Köpeğe neden ömer dedi :D

asuuuuuuuuu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
1
1
20
Arkadaşlar merhaba,benim bir arkadaşım var. Biz bununla sürekli didişip dururuz. Bugün yürürken köpek geldi ve aa ömer geldi dedi. Ben de neden öyle dedin dedim. Boşver dedi. Herhangi bir arkadaşının ismi değil bunu biliyorum. Bi anlamı varmış dediğinin. Ben de bulacağım dedim inat ettim. Köpeğe neden Ömer dedi bunun ne anlamı var yardım edin noluur

Arkadaşlar merhaba,benim bir arkadaşım var. Biz bununla sürekli didişip dururuz. Bugün yürürken köpek geldi ve aa ömer geldi dedi. Ben de neden öyle dedin dedim. Boşver dedi. Herhangi bir arkadaşının ismi değil bunu biliyorum. Bi anlamı varmış dediğinin. Ben de bulacağım dedim inat ettim. Köpeğe neden Ömer dedi bunun ne anlamı var yardım edin noluur
Tövbe estağfurullah, şimdi bütün forum istişare edip,buluruz niye Ömer dediğini😒.

Rica ediyorum dini, mezhebi karıştırmayın, kedi köpeklere Donald, Tommy, Robin, Jerry gibi isimler koymak kadar Ömer, Firuze vs isimler koymak da normal, babamın köpeğinin adı Hasan’dı, kedilerimin adı Şakir‘le Şükriye.

X