kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

eed koyu gri,siyaha kaçan.
ay bu arada gugıla sorunca füme die şu çıktı
hırkanın modeli süpermişbilmiyorumkismile
hmm galiba burada "anthrazit" dedigimiz renk, bir kömür cesidinden aliyor ismini onun aynisi renk olarak.. hirka cidden gozelmis ya, tam da hirka zamani geldi..

Kizlar bu sizce bu mevsimde giyilir mi ? ve evetse nasil ?

Eklentiler

• $P1000400.jpg
    $P1000400.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 32
Tamam kizlar, yazliklarin arasina kayar o halde :)

bunu nasil kombin edebilirim ? incecik bir hirka, boyu kisa gömlekler kadar. ince oldugu icin icinden bisey giyince sisman gösterebiliyor..

Eklentiler

• $P1000405.jpg
    $P1000405.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 43
ay ben bunla nerelere gideyim ne edeyimmm:bbo:

şekerim bunun içine mutlaka beyaz ya da çok açık krem body ya da dar gömlek giyebilirsin..ne giyesen giy açık bir renk olmalı

bunu seviyorum aslında ama içine ne renk giymeliyim bilmiyorum
beyaz çok sırıtıyor siyah da çok boğuyor :bbo:

simleri tam belli olmamış ama renkli kendileri...
bunun altına gri ya da nefti yeşil bişeyler olur gibime geliyo

bu renkleri çok sevip kullanmama rağmen buna bi şey uyduramıyorum :çok üzgünüm:
pembe botum var,onla kullanabilirim ama ne renk pantolon giyilmeli?

ay bu çok hoş.. kesinlikle açık renk bir jean ve pempe botların.. başka birşeye gerek yok.. açık renk dar jean etek de olur. altına yine pembe botlarını giyip kazağa uygun renk kalın bottan birazcık çıkacak uzunlukta bir çorap giyebilirsin..

Birkac tane saten gömlegim var, biri bu, güzel hos ama bazi seyler modasi gecince dolapta bekci kaliyor malesef. takim ici disinda bi fikriniz varmi acaba ?
ben bu gömleği gri bir takıma yakıştırırım. gri pantalon ya da etek..

Kizlar bu sizce bu mevsimde giyilir mi ? ve evetse nasil ?

illa bu mevsimde giymek istiyosan lütfen içine beyaz tişört giyme:eek:lmaz: en gıcık olduğum şey askılı bişeylerin içine tişört giymek.. ama üstüne dar sadece omuzlarını kapatan minik bir bolero giyebilirsinyerimseniben

Son düzenleme:

bunu nasil kombin edebilirim ? incecik bir hirka, boyu kisa gömlekler kadar. ince oldugu icin icinden bisey giyince sisman gösterebiliyor..

Bunun önünü iliklemeden askılı body ve ya kayık yaka bluzların üstüne giyebilirsin bence.. ama önü açık olsun şekerimyerimseniben

ay bu çok şirinnn
pırlantamın dediği gbi straplez olurr
ya da incecik askılı bluz olur
ben 3 tane ince askılı bluz aldım yazın, füme-siyah-pembe her şeyin içine giyiyorum.çok kullanışlı
sen de o tarz şeyler giyebilirsin bunun içine

yağmurlukcum teşekkür ederim dadlumm:dance:
ay seviniyorum valla artık kullanabilicem çoğu şeyi diyeee

evet aygırl bu havalarda bıle guneslı bır gunde oyle gıyılebılır cokta gusel olur
cok begendım valla:)
yada kontesın askılı bluzlarıda olur:KK66:
onu ınce ınce gıy bence çok hoş durur:)

walla ne güsel askılı bluzler war
askıları dantelden msla oh mis:jeyyar:
pırlantam ben straplez giyemiyorum(dha doğrusu svgili + anne engelim war) ondan ddm askılı die ynlş anlama bebişim

sankim şu boncuklarını söksem,uzun bir kolye taksam lacivert bir kotla giyilir bu?
vermek istemiyorum da başkasına,anneanneciğimin hediyesi :kedi:

kontescim bence de o boncukları bir an önce sök, dediğin gibi uzun bir kolyeyle güzel olur. altına da koyu renk kot düşündüm ben

X