kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

Kızlar kiremit rengi bir kot aldım.Ama hangi renklerle uyumlu olur sizce ayakkabı ve tişört ne renk olmalı sizce?

Eki Görüntüle 418080
Bunun aynısı pantalon resimde rengi net belli olmasada kiremit rengi.

benim de kiremit rengi bir kotum var, krem renk tişörtle kombinleyebilirsin
renk tonunu tutturabilirsen hardal rengiyle de hoş olur diye düşünüyorum

Kızlar kiremit rengi bir kot aldım.Ama hangi renklerle uyumlu olur sizce ayakkabı ve tişört ne renk olmalı sizce?

Eki Görüntüle 418080
Bunun aynısı pantalon resimde rengi net belli olmasada kiremit rengi.
gri ile süper olur derimmm:KK52:
Eki Görüntüle 413954 Eki Görüntüle 413955 Eki Görüntüle 413956

kızlar bu elbisemin içine veya üzerine ne giyebilirim...
kızlar elbise koyu lacivert tam rengi belli olmamış fotoda :)
ayrıca üzerine uygun olacak başörtü rengini de bekliyorum :))
kapalı olmadığım için aklıma gelmiyor kombin:26:
kapalılar için zor da bi parça,almayaydın keşkem:KK30:

saydeekkk bende kısa pantollarla süper olur o papi, kapri demiyorum ama dikkat et :KK53:

şimdi bu nasıl bir ayakkabıdır hangi akla hizmet aldım bendebilemiyorum neyle giyeceim yahu bir kere giydim evde dışarı bile çıkmadım

arkadasım bu yeşil ordeklere:KK1: en iyi cozum onları mumkunse boyatmak bence. model kotpantolon altına guzel ama renk ıhıııı :KK52:

ya bazen kendimize ne uzak seyler alıyoruz ahh ahhh bende de cok var :KK37::KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 413954 Eki Görüntüle 413955 Eki Görüntüle 413956

kızlar bu elbisemin içine veya üzerine ne giyebilirim...
kızlar elbise koyu lacivert tam rengi belli olmamış fotoda :)
ayrıca üzerine uygun olacak başörtü rengini de bekliyorum :))

bence bunun uzerine kisa kot ceketlerden olabilir jean rengi. hafif taslanmis falan.
hmmm. altina da jean kumasindan babet olabilir
bas ortusu acik kahve olabilir.
canta ise beyaz olabilir iclik de beyaz olursa guzel olur sanirim

kızlar bend bu eteğin aynından var sevdiceğim almıştı daha hiç giyemedim çünkü kombinlemeyi beceremedim!
Bi el atıverseniz:26: $2346-2.jpg

Son düzenleme:
kızlar bend bu eteğin aynından var sevdiceğim almıştı daha hiç giyemedim çünkü kombinlemeyi beceremedim!
Bi el atıverseniz:26:Eki Görüntüle 422982

rengi siyahsa her şeyle uyar canım
bu sene eteklerle pantolonlarla üzerine modern gömlekler giyinip bel kısmının birazını dışarıya çıkarıyorsun ya öle güsel oluo
her renk gömlekle deneyebilirsin ayakkabını siyah seçersen eteğini ortaya koyarsın ki bence güzel olur çantanı da aykırı bir renk seç ohh mis :KK1:

bence dusuk omuzlu bi bluz giyebilirsin; bu aralar nar cicegi, zumrut yesili bayaa moda. icinde de kalin askili siyah bi badi giydigin zaman hos durabilir. ustune gumus renginde zincirli bikolye. o renkten de canta takabilirsin. ayakkabi rengin sececeklerinden bence ayri olsun. cunku ayakkabi canta renk uyumu artik demode oldu denilebilir.

kontesss , her yere yazıyorum kimse beni görmüyo :2: kırmızı dar paça pantolonumu ve beyaz cepli üstü dar alta doğru hafif bolaran cepli beyaz eteğimi nasıl kombinleyebilirim, tabi ki topuklu ayakkabılarla, topuksuz sevmiyorum, şimdiden teşekkürler:emir_bebek:

kontesss , her yere yazıyorum kimse beni görmüyo :2: kırmızı dar paça pantolonumu ve beyaz cepli üstü dar alta doğru hafif bolaran cepli beyaz eteğimi nasıl kombinleyebilirim, tabi ki topuklu ayakkabılarla, topuksuz sevmiyorum, şimdiden teşekkürler:emir_bebek:

elini uzatsan kırmızı pantolon kombinine çarpar canım :KK1:
bi dünya örnek ekliyorum bak...

eteği görmeden bi şey diyemiyorum.

elini uzatsan kırmızı pantolon kombinine çarpar canım :KK1:
bi dünya örnek ekliyorum bak...

eteği görmeden bi şey diyemiyorum.
vauuuuv canımsın, eteğin ve sana zahmet olmazsa bir sürü kıyafetimin fotosunu ekliycem akşam

bu kırmızı pantolonlara bi pembe bluzu hiç yakıştıramıyorum :26:
diğerleri süper :KK23:
kırmızı vizon uyumu
ve tabiki kırmızı beyaz siyah süper

bu kırmızı pantolonlara bi pembe bluzu hiç yakıştıramıyorum :26:
diğerleri süper :KK23:
kırmızı vizon uyumu
ve tabiki kırmızı beyaz siyah süper

pembeyle ben de giyemem sanırım ama diğer bir çok renkle uyuyor:KK53:

örneklerde yoktu sanırım ama lavicert ile de olur.
lacivert-beyaz çizgili bir bluzle süper olur.
olur da olur işte:KK1:

X