kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

ten rengi ya da siyah..kapalı mekansa ten rengi daha iyi tabi..tığ topuk giyemiyorsan platform bilekten bir ayakkabı da hoş olur..

altına da kırmızı papi giyebilirsin :KK76: sütyen gibi değil de daha kapalı duran büstiyerler var, şu gibi

İşte bende onları giyecek cesaret yok ayrıca ortam da yok :KK53: Sanırım onu giyse sevgilim beni terkeder :KK35: aşırı kıskançtır da :KK1:
Papi nederi bu arada :26: hiç duymadım cahilliğime ver :KK35:

merhaba kızlar..kırmızı kadife bir elbise aldım,yılbaşı gecesi için,diz üstünde...altına nasıl bir çorap ve nasıl bir ayakkabı tercih etmeliyim sizce?
not: topuklu ayakkabı giyemiyorum..çok rahatsızlık veriyor..özellikle ince topuk..zaten bütün gece ayakta olucam.şimdiden teşekkürler:KK19:

Zımbalı botlar bu sene çok moda her yerde de bulunuyor :KK34:
Zımbalı bileklik ve dumanlı bir makyajla kombinlersen biraz vamp bir tarz elde edebilirsin :KK51:
Elbisenin resmini koysaydın keşke daha doğru yorum yapardım :KK34:
Ayrıca dolgu topuklar çok rahatsız etmez insanı bence dolgu topuk tercih edebilirsin :KK16:

Eklentiler

• $candela-nyc-studded-robin-boot.jpg
    $candela-nyc-studded-robin-boot.jpg
    133,2 KB · Görüntüleme: 123
  • $img-thing (1).jpg
    $img-thing (1).jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 114
  • $hot-buy-shanti-studded-boot.jpg
    $hot-buy-shanti-studded-boot.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 110
  • $isabel-marant-caleen-studded-boot-profile.png
    $isabel-marant-caleen-studded-boot-profile.png
    63,2 KB · Görüntüleme: 68
  • $Frank-Chaydez-shoes-Ben-Studded-Boot-(Black)-010604.jpg
    $Frank-Chaydez-shoes-Ben-Studded-Boot-(Black)-010604.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 107
  • $Jeffrey-Campbell-All-Stud.jpg
    $Jeffrey-Campbell-All-Stud.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 116
  • $studboot28.jpg
    $studboot28.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 112
  • $JFC10006_c1_Jeffrey-Campbell_Studded-Platform-Ankle-Boot-750x1000.jpg
    $JFC10006_c1_Jeffrey-Campbell_Studded-Platform-Ankle-Boot-750x1000.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 101
  • $office-studded-boot-105.jpg
    $office-studded-boot-105.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 103
İşte bende onları giyecek cesaret yok ayrıca ortam da yok :KK53: Sanırım onu giyse sevgilim beni terkeder :KK35: aşırı kıskançtır da :KK1:
Papi nederi bu arada :26: hiç duymadım cahilliğime ver :KK35:

Zımbalı botlar bu sene çok moda her yerde de bulunuyor :KK34:
Zımbalı bileklik ve dumanlı bir makyajla kombinlersen biraz vamp bir tarz elde edebilirsin :KK51:
Elbisenin resmini koysaydın keşke daha doğru yorum yapardım :KK34:
Ayrıca dolgu topuklar çok rahatsız etmez insanı bence dolgu topuk tercih edebilirsin :KK16:

papi ayakkabı canım :KK70: ben papi diyorum

Kızlar siyah deri kalem etek aldım ama boyu çok uzun değil yani kalem dediğime bakmayın. Dar yüksek bel diz üstü baya. Nasıl kombinlerim sizce? Siyah şifon gömlekle kötü mü olur?

teşekkür ederim canım güzel örnekler oldu benim için :) bazıları fazla cesur olsa da aradan beğendiklerim oldu.

burada birbirinden güzel kombine ürünler buldum ve sana da tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
meraba arkadaşlar. abimin nişanı var ve kapalı mekanda aile içi olucak. aşağıdaki ceketi almıştım ama bir türlü kombinleyemedim. bir fikir verir misiniz lütfen bana da :)

$77189d29-b6ce-4d66-8c19-fc494bd0daa2_image.jpg

bende sürekli kıyafet alıyorum fakat giymeden kenara atıyorum bir türlü degerlendiremedigim kıyafetlerim var

arkadaşlar bende bu elbiseyi aldım sizce üzerine veya altına giyilebilecek ayakkabı modelleri varsa önerilerinizi alabilirmiyim lütfen $[img][5][1][900x1234].jpg

internette yabancı bir alışveriş sitesi buldum,çok güzel elbiseler satıyor.İnanılmaz güzel hem de.Yabancı bir siteden alışveriş yapmak sizce güvenli midir?Sanırım abd falan.Fiyatları da dolar üzerinden.

X