Komşumun yaptığını hazmedemiyorum

Ay dediyse dedi ya kendinize dertmi ariyorsunuz gunlerce anlglamak nedir her lafa bukadar takilirmisiniz dedeniz neneniz olmuslerinize aglayacak bisey yok kizdirmak icin soylemis iste sacmalamayin lutfen. Cirkefe cirkef olun en ufak bir seste sikayet edin gecin

Ne yalan söyleyeyim atalarıma, kökenime laf söyledi deyip üç gün ağlayıp, polise şikayet etmeniz bana biraz komik geldi :) Memurlar sizinle feci dalga geçmiştir :)

Ayrıca böyle bir konudan dolayı devleti meşgul ettiğiniz için hakkınızda işlem başlatılmasını umuyorum.

Polisler birbirlerine bunun şakasını dahi yapmışlardır,yemin edebilirim ama ispat edemem 😂
ne için şikayetçi olmuş, hakaret etti falan diye mi ?
yoksa gürültüsününden rahatsız olduğunu söylediği için mi ?
yoksa teyze evde wc kapısını hızlı kapatıyor diye mi ?
bence kadın tuvalette işi bitince kokudan hızlıca kaçmak için kendini tuvaletten dışarı atıyor
kapı da arkasından çaat diye kapanıyor ahahaha hiç güleceğim yoktu

Vala şahsen hem gülerdim hem yerin dibine sokardım 3 gün ağlamaktan her türlü iyidir , bir arkadaşa katılıyorum orayı siz kurmadınız sonuçta bu kadar hassasiyete gerek yok her yerin iyisi de kötüsü de vardır kadının sizi oradan vurmak için söylediğinin de farkındasınız yani kasten incitmiş sizi gerçek düşüncesi o olsa sizle bu zamana kadar iyi geçinmezdi biri bana böyle terbiyesizlik yapsa en azından iyi ya da kötü toprağım soyum sopum belli senin o da belli değil atmışlar tek başına seni buraya kudurup kudurup millete saldırma yallah çat suratına kapı yaşlı maşlı dinlemem konuşacağı lafı düşünmeyen işiteceğine hazır olmalı gitsin ağlayarak günlüğüne yazsın
Çok iyi cevapmış gerçekten 👍🏻

Bu arada muhtemelen haymanalı😂
Hayır o zaman belirteyim ben size Beypazarlıyım :) yani ben Ankara doğumluyum annem babam da Ankara doğumlu. Bana babanın memleket neresi diye sormuştu zamanında. O yüzden bunu bilip direkt bana babanın memleketi de belli topragın belli demesi çok çirkindi

Yahu ne abartmissin atalarına Laf mı etmiş kadın,sinirden memleketine saymış ki bence laf ola beri gele gibi söylemiş bişeyler,bence sen eski komşularından fenasin kusura bakma günlerce ağlamalar yok polis cagirmalar,bide kapıları hızlı kapıyor diye rahatsız oldugun halde soylememissin güya,bence kendine gel koskoca kadına niye bu tedirginliği yasatasin polisin işi gucu yok sizler gibi insanların boş işleri ile ugrasiyolar,Allah teyzzenin yardimcisi olsun
Teyzeye hak veren bir siz çıktınız 👍🏻 oldu laf ola beri gele sövsünler bize biz susalım

İyide sinir anında ağzından bir şey kaçmıştır hiç kimse kacirmiyormu bukadar olayı büyütmek anlamsız degilmi polis cagirmalar falan çok abartı geldi günlerce ağlamalar
Polis çagırmakla o tehdit etti hanımefendi, ben bu hakaretinden dolayı şikayetçiyim demeye gittim

1000016183.jpg

Hayır o zaman belirteyim ben size Beypazarlıyım :) yani ben Ankara doğumluyum annem babam da Ankara doğumlu. Bana babanın memleket neresi diye sormuştu zamanında. O yüzden bunu bilip direkt bana babanın memleketi de belli topragın belli demesi çok çirkindi
Beypazsrlıların nesi varmıs alla alla
Haymana neyse de 😂😂😂
Haymanalılardan lınce hazırım ama lınc gelirse de neden adları cıktıgını bı kez de kendileri ispat etmıs olur😂

Kaçamaz hanım efendi, herkes agzından çıkana dikkat edecek herkesin onuru gururu var
yine de çoook abartmışsınız ne var günlerce ağlanacak
sanki ananıza babanıza namusunuza küfretmiş gibi.. etse bile ne olacak mesela?

bu kadar hassas olursanız daha çook üzülür yanarsınız

Beypazsrlıların nesi varmıs alla alla
Haymana neyse de 😂😂😂
Haymanalılardan lınce hazırım ama lınc gelirse de neden adları cıktıgını bı kez de kendileri ispat etmıs olur😂
Haymana Beypazarı İzmir de Bursa… herkes insan. Benim için hala çok ağır bir laf “senin toprağın belli zaten” demesi. İnsanlara dalga konusu oldu anlayamıyorum

Haymana Beypazarı İzmir de Bursa… herkes insan. Benim için hala çok ağır bir laf “senin toprağın belli zaten” demesi. İnsanlara dalga konusu oldu anlayamıyorum
Dalga konusu olan sizin buna günlerce ağlamanız. Polise şikayet etmeniz. Polis napsın buna şimdi? Şahit yok,darp yok.

Aa ne güzel işte beypazarlıymışsınız beğenemedin mi üstüne bi soda veriyim de iç istersen hazmı kolaylaştırır zaaaa :d filan deseydiniz siz ağlayacağınıza teyze ağlasaydı üç gün 😂

Tahmin ettim o ilçeyi, ama biraz abartmadiniz mi günlerdir ağlamak ne demek. Yok atam yok toprağım..
Şikayettenden birsey çıkacağını sanmıyorum.
Yönetime durumu anlatın haberi olsun.

X