Kollarını sir ağda ile alan arkadaşlar yardım lütfen

prediletto

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2010
456
14
Kollarımdaki tüylere az olmasına rağmen tüy sarartıcı kullanmıştım. Ama şimdi bir kökte 2 tane çıkmaya başladı ve upuzun. :gitme: Çok pişmanım sarartıcı kullandığım için. Babamla kollarımızı yanyana koysak eminim bi fark olmaz. kaydirigubbakcemile3 Yaz da geldi, bu kollarla kısa kollu giymek ölüm gibi. mafoldumben Bugün sir ağda ile almayı düşünüyorum. Beyaz tenliyim. Sivilce falan çıkar mı diye çok korkuyorum. eyvahedigeldismile Bir de aldıktan sonra çıkarken nokta nokta belli olmaz inşallah. Sir ağda ile alan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Valla dışarı çıkasım gelmiyor artık. bilmiyorumkismile

Kollarımdaki tüylere az olmasına rağmen tüy sarartıcı kullanmıştım. Ama şimdi bir kökte 2 tane çıkmaya başladı ve upuzun. :gitme: Çok pişmanım sarartıcı kullandığım için. Babamla kollarımızı yanyana koysak eminim bi fark olmaz. kaydirigubbakcemile3 Yaz da geldi, bu kollarla kısa kollu giymek ölüm gibi. mafoldumben Bugün sir ağda ile almayı düşünüyorum. Beyaz tenliyim. Sivilce falan çıkar mı diye çok korkuyorum. eyvahedigeldismile Bir de aldıktan sonra çıkarken nokta nokta belli olmaz inşallah. Sir ağda ile alan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Valla dışarı çıkasım gelmiyor artık. bilmiyorumkismile

ben alıyorum ama 4 gün sonra nokta nokta cıkmaya baslıyoo. sivilceye yatkın bır cıldın varsa cıkabılır canm.

tüy sarartıcı kremlerde ztn hep anormallik vardır ben hiç kullanmadım...eczaneye danışabilirsin o sana uygun kremi verir...

Canım sir ağdaa ile alabilirsin ama şuna dikkat et kartuş sir ağda al dah rahat alırsın birde aldıktan sonra depilissimanın tüy azaltıcı solüsyonu var onu kullan ben 3 aydır kullanıyorum çok iyi o kalınlaşan kılları inceltip azaltır. www.bakimliolmak.com sitesinde var bu ürünler bi bak istersen bulamazsan yaz sana resimlerini eklerim.

Teşekkür ederim canım buldum. a.s.

Bu şekilde gezemeyeceğime göre mecbur alıcam galiba. Tek korkum daha kötü olması. Kızarır falan çıkarken, zaten beyaz tenliyim. İyice belli olur. Offf off :KK43:

ben aldırdım canım alt kollarda birşey yok ama üstler off hep sivilce gecmiyorda :çok üzgünüm:

ust kollarinda mutlaka olur ama alt kollarinda cok fazla olusacagini sanmiyorum kizariklik sivilce felan.. ama ust kollar oluyor malesef..

Teşekkürler kızlar, ilgilendiğiniz için. a.s.

Bugün halledicem ama kesin sivilce olucak, gerçi böyle dolaşmaktan iyidir herhalde bilmiyorumkismile

sen dediğim gibi alırsan sivilce falan olmaz bu losyonda çok iyiymiş ben kullanmadım ama kullananlar met ediyor sivilce ve kızarıklık olmasın diye birde 6 saat su sürme aldıktan sonra su sürersen kesin çıkar sivilce aldınmı ürünleri kartuş sir ağda ile mi alacaksın

canım kartuş sir ağda almadım, kavanozda var benim. önceden almıştım. tek eksik ağda bezi. onu da birazdan çıkıp alıcam. kartuşla daha kolay olurdu aslında gittiğimde sorucam varsa alırım, yoksa da spatula yardımıyla idare etmeye çalışıcam.

bu arada ben 6 saat değil de 3 saat sanıyodumbilmiyorumkismile acaba o yüzden mi bende daha önce sivilce çıktı :1shok:

canım kartuş ağda aldım hem de pudralı. ağda sonrası hem temizleyen hem de bakım yapan yağdan da aldım. akşam denicem bakalım. :emir_bebek:

kartuş ağday la nasıl yapıyorsun cnm benm yaa ısıtıcı makinan mı var? benm yokk aslında alsam iyi olacak herhalde makinasız nasıl güzel sonuç alabilirim arkadaşlar yaa üff nedir bu çilemizz ??? :umursamaz:

kartuş ağday la nasıl yapıyorsun cnm benm yaa ısıtıcı makinan mı var? benm yokk aslında alsam iyi olacak herhalde makinasız nasıl güzel sonuç alabilirim arkadaşlar yaa üff nedir bu çilemizz ??? :umursamaz:

benim de makinam yok canım, ağdanın üzerinde makina ya da kaynar suda ısıtın diyor. şu an için makinada ısıtamıcam. ama makinayla birlikte tüm seti almayı düşünüyorum. sonuçta bir kerelik değil ki sürekli kullandığımız bişey maalesef ki. bakalım suda ısıtınca olucak mı fisfisfis deneyip sonucu yazarım.

evet cnm bende aynı şekilde düşünüyorum sonucu bekliyorum..kolay gelsin şimdiden zemuszemus

:1no2:

bende kartuşla alıyorum. bende suda ıstıp yapıyorum ama cok cabuk donuyor. makınesını almak lazım japon pazarında 25 tl ydı. 7 gun önce aldım kollarımn üstü berbat sivilce yaptı ve gecmıo hala :KK43::-)1no2:

bende kollarımı ağdayla alıyorum ama sirle değil ılık ağda ile.bir kere alınca 1-2 ay kollarım tertemiz.ne sivilce ne de nokta olmuyor :umursamaz:

Kollarımı aldırdım nerdeyse 1 ay oldu diye bilirim
ve ilk kez aldırıdm ben baya tereddütteydim
ne sivilce cıktı nede başka bi hasara ugradı kollarım
aksine coh güzel pammık gibi oldudelikafaduldendelikafadulden

canım ben sirle aldırıyorum artık.
ilk zamanlar hassastı bide ilk alınca sivilceye meyilli oluyo. su değdirme ben o hatayı yaptım kırmızı kırmızı sivilce doldu kolum.
artık sirle aldırıp kremle yatıştırıyorum ve o gün duşa girmiyorum.
hiç sıkıntı yaşamadım uzun zamandır..

benim de makinam yok canım, ağdanın üzerinde makina ya da kaynar suda ısıtın diyor. şu an için makinada ısıtamıcam. ama makinayla birlikte tüm seti almayı düşünüyorum. sonuçta bir kerelik değil ki sürekli kullandığımız bişey maalesef ki. bakalım suda ısıtınca olucak mı fisfisfis deneyip sonucu yazarım.

Nihayet aldım sonundaaaa delikafadulden biraz uzun sürdü yaklaşık 2 saat kadar ama o da ağdanın soğuması yüzünden. bi de bazı yerleri kırarak almışım bilmiyorumkismile ilk seferlik idare eder. yalnız şöyle hafiften bi su damlası gelse bile acayip kabarıyo ve kızarıyokafamçokkarıştı bebeklerin cildi bile bu kadar hassas olamaz. neyse en azından bugün kısa kollu giydim rahat rahat, bebek poposu gibi kollarım var artık sırnaşık şey

hmm yani memnunsun öle mi bilmiyorumkismile sana zahmet cnm biraz anlatabilirmisin tam olarak nası yaptığını bende denemek istiyorum da ?şimdiden teşekkürler

X