kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

eed aynı şeyi düşünmüşüzzemuszemus rengi filan hoşuma gidiyor,küçük işlemlerle düzenlenebilir

bu rengi çok seviyorum ben. aynen düşündüğümüz gibi yap valla.hatta giy ekle kombinini diğer tarafa.bi d hafif mavi bi göz makyajı ve senin o güzel pembiş rujlarınla güzel olur. selayım hayırdır?

walla ne güsel askılı bluzler war
askıları dantelden msla oh mis:jeyyar:
pırlantam ben straplez giyemiyorum(dha doğrusu svgili + anne engelim war) ondan ddm askılı die ynlş anlama bebişim

hı banada guya yasak varda straplezde ben sallamam ınadına gıyerım hattakı bugun yıne gıyıcem:):eek:

askili beyaz birseyle giyecegim tamamdir :) ama burada havalar su an kis sogugu nerdeyse, simdilik erteliyorum o güzel görünrüyü. süpersiniz kizlaropuyorumnanaktan

sankim şu boncuklarını söksem,uzun bir kolye taksam lacivert bir kotla giyilir bu?
vermek istemiyorum da başkasına,anneanneciğimin hediyesi :kedi:

kontesscim, boncuklari kesinlikle sökmelisin bence de, dedigin gibi yaparsan cok hos olur

Arkadaslar bunu hangi renklerle giyebilirim ? siyah disinda ? :)

Eklentiler

• $P1000394.jpg
    $P1000394.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 43
aşırı ince olduğu için taytla kullanamıyorum bu tuniği
pantolon için de çok uzun sanki :bbo:

Uploaded with ImageShack.us
bunu istdn almıştım fiyatı çok ucuz gelmişti ama neyle kombinleyeceimi bilemedm çok anlaşılmamış olabilir yelek kendisisırnaşık şeyaltına nasıl bişi giymem lazım kotlamı giymeliyim açık mı koyumu :sinifsinif:

Uploaded with ImageShack.us
bunu istdn almıştım fiyatı çok ucuz gelmişti ama neyle kombinleyeceimi bilemedm çok anlaşılmamış olabilir yelek kendisisırnaşık şeyaltına nasıl bişi giymem lazım kotlamı giymeliyim açık mı koyumu :sinifsinif:

koyu mavi bir dar paca kot pantolon, üzerine krem rengi bir tunikle bu hos olur bence. ayakkabilar topuklu olmali diye düsünüyorum...

koyu mavi bir dar paca kot pantolon, üzerine krem rengi bir tunikle bu hos olur bence. ayakkabilar topuklu olmali diye düsünüyorum...

ama spor bi yelek kanguru gibi duruyor yanları yinede önerine teşekkür ederim canım

X