Yöresel Tarif Konya Yöresi Etliekmek...Mevlana Aşkı sponsorluğunda :)

Yöresel Yemekler
Nevreste canım , şu başlıktaki mevlana yazısını düzeltseniz ne güzel olur canım editörüm benim ya:KK16::26:

Nevreste canım , şu başlıktaki mevlana yazısını düzeltseniz ne güzel olur canım editörüm benim ya:KK16::26:

hay elimin ayarına emi :KK60:
bende konuyu açtıktan sonra farkettim ausum, ne güldüm kendime :KK9::KK9:
bu arada hoşgeldin ausum, :KK16: nerelerdesin sen bakıyım...
ahretin etli ekmekler yapıyor ohoo aus ortalarda yok :63:

=gazeldustubaglara;32718766]

ha ha haaa :KK60:
nasıl biliyorsun bak, arabaşı yenmez yutulur derdi babaannem :KK1:
çocukken hamurunu yemezdik biz, seneler sonra alıştık...
ilk bakışta hamurunu kimse sevmiyor zaten...ama bi bilseler ondaki lezzeti...:KK56::KK56:
doğuştan fanatiği olarak yeme girişiminde bulunmadım hiç:) ama bilmeyenler yanlışlkla deneyip bu güzel tattan uzaklaşabiliyo

Son düzenleme:
hay elimin ayarına emi :KK60:
bende konuyu açtıktan sonra farkettim ausum, ne güldüm kendime :KK9::KK9:
bu arada hoşgeldin ausum, :KK16: nerelerdesin sen bakıyım...
ahretin etli ekmekler yapıyor ohoo aus ortalarda yok :63:

Bir girdim ki sayfamda etli ekmekten arabaşı yorumlarından geçilmiyor , anam dedim ne oluyor :KK52:

Başlığıda görünce nazar dedim nazar:21:

Harikasın ahretim , diyecek sözüm yok sana :KK9:

itiraz ediyorummmmm gazelim ve kazen sanada itiraz ediyorum destekledigin için :)
araba$i afyonundur bi kerem :KK19:
Afyon yzazmamana ragmen oyum senin
araba$i hamurunu oyle kaldirmak her yigidin harci deildir , yemeside oyle tabiki hehehe
canim istedi, hamile olsam çocugun bi tarafi eksik olurdu kizzzzzz :KK56:

aaaa bak bi müşterisi daha çıktı:KK19: valla kızlar şöyle buluşma imkanımız olsa hhepimizin önüne koyarım bir tepsi hamur bir kase çorba, bakalım kim güzel yutuyo diye çekerim videoya o zaman kimin olduğu çıkar ortaya:))))

Gazelim , ahretim , ben sana ne diyeyim yahuuu , dur dur senin smileyı koyayım sen anla

:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

Harika gözüküyor arkadaşım , o naif , o ince , o kibarlık timsali ellerine sağlık .

Yöresel yemekler kategorisinin hakkını ziyadesi ile vermişsin .:KK19:

Hem de bu sınav stresi arasında , kocaman kocaman tebrikler sana canım :KK9::KK9::KK9:

ahretim benim :KK16::KK16: onure ettin beni..
çok teşekkür ederim beğendiğine sevindim....
evet çok uğraştım, ne zamandır eşim etliekmek istiyordu, bugün bayram yaptı o da...
dünde arabaşı..:KK14:
yoruldum ama değdi...beğenildikçe yorgunluğumu unuttum bile...
bu arada ellerime kürdan diyecektin heralde karıştırdın sanırım :KK43:
kilo alma çabalarım işe yarıyor 55 oldu :KK52:
ama hepsi göbekte birikiyor onu napcaz bilmiyorum :KK37:

aaaa bak bi müşterisi daha çıktı:KK19: valla kızlar şöyle buluşma imkanımız olsa hhepimizin önüne koyarım bir tepsi hamur bir kase çorba, bakalım kim güzel yutuyo diye çekerim videoya o zaman kimin olduğu çıkar ortaya:))))

Ne Konyalıyım ne Afyonlu ama mevzu çiğnemeden yutmaksa bir şeyleri üzerime tanımam :KK52:

ahretim benim :KK16::KK16: onure ettin beni..
çok teşekkür ederim beğendiğine sevindim....
evet çok uğraştım, ne zamandır eşim etliekmek istiyordu, bugün bayram yaptı o da...
dünde arabaşı..:KK14:
yoruldum ama değdi...beğenildikçe yorgunluğumu unuttum bile...
bu arada ellerime kürdan diyecektin heralde karıştırdın sanırım :KK43:
kilo alma çabalarım işe yarıyor 55 oldu :KK52:
ama hepsi göbekte birikiyor onu napcaz bilmiyorum :KK37:

Göz ucu ile takipteyim seni şekerim , yarın tartı gününüz ve mama saatiniz 23:00:KK53::KK53::KK53:

En son 55 oldun , ama 60 olmak istiyorsun .

Ne yapayım bizim oralara gelmeyince sen , ben de başka topiklerde yazdıklarını okuyup hasret gidiyorum :KK17:

doğuştan fanatiği olarak yeme girişiminde bulunmadım hiç:) ama bilmeyenler yanlışlkla deneyip bu güzel tattan uzaklaşabiliyo

zaten çiğneyince kötü oluyor ağızda tadı...
löp löp yutucan :KK1:

Bir girdim ki sayfamda etli ekmekten arabaşı yorumlarından geçilmiyor , anam dedim ne oluyor :KK52:

Başlığıda görünce nazar dedim nazar:21:

Harikasın ahretim , diyecek sözüm yok sana :KK9:

çok teşekkür ederim ahretim..nasıl sevindim bi bilsen...:KK34:
acaba eksik bişey varmı, acaba unuttum mu bişey, beğenilir mi acaba diye diye saflaşmıştım, bu yorumlar çok iyi geldi :KK14:
tekrar teşekkür ederim kuzum :KK16:

evet en iyisi böyle anlaşılır zaten. canım yutmaya gerek kalmadan zaten hamuru çorbaya düşüren yekten elenir zaten :KK60:
kolay değil düşürmeden alabilmek :KK1:
o zaman belli olur hakiki arabaşıcılar :KK60:

Gazel ellerine sağlık,
etli ekmek muhteşem görünüyor.
Çok da severim :)

Ama arabaşını almayayım :)

çok teşekkür ederim canım, :KK16:
sana etliekmeği hemen paket yapıyorum o zaman :KK9:

ha ha ha :))

yozgat hemşerim
senide sofrada görmek isterdim. bakalım kaç dilime kadar bizimle yarışabilecektin :)

dilimle falan uğraşmayız normalde biz, koca sinilere dökeriz hamuru...kaşık kaşık yeriz..
buraya dilim dilim yaptım hani görsellik için :KK60:
yoksa bu kadar kibarcık değiliz...koca sininin ortasını açar kocaman kaseye koyarız çorbayı..ye allah ye...:KK9:

Göz ucu ile takipteyim seni şekerim , yarın tartı gününüz ve mama saatiniz 23:00:KK53::KK53::KK53:

En son 55 oldun , ama 60 olmak istiyorsun .

Ne yapayım bizim oralara gelmeyince sen , ben de başka topiklerde yazdıklarını okuyup hasret gidiyorum :KK17:

oyyy kuzum benimm :KK16:
yüzüm yok ki gelmeye topiğe ausum, :KK5:
kitap açtığım yok bu aralar...çok zor bi dersteyim biliyon, kitabı attım rafa duruyor..allah bilir ahvalimi artık :KK5:
iyi bir azara ihtiyacım var sanki :26::26:

çok teşekkür ederim canım, :KK16:
sana etliekmeği hemen paket yapıyorum o zaman :KK9:

dilimle falan uğraşmayız normalde biz, koca sinilere dökeriz hamuru...kaşık kaşık yeriz..
buraya dilim dilim yaptım hani görsellik için :KK60:
yoksa bu kadar kibarcık değiliz...koca sininin ortasını açar kocaman kaseye koyarız çorbayı..ye allah ye...:KK9:

hımm, biz dilimleriz. baklava dilimler gibi. ama o kadar küçük olmaz tabi. :KK31:

oy oy olsada yesek etli ekmegi ellerine saglik canim..
arabasi yozgata ait degil mi ??? Bi kere yedim 1 hafta mide bulantisi yasadim ben onu almayim :KK1:

oy oy olsada yesek etli ekmegi ellerine saglik canim..
arabasi yozgata ait degil mi ??? Bi kere yedim 1 hafta mide bulantisi yasadim ben onu almayim :KK1:

arabaşı iç anadoluya ait bir yemek canım...tek bir şehri yok...ama en çok konyada yapılır...
konyalı olup arabaşıyı bilmeyen yoktur...
aslında çok lezizdir ama yemesini bilmeyen hamurunu çiğnediği için tadı değişik gelir damağa :KK34:
direk yutmalısın hamurunu..
çok teşekkür ederim canım, beğenmene sevindim :KK16:

bizden kimseye kalmıyo zaten:)

:KK60: :KK60:

X