kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

aslında bacak boyum kısa değil belime göre kısa demek istedim.yani belim daha kısa olsa gayet güzel olurdu herşey.belim bacağımdan daha uzun da değil tabi ama daha kısa gibi de görünmüyor. verdiğin tüyolar için teşekkür ederim

Yüz meselesi..şöyle ki kontes ben kendimi beğeniyordum,beğenmediğim kendim olmayan. yüzüm çok güzeldi,kendimi de beğenirdim yüzümü yani.tvdeki kızlara benzetiyolardı hep. ama ben gittim burun ameliyatı oldum.ameliyattan sonraki yüzümü beğenmiyorum ben kontess,yoksa kendimi beğeniyorum yani yıllar önceki kendimi:) ama ameliyattan sonra burnum bozulunca direk gözlerim bakışlarım bile güzelliğini yitirdi.tüm güzellik gitti.kaba bir simam var şimdi.ortada kapkalın bi burun olunca...

belim daha kısa olsaydı ne demek anlamıyorum ki :KK1:
ince mi demek istiyorsun?

kötü olmuş ameliyat sonucu :26: geçmiş olsun :KK50:

çorap o. penti'den.
kotonda ben aklımı kaçırıyorum , nasıl olur da bir şey beğenemezsin :26: şaşırdım :KK1:
kilon boyun kaç peki?
vücudun mu orantısız?
kaba bir soru oldu ama neden kendine yakıştıramadığını anlamaya çalışıyorum.

haha beni anlatmış
kotonda aklımı kaçırıyorum :KK1:

haha beni anlatmış
kotonda aklımı kaçırıyorum :KK1:

nasıl kaçırıyorsunuz ya,kotonun ürünleri cidden güzel gelmedi bana. öyleyse bana yardımcı olun.elimde elli liralık çek var.ve neyin güzel olduğunu bilmiyorum veya anlayamıyorum galiba. bana bu sezon kotondan beğendiğiniz giysilerden gösterebilirmisiniz:26:

selam.
benim de danışmak istediğim birkaç kıyafet var

uzun saks mavisi bir etek. hiç giyemedim daha.

saks mavisi tunik. gömlek şeklinde.

saks mavisiyle sorunum var sanırım.

bende o sorunu yaşıyorum ya açıyorum dolabı o kadar cok kıyafet warki gel gör ki kombinleyemiyorum neyle ne giyeceğimi bilmiyorum :))

selam.
benim de danışmak istediğim birkaç kıyafet var

uzun saks mavisi bir etek. hiç giyemedim daha.

saks mavisi tunik. gömlek şeklinde.

saks mavisiyle sorunum var sanırım.

Saks mavisi eteği beyaz gömlek ile giyebilir, siyah süet ayakkabı ile tamamlayabilirsin. Klasik olur. Ya da turkuaz / mint yeşili bir üst ile enfes olur. Ya da üzerine siyah boğazlı dar bir kazak giyersin, turuncu bir kolye ve küpe takımı ile zıtlarsın.

Saks tunik de yine aynı, turuncu takılar ile zıtlanabilir. Siyah dantel bir kolye ile ağırlaştırır, altına siyah pantolon giyilebilir. Veya cesur olunur, hardal bir pantolon alınır, zıtlanır. Color block için mint pantolon ile yakışır. Beyaz pantolon ile çok güzel giyilir yazın.

Esas dikkat etmen gereken, üzerindeki renklerin 2 ya da en fazla 3 tane olması. Mavi turuncu zıtlığı düşünüyorsan siyah yakıştır buna. Mint mavi düşünüyorsan beyazla güzel gider. Bu ikililerin arasına bir başka renk ekleme. Mint giyip maviyle kombinleyip turuncu takı takma mesela. Üzerinde mavi tonları dalgalanıyor olacak, turkuaz takılar seçebilirsin bu zamanlarda.

merhaba kızlar

aslında konu açıcaktım ama nereye açacağımı bilemedim bende burdan paylaşayım dedim

herşeyin doğrusunu anlatmak en mantıklısı sanırım

şu meşhur banka sınavlarına girdim bakalım sonuçları bekliyoruz halaaa açıklanmadı ,ama açıklanırsa ya kazanırsam düşüncesini kurmadan yapamıyor insan :26:

işte hayaller kuruyorumm öylesine ama ya gerçek olursa misali burayada danışayım son gün sıkışmayayım dedim en azından fikir edinmiş olurum moda konusunda:KK34:

evett gelelim soruma : SİZCE BİR BANKA MEMURU NE GİYER ? KOMBİN ÖNERİLERİNİZ VARMI ,ÇOK FAZLA AÇIK GİYİNMEYİ SEVMEM AMA ÇOK KAPALI GİYİNMEYİDE SEVMEM ARASI BİRŞEY YANİ ANLIYACAĞINIZ ,HAYATIMDA DAHA TOPUKLU AYAKKABI GİYMİŞLİĞİM YOK ,ETEKTE GİYMEYE CESARET EDEMEDİM ALT BACAKLARIM KALIN OLDUĞU İÇİN , BÖYLE İŞTE KIZLARR SİZİN ÖNERİLERİNİZ NELER SİTELERDE SÜREKLİ DOLAŞIYORUM ÖNERECEĞİNİZ MODELLER VARMI BANA ,YA TUTARSA MİSALİ ŞİMDİDEN GİYİM KUŞAM DERDİ SARDI BENİ :26:SONUÇTA TOPLLUM ÖNÜNE ÇIKACAĞIZ VE RESMİ BİR YER OLUCAK TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM :KK16::KK16:

Pek sessizmiş burasıda son haftalarda aama inş. Soruma cevap alabilirim foto önerileri ile :44::44::44::44:

BU TARZ KAZAKLARA İZİN VERMEZLER SANIRIM HİÇ BİLMİYORUM YAA NE NERDE GİYİLİR ÖLÜCEM BU KARARSIZLIKTAN :18::18::18:

BİRDE HEP KUMAŞ MI GİYMEK ŞART BU RESMİ KURUMDA ZATEN ŞİŞMANIM ,KOT İLE KAPATIYORDUK ŞİŞMANLIĞI AZDA OLSA ŞİMDİ İYİCE ÇOK ŞİŞKO GÖRÜNCEM VALLAHİ NAPÇAM KIZLAR BEN ÖENERİLERİNİZİ BEKLİYORUM İNŞ. TUTAR SINAV SONUÇLARIDA BUKIYAFETLERİ GİYMEK NASİP OLUR :KK53::KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
tahminimce jean yasaktır,
çok açık kıyafetler de aynı şekilde...
sandalet de yasaktır ki zaten mevsimi değil.
ama topuklu şart diyorum :KK16:
onun dışında sıkıntılı bir durum yok.
kendimce uygun bulduğum bir kaç kombin ekliyorum

spor ceket beğenmedim ben. onun yerine siyah klasik bir ceket öneririm. bu sene uzun ceketler moda, kalçayı filan kapatan tarzda baya uzun, çok şıklar

Dik Yaka Bluz güzel, yüksek bel kalem etek ile harika olur, kloş etek ile de yakışır

Dantelli Gömlek de şık, takım içine de giyilebilir

bordo siyah bluz, siyah kumaş pantolon ve topuklu ile harika olur

Bisiklet Yaka Bluz çok günlük ama yine de şık bir hırka içine giyilebilir

V Yaka Gömlek süper, diğer beyaz gömlekten daha güzel hatta

Desenli Gömlek sevemedim:18:

Paris'in Peluş Kazağı çok güzel,taba rengi ya da siyahla güzel kombinlenir. boynuna da uzun bir kolye oh mis:KK53:

spor ceket beğenmedim ben. onun yerine siyah klasik bir ceket öneririm. bu sene uzun ceketler moda, kalçayı filan kapatan tarzda baya uzun, çok şıklar

Dik Yaka Bluz güzel, yüksek bel kalem etek ile harika olur, kloş etek ile de yakışır

Dantelli Gömlek de şık, takım içine de giyilebilir

bordo siyah bluz, siyah kumaş pantolon ve topuklu ile harika olur

Bisiklet Yaka Bluz çok günlük ama yine de şık bir hırka içine giyilebilir

V Yaka Gömlek süper, diğer beyaz gömlekten daha güzel hatta

Desenli Gömlek sevemedim:18:

Paris'in Peluş Kazağı çok güzel,taba rengi ya da siyahla güzel kombinlenir. boynuna da uzun bir kolye oh mis:KK53:

ne de güzel yorumlar yapmışın yazan ellerine sağlık canım benim yaa :KK16::KK16::KK16:

tek tek hepsine yorum yazmışın fikirlerin çok iyi geldi

sen bana böyle hep yardımcı yorumlar yazıcaksan şeker hep yazarım ben sana bıkma ama benden :26::26::KK1::KK1::KK1::KK1:

aslında dolabımdaki kıyafetler ile ilgili soracak o kadar çok sorum var ki...ve okudukça ne çok şey öğrendim kombin konusunda.minik kızımdan fırsatım olursa yazacağım yine.

paylaşımların için teşekkürler kontess

ne de güzel yorumlar yapmışın yazan ellerine sağlık canım benim yaa :KK16::KK16::KK16:

tek tek hepsine yorum yazmışın fikirlerin çok iyi geldi

sen bana böyle hep yardımcı yorumlar yazıcaksan şeker hep yazarım ben sana bıkma ama benden :26::26::KK1::KK1::KK1::KK1:

müsait oldukça yazarım tabi canım :KK16:

mrb arkadaşlar inş. burda bana yardımcı olacak birileri çıkar :KK43: eşim vekem mağazasından elbise almıştı bana beğenmedim değiştirdim ve deri ceket aldım
ama eve geldim giydim ayna karşısında ve nedense bi tuhaflık hissettim sanırım beğenmedim yaka kısmını. ben spor giyiniyorum sanki bu biraz kasik kaldı çok kadınsı mı deseme yada işte motorcu kızlar gibi oldu sanki resim ekliyorum sizde fikir verin bana lütfennn :)) $211220124291.jpg $211220124293.jpg $211220124292.jpg $211220124294.jpg

mrb arkadaşlar inş. burda bana yardımcı olacak birileri çıkar :KK43: eşim vekem mağazasından elbise almıştı bana beğenmedim değiştirdim ve deri ceket aldım
ama eve geldim giydim ayna karşısında ve nedense bi tuhaflık hissettim sanırım beğenmedim yaka kısmını. ben spor giyiniyorum sanki bu biraz kasik kaldı çok kadınsı mı deseme yada işte motorcu kızlar gibi oldu sanki resim ekliyorum sizde fikir verin bana lütfennn :))Eki Görüntüle 583914 Eki Görüntüle 583917 Eki Görüntüle 583916 Eki Görüntüle 583918

X