kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

KKONTESS

dediğin gibi gömleğim yok ama şimdilik böyle kombinldim üstünü nasıl sence bi yorum yaparmısın :)

Eklentiler

• $DSCF4832.jpg
    $DSCF4832.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 57
  • $ö.jpg
    $ö.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
KKONTESS

dediğin gibi gömleğim yok ama şimdilik böyle kombinldim üstünü nasıl sence bi yorum yaparmısın :)

hımmm bilemedim ki :26: ben daha farklı düşünmüştüm, bu haline bayılmadım ama fena da görünmüyor:KK31: bele ince bi kemer olur mu ki? köprüler boşta kalmış

kızlar sizce bu elbise bordo çorapla nasıl olur . elbisenin bordosunu alacaktım ama tükendi siyahını da alsam mi die düşünüyorum kombinleyemiceksem nie aliim düşüncesiyle sizlere soruyorum bordo çorapla kombin nasıl olur :KK31:

Bence o eklediğin bordo çorapla güzel olur,hatta aynı renkte şu incecik fularlardan da bulabilirsen çok tarz durabilir, hafif yandan bağlarsın. Ama arkadaki o fiyongu saçlarınla falan kapatman lazım, yoksa çok karışık bir görüntü çıkar ortaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
hımmm bilemedim ki :26: ben daha farklı düşünmüştüm, bu haline bayılmadım ama fena da görünmüyor:KK31: bele ince bi kemer olur mu ki? köprüler boşta kalmış

eh işte idare eder demi:KK70: ayy olmuyo ne denediysem olmadı dediğin gibi gömlek alayım ben buna uygun en iyisi.

topik boş kalmasın diye aceleyle çektim şunu.
yelek üstüne pelerinimsi bi parçadan oluşan bu şeyi çok değişik olduğu için almıştım ama sonra giymedim hiç...
omuz ve sırtta oluşan pelerinimsi görünüşü komik gösteriyor gibi bir his uyandırıyor içimde:bbo:

siyah kalem etek,siyah opak çorap ve siyah ayakkabıyla gayet hoş olur.tepeden at kuyruğu ve hafif makyaj tamamdır.bence komikte durmuyor.

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:
rengi fotolara tam yansıtamadım ama bariz bir canlı kırmızı kendisi.

ayy bu giyilmez mi.simsiyah olursan kırmızılığıda hafifletirsin.siyah balıkçı kazak ve siyah pantolon.siyah ayakkabı.siyah düz bir elbisede olur.beyaz gömlek ve kot falanda olur.bunla çok kombin yapılır.ziyan etme.hem kırmızı çok seksi.

bunu da bi kermesten almıştım ne akla hizmetse... en azından parası hayırlı yere gitti diyip avutuyorum kendimi.

siyah balıkçı kazak ve siyah deri tayt.sonro bihter çizmesi.o da siyah olacak.toplu bir saç modeli.en çok at kuyruğu ve sarı bir clutch.çok hafif bir makyaj.maskara ve parlatıcı gibisarı metal küpeler.zincir şeklinde kelepçelerde olabilir.

Kızlar işte giymediğim daha doğrusu nelerle giyebileceğime karar veremediğim kıyafetlerden bazıları:KK43:Daha gelicek)Fikirlerinizi bekliyorum.
bolerom,Çok kalın olduğu için sevemediğim tuniğim.

bölero beyaz badi ve lacviert kot pantolon ve kahverengi babatlerle.ince zincir kolye,saçlar topuz ve pembe tonlarında makyaj. diğeride kotla olur kazağın renginde babetle ama kalınsa renkli botlar çıktı ya onlarla olur.lacivert oje

Giyince kendimi yaşlı kadın gibi hissettiğim uzun hırkam

rengi baya bir yaşlı işi.beyaz üst ve kot pantolon ve atkuruğu bunu gençleştirir.bu arada hep aynı kombini dedim.ama öyle denk geldi.altınada bihter çizmesi ama kahverengi olacak tabada olabilir.veeeeeeeeeee gene aynı olan bir detay kahve clutch.belki makyajda hafif simli malzemeler kullanabilirisn.artı ruj yerine parlatıcı ve renkli maskara.olmadfı bunu yatatkrn giy.kışın çok iyi oluyor.

siyah kalem etek,siyah opak çorap ve siyah ayakkabıyla gayet hoş olur.tepeden at kuyruğu ve hafif makyaj tamamdır.bence komikte durmuyor.

ayy bu giyilmez mi.simsiyah olursan kırmızılığıda hafifletirsin.siyah balıkçı kazak ve siyah pantolon.siyah ayakkabı.siyah düz bir elbisede olur.beyaz gömlek ve kot falanda olur.bunla çok kombin yapılır.ziyan etme.hem kırmızı çok seksi.

siyah balıkçı kazak ve siyah deri tayt.sonro bihter çizmesi.o da siyah olacak.toplu bir saç modeli.en çok at kuyruğu ve sarı bir clutch.çok hafif bir makyaj.maskara ve parlatıcı gibisarı metal küpeler.zincir şeklinde kelepçelerde olabilir.

böyle kalın kemerleri görünce aklıma hemen ferhunde geliyor.o baya kullanıyordu bunlardan.fikir olabilir diye ekledim.Eki Görüntüle 362797
ohh ne güzel fikirler bunlarrrr:KK52:
çok sağol canımm :KK19::KK19:

aslında yazlık güsel bi sandaletle askılı bluzle çok hoş olur buu
cıvıl cıvıl

gece yelı ben bunun pembesını
beyaz askılı ve gladyator sandalette gıymıstım tatılde cok hos olmustu

bencede çok hoş olur bu kombinler.anladığım süslü,renkli ama ilk baktığında son derece sadeymiş gibi duran rahat kıyafetleri seviyorsun.

@ GeceYeli

o etegi ben su renkte coraplarla ve bu ojeyle
Chanel-Nagellack-505-Particuli%C3%A8re.jpg

ve siyah sade bir üst
N39-tunika-tank-top-schwarz.jpg

ile kombinlerdim. altina az topuklu yuvarlak ayakkabilar giyerdim...

Saclar hafif dalgali, güzel uzun bir kolye süper olur

Bu shali aldim ama henüz giymedim, nerde nasil kullanacagima dair bir karar veremedim, fikirlerinizi bekliyorum kizlar..

canım kot ceketın ve onunla aynı renk kotun varsa
ıkısıde darsa , boynuna bu salı sarıp buu renklerde halka kupe ıle cok hos olursun dıye dusunuyorum

Uploaded with ImageShack.us
bu eteğimide kombinleyemiyorum

bencede bu kombinler gayet hoş

bence rengi çok güselll
şu şekilde kullanılamaz mı ?

bu gömlegi gecen iki yildan birinde aldim, firfir sevdasi baslamisti ya. ancak cok kaba atiyo firfirlar, bide beden olarak digerleri dar olur diye aceleyle büyük beden almistim, o da bir etken, atsam mi tutsam mi diye düsünüyorum ne dersiniz ? kaba attigi icin firfirlar, pek giyemiyorum.. onunla birlikte bir esya almistim bayramda öyle giymistim, tesettürlü arkadaslara özenerek, biraz stilim disi, yani bu kombina, o elbisenin resmini de ekledim, o ayri dert, gömlek yine kolay. elbise uzun, agir cok agir ve üst kismi hosuma gitti diye almistim.. napsam ki ?

aygirl bence gömlek çok şık.düğün gibi özel günlerde ceket-pantolon takımla gider gibime geldi.
ya da yüksek bel etekle giyebilirsin
ahanda bak viktoria bilem giymiş
gömleği de seninkine benziyor model olarak...

benim türkcem cok iyi degil, jile ney ? kumastan elbise, alt kismi a tipi etek gibi üst kismi yelek gibi, yani bir parcayla takim gibi duruyor.

yelek derken suna yakin bisey gibi, daha "yakali"

bu kombinleri sevdim.rahat ve şıklar.victoryanın etekleri çok uzun.yalnız fena bulmuyorum onun tarzını.

anladım,yakalı olduğu için içine giydiğin de klasik gömlekler gibi yakalı olmamalı bence
şöyle fikirler geldi aklıma;

V yaka ya da yuvarlak yaka gibi olan (ortadaki ve sağdaki) bluzler hoş durabilir
altına da siyah topuklu bir ayakkabı? ne dersin?

bu elbiseyi cok seviyorum, sifon, astarli, gögüs kismida tabi astarli, dekolte biraz fazla diye icinden bisey giymistim ve kisa siyah hirkam da hazirdi, ama bi sorun var, bel kismi lastikli ama onun hemen altindaki kisim cok kabarik ve sisman duruyor. yani kombin sorunundan ziyade, bunu giyinebilmem icin ne yapmaliyim ?

jile böyle birşey canım

kesimini,duruşunu, kalınlığını ws çok beğeniyorum ama renginden rahatsız oluyorum:çok üzgünüm:
1kere bile kullanamadım.
annem almıştı bunu da:kedi:
aslında zevklerimiz uyar ama işte bazen fire weriyos

canım bu açık renk kotlarla hoş olur.. ayağına da kahve tonlarında bot yakışır.. skinny pantalonlar üstüne açıkrenk gönle ya da tişört ve çizme de gider buna..

altına skinny kot ve çizme giyersin süper durur

krem, buz mavisi, ya da koyu lacivert - ama siyah kesinlikle değil-:umursamaz:

bu arada bir vakit bulsam da dolabımı çeksem.. ben de kullanılmayan malzeme çok maalesef:bbo:

bunlara bende katılıyorum.son eteğin kenarlarına örülmüş detayları sevmedim.bence çok gereksiz duruyor.yırmaçtan rahatsız oluyorsan oraya siyah dantel dik.daha şık olur bence.ayrıca dantel ve gri modası olduğundan daha pahalı gibi durur.

ay ben bunla nerelere gideyim ne edeyimmm:bbo:

bunu seviyorum aslında ama içine ne renk giymeliyim bilmiyorum
beyaz çok sırıtıyor siyah da çok boğuyor :bbo:

simleri tam belli olmamış ama renkli kendileri...

alttakı sıyahın ıcıne acaba grı ıp askılı bısı gıysen nasıl olur

usttekı yesılın ıcıne de beyaz bı gomlek altına kot ayaklarda kıs geldı ugg tarzı olsa sevımlı olabılır gıbı geldı

bu renkleri çok sevip kullanmama rağmen buna bi şey uyduramıyorum :çok üzgünüm:
pembe botum var,onla kullanabilirim ama ne renk pantolon giyilmeli?

kontess o pembelı kazagın altına
sutlu kahve kadıfemsı bı pantalonla cok gusel olur dıye dusunuyorum bej rengı yanı
altınada pembe bot
cok seker olur

bi kahve pantolum wa ama bakem dediğin gbi mi:kedi:
hatta bak pembe botum da var burda...

benım demek ıstedıgım renk
bole hanı trenckotunun bır ıkı ton koyusu
yanı normalde acık bır renk
bu botta cok gusel olur altına

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canim simleri renkliyse icine cingene pembesi bile giysen olur.. koyu mavi yada lacivert bir askili shirt, altina skinny siyah ve topuklu ayakkabilar hos olur kanimca..

sankim şu boncuklarını söksem,uzun bir kolye taksam lacivert bir kotla giyilir bu?
vermek istemiyorum da başkasına,anneanneciğimin hediyesi :kedi:

kontescim bence de o boncukları bir an önce sök, dediğin gibi uzun bir kolyeyle güzel olur. altına da koyu renk kot düşündüm ben

bu rengi çok seviyorum ben. aynen düşündüğümüz gibi yap valla.hatta giy ekle kombinini diğer tarafa.bi d hafif mavi bi göz makyajı ve senin o güzel pembiş rujlarınla güzel olur. selayım hayırdır?

aşırı ince olduğu için taytla kullanamıyorum bu tuniği
pantolon için de çok uzun sanki :bbo:

kısa mını kot etekle kullansan canım
ıcıne gıydıgın renkte kalın renk corap gıysen?

canim dar paca pantolona ne dersin ? Mini etek fikri iyi bence. diz alti diycem ama hos durmaz öyle

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X