Konak hastanesinin tüp bebek servisi Aret kamarda mı?

Kivirbas95

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
476
279
Kızlar ben bir yerde okudum bilen varsa söyleyin İzmit Özel konak hastanesinin tüp bebek servisi Aret Kamar’a mı ait o ve ekibi almış diye okudum bir yerde. Özel konak hastanesinde tüp bebek tedavisi görenler memnunlar mı yardımcı olur musunuz?

evet canım şeyma hanımla beraber programa çıkmışlar hatta ben de tesadüfen görmüştüm. aret hocanın hastasıyım kendi istediği birkaç testi konakta da yaptırabilirsin orası da bizim demişti evime yakın diye orada yaptırdım ben de. şeyma hanıma gidenler genelde memnun diye biliyorum.

evet canım şeyma hanımla beraber programa çıkmışlar hatta ben de tesadüfen görmüştüm. aret hocanın hastasıyım kendi istediği birkaç testi konakta da yaptırabilirsin orası da bizim demişti evime yakın diye orada yaptırdım ben de. şeyma hanıma gidenler genelde memnun diye biliyorum.
Ben direkt Aret beyde düşünüyorum tedaviyi ama takibimi bulunduğum yerde yaptıracağım sanırım. Çok sağolun verdiğiniz bilgiler için 🥰

Konak hastanesinde tüp bebek yaptıranlar diye bir sayfa var oradaki yazışmaları okuyarak memnuniyeti görebilirsiniz 😊

X