyorum sonra acayip gaz cikartiyor.

bnde zinco kullanıyorum. bazende rezene paptya ıhlamur bunları verıyorum.

bnde zinco kullanıyorum. bazende rezene paptya ıhlamur bunları verıyorum.[/QU
bugün zinco aldım sapı bulamadım birkaçtane eczan tarif etti bakalım deneyecem günde ne kadar verecem bilemiyorum ama içindede pek ayrıntılı yazmıyor.benim bilmiş oğlum rezene içmiyor ki basıyor çığlığı.

kimyon da gaz sancısına iyi geliyor .Ben ilaçların yanında kimyonda kullanmıştım.Kaynayan suya az kimyon atıp bir çay kaşığı ağzına vermiştim.

ben kızıma zinco veriyorum ama hiçbi faydasını görmedim bende deyiştirmek istiyorum ikisindende sab'dan da nurse dende alıcam. bana doktorum neo baby die bi gaz ilacı daha vermşti oda hiçbi işe yaramamıştı

canlarım doktorum zinkoyu kesinlikle tavsiye etmiyo içerigi ve yararı zararı bilinmiyomuş kullanmayın ben şuanlık metsil kullanıyom faydasını görüyom

kızımın koli,k sancısını asıl geçiren om-x bitkisel şurup oldu dogal tamamen içerigi özel getiriyo eczaneler kkdan vermişlerdi adını kullandım koligi geçti şükür bide myo -oıl yag masaj yapğın süper iyi geliyooo

canlarım doktorum zinkoyu kesinlikle tavsiye etmiyo içerigi ve yararı zararı bilinmiyomuş kullanmayın ben şuanlık metsil kullanıyom faydasını görüyom

hadi yaa :uhm: benim doktorda zincoyu verirken tamamen bitkisel yağlardan oluşuyo diye vermişti şaşırdım şimdi. zaten deyiştircem önümüzdeki hafta 4 aylık olcak hiçbi azalma yok koliğinde

benim oglumda kolikliydi sukurler olsun su an atlattik.. Ben sab kullandim gunde 3 kere 8 damla seklinde tabi ynai sira da rezene ve paptya cayi da verdim bunlar ise yaramisti bir nebze de olsa istersen bir dene canim .

bizde ilk doğduğu zamanlar ZıNKO kullandık ama bizde bir işe yaramadı.
NURSE HARVEYS bize çok çok iyi geldi...

kızlar şimdi eşime nurse aldırıyorum valla doktora sormadan kullancam sonuçta gece 2 de bi başlıyo öğlen 1 e 2 ye kadar ağlıyo çıldırcam artık bi deniyim diyorum acaba günde kaç damla verdiniz bende ona göre vericemde

aldırdım kızlar. 24 saatte 6 kere 5 ml yani 1 tatlı kaşığı günde 6 kere yazıyo doğrumudur siz bu şekildemi verdiniz?

Canım geçmişi okuyamadım ama kimyon çayı benim hayatımı kurtarmıştı,dene bence
bu arada bebişin hayırlı olsun.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ama herkesin bebeğine farklı farklı ilaçlar işe yaramış o kadar yoruldum ki bebeğin koliğinden bitmekte bilmiyor şimdi biraz zincoyu deneyecem ama kafama kimyon takıldı kimyon suda eziliyo mu kuşum içebilirmi yani?

3-4 dr nin soyledigi bu ilaclarin etkisi yok anneyi sadece psikolojik olarak rahatlatio die.
ayrica sab simplex metsilin avrupa yapimi.metsili tavsiye etmiolardi.biz sab kullandik ama faydasini gormedim acikcasi

X