Köpeğin elini öpseydim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mastoid

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
353
248
GÜNCELLEME: Bir noktaya açıklık getireyim. Birkaç kişi tedavi olmayı reddettiğimi ve buradaki yorumları önemsemediğimi yazmış. Tam aksine tedavi olmak istiyorum ama ailemle etkileşimli bir biçimde değil. Çünkü biliyorum ömür boyu başıma kakılacağını. Her şeyi de olduğu gibi anlatırım doktora. Yorumların hepsini okuyorum. Yapıcı eleştiri yapıp güzel tavsiyelerde bulunanlara çok teşekkürler. Bir de beni haksız gören büyük bir grup var onlar da haklılar. Zaten ben haklıyım demiyorum. Ama ailem de suçsuz değil. Durumun tuhaflığının ve ne kadar küçüldüğümün farkındayım yani.

Eski konularımı bilenler bilir, ailemle aram hep limoni.
En son konumda da baba bedduası aldığımdan bahsetmiştim.
Onun üzerine 2 hafta gibi bir süre neredeyse hiç konuşmadık.
Bayrama doğru ikimizde de bir yumuşama oldu ama yine tam konuşmuyorduk babamla. Neyse dedim bayramda elini öpeyim böyle böyle nereye kadar gidecek.
Elini öptüm bayramlaştık.
Harçlık falan verdi her şey normaldi.
Daha sonra kardeşimle fiziksel bir kavgamız oldu.
Kolunda sinirden kumanda kırdım.
Tüm akrabalar da oradaydılar duyuldu yani. Geldi yine bana bu ne terbiyesizlik falan filan saydırdı.
Kavgada ben haklıydım ama o öyle bir anlattı ki konuyu beni haksız gösterdi.
Ben de kendimi aklamaya uğraşmadım konuşsam ağlayacaktım çünkü haksızlığa uğradığım için sinirim bozuldu.
Konu da şu 3 yaşındaki kardeşimin kafasına yastık atıp onunla dalga geçiyorlar.
Garibim de bunu oyun sanıp onların eğlencesi oluyor.
Birkaç defa dedim atmayın diye, dinlemediler. En son ben de büyük kardeşimin kafasına attım yastığı yapma dedim yine yaptı ben de kumandayı aldım televizyon izlemeyeceksin o zaman diye.
Tam kapıdan çıkıyordum arkam dönükken kafama yastık attı.
Bende ipler koptu elimde kumandayla giriştim buna.
O da durmadı tabii tekme tokat girişti bana. Anlatırken de önce o vurdu diyorlarmış.
Sonra neyse eve döndük.
Ertesi gün Suriyeliler kurban eti için geleceklerdi.
Etleri hazırladık falan.
Tek tek geliyorlar.
Annem her geleni eve alıyor.
Ben de sinir oluyorum istemiyorum eve girmelerini.
Eti alıp gitsinler işte.
Bir de verileni de beğenmiyor bir çocuk var daha ete bakmadan biz 9 kişiyiz deyip daha istiyor.
İçeri girmek istiyorlar falan.
Annem de içeri alınca bir poşet daha et verince hemen sinirim bozuldu.
Çocuk gidince sözlü tartışmamız oldu annemle.
Neyse sonra herkes işine baktı.
Ben de bir helva yapayım dedim canım istiyordu.
Yaptım tadına bakıyordum babam geldi. Helvanı yedin mutlu oldun mu dedi.
Ben de evet mutlu oldum sen de ye sen de mutlu ol dedim.
Aramızda kötü bir şey olmamıştı o gün ben de öyle demesine şaşırdım tatlı bir şekilde öyle dedim.
O da ben yemem al hepsini sen ye fitne fesat çıkarttın yine tatlı krizin geçti her şey normale mi döndü gibi bir şey dedi.
Ben bir tuhaf oldum dalga geçerek alttan alttan aşağılayarak konuştu.
Sinir geldi birden bana da yemezsen yeme ben yerim hepsini dedim odama girdim. Arkamdan helva tenceresini getirmiş al hepsini ye diye kapının önüne koydu.
Sana ne oluyor yani bu ne tavır diye acayip kötü oldu içim kinle nefretle doldum anında. Gitti ben de arkasından ben bir de bayramda senin elini öptüm be yazık bir köpeğin elini öpseydim daha iyiydi diye bağırdım.
O da hala dalga geçer bir sesle köpeğin elini öpseydin o zaman, hatta köpeğin k*çını öp bir dahakine dedi.
Ben de sen öp senin hoşuna da gider dedim. Sonra ne oldu hatırlamıyorum odama geldi laf yine seni döverime geldi.
Bak benim gücüm sana çok da güzel yeter benim de bir sabrım var sonra sabrım taşarsa senin yüzünde kalıcı hasarlar kalır ben de 1 2 gün hapiste yatarım sonra normal hayatıma dönerim dedi.
Olan sana olur ama dedi.
Bu vahşi düşüncesi benim içimde bir şeyler kopardı.
Yani nasıl insan dünyaya getirdiği evladı ile ilgili bu kadar vahşice şeyler düşünür dedim içimden.
Bir de diyordu ki simdiki aklim olsaydi eskiden, simdi daha cok kardesiniz olurdu.
Diyecegin bir sey varsa simdi yuzume soyle dedi.
Ben de var dedim.
Ama söyleyemedim ağlamamak için.
Neyse boşver dedim kapattım kapıyı.
Sonra tekrar açtım bağırdım.
Sen ne biçim babasın anca s.... yapmayı biliyorsunuz.
Çocuk yapıp yapıp psikolojilerini bozuyorsunuz dedim.
Hemen kapıyı kapatıp kilitledim.
Sonra odamda sinir krizi geçirdim.
Duvarları kapıları kendimi yumrukladım tekmeledim.
Çığlık çığlığa onlara küfürler hakaretler ettim.
Katil ruhlu, o hayvancağızı nasıl kestin hiç mi için ürpernedi. Ben düşününce bile içim bir hoş oluyor katil ruhlu diye bağırdım. Sen fırsatını bulsan benim de kafamı kesersin dedim.
Ailelerine sövdüm. O..nun evladı. Ananın babanın umurundasın sanki falan dedim.
Hiçbir şey demedi.
Sesimi kaydetmiş.
Allahtan duydum da sonradan sildim gizlice telefonundan.
Moralmen diplere çöktüm.
Kaç gündür yemek yemek için yaşıyorum diyeti de bozdum.
O koca tencere helvayı yedim.
2 kere fastfood söyledim eve. 4 hamburger, 2 litre kola, kova kova patatesler, soslar...
Hayvan gibi ne var ne yok yedim.
Kek poğaça yaptım.
Baklava tatlı kola aburcubur dondurma kocaman ekmekler reçeller yağlar...
Yemeğin çöpleri odamda atılmayı bekliyorlar.
Köyden bir de pire dadandı bulamıyorum da yiyip duruyor beni.
3 kilo aldım 5 günde.
Leş gibi koktum banyo da yapmıyorum. Cenabet cenabet geziyorum evde.
Gerçekten ileriye dönük ümitlerim tükendi.
Ya hiç böyle şeyler yaşayacağımızı tahmin etmezdim. Vay be...
Kafayı yememek için buraya yazıyorum.
Yorumları da şimdiden tahmin edebiliyorum ama umarım hiç kimse bunları yaşamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski konularımı bilenler bilir, ailemle aram hep limoni.
En son konumda da baba bedduası aldığımdan bahsetmiştim.
Onun üzerine 2 hafta gibi bir süre neredeyse hiç konuşmadık.
Bayrama doğru ikimizde de bir yumuşama oldu ama yine tam konuşmuyorduk babamla. Neyse dedim bayramda elini öpeyim böyle böyle nereye kadar gidecek.
Elini öptüm bayramlaştık.
Harçlık falan verdi her şey normaldi.
Daha sonra kardeşimle fiziksel bir kavgamız oldu.
Kolunda sinirden kumanda kırdım.
Tüm akrabalar da oradaydılar duyuldu yani. Geldi yine bana bu ne terbiyesizlik falan filan saydırdı.
Kavgada ben haklıydım ama o öyle bir anlattı ki konuyu beni haksız gösterdi.
Ben de kendimi aklamaya uğraşmadım konuşsam ağlayacaktım çünkü haksızlığa uğradığım için sinirim bozuldu.
Konu da şu 3 yaşındaki kardeşimin kafasına yastık atıp onunla dalga geçiyorlar.
Garibim de bunu oyun sanıp onların eğlencesi oluyor.
Birkaç defa dedim atmayın diye, dinlemediler. En son ben de büyük kardeşimin kafasına attım yastığı yapma dedim yine yaptı ben de kumandayı aldım televizyon izlemeyeceksin o zaman diye.
Tam kapıdan çıkıyordum arkam dönükken kafama yastık attı.
Bende ipler koptu elimde kumandayla giriştim buna.
O da durmadı tabii tekme tokat girişti bana. Anlatırken de önce o vurdu diyorlarmış.
Sonra neyse eve döndük.
Ertesi gün Suriyeliler kurban eti için geleceklerdi.
Etleri hazırladık falan.
Tek tek geliyorlar.
Annem her geleni eve alıyor.
Ben de sinir oluyorum istemiyorum eve girmelerini.
Eti alıp gitsinler işte.
Bir de verileni de beğenmiyor bir çocuk var daha ete bakmadan biz 9 kişiyiz deyip daha istiyor.
İçeri girmek istiyorlar falan.
Annem de içeri alınca bir poşet daha et verince hemen sinirim bozuldu.
Çocuk gidince sözlü tartışmamız oldu annemle.
Neyse sonra herkes işine baktı.
Ben de bir helva yapayım dedim canım istiyordu.
Yaptım tadına bakıyordum babam geldi. Helvanı yedin mutlu oldun mu dedi.
Ben de evet mutlu oldum sen de ye sen de mutlu ol dedim.
Aramızda kötü bir şey olmamıştı o gün ben de öyle demesine şaşırdım tatlı bir şekilde öyle dedim.
O da ben yemem al hepsini sen ye fitne fesat çıkarttın yine tatlı krizin geçti her şey normale mi döndü gibi bir şey dedi.
Ben bir tuhaf oldum dalga geçerek alttan alttan aşağılayarak konuştu.
Sinir geldi birden bana da yemezsen yeme ben yerim hepsini dedim odama girdim. Arkamdan helva tenceresini getirmiş al hepsini ye diye kapının önüne koydu.
Sana ne oluyor yani bu ne tavır diye acayip kötü oldu içim kinle nefretle doldum anında. Gitti ben de arkasından ben bir de bayramda senin elini öptüm be yazık bir köpeğin elini öpseydim daha iyiydi diye bağırdım.
O da hala dalga geçer bir sesle köpeğin elini öpseydin o zaman, hatta köpeğin k*çını öp bir dahakine dedi.
Ben de sen öp senin hoşuna da gider dedim. Sonra ne oldu hatırlamıyorum odama geldi laf yine seni döverime geldi.
Bak benim gücüm sana çok da güzel yeter benim de bir sabrım var sonra sabrım taşarsa senin yüzünde kalıcı hasarlar kalır ben de 1 2 gün hapiste yatarım sonra normal hayatıma dönerim dedi.
Olan sana olur ama dedi.
Bu vahşi düşüncesi benim içimde bir şeyler kopardı.
Yani nasıl insan dünyaya getirdiği evladı ile ilgili bu kadar vahşice şeyler düşünür dedim içimden.
Bir de diyordu ki simdiki aklim olsaydi eskiden, simdi daha cok kardesiniz olurdu.
Diyecegin bir sey varsa simdi yuzume soyle dedi.
Ben de var dedim.
Ama söyleyemedim ağlamamak için.
Neyse boşver dedim kapattım kapıyı.
Sonra tekrar açtım bağırdım.
Sen ne biçim babasın anca s.... yapmayı biliyorsunuz.
Çocuk yapıp yapıp psikolojilerini bozuyorsunuz dedim.
Hemen kapıyı kapatıp kilitledim.
Sonra odamda sinir krizi geçirdim.
Duvarları kapıları kendimi yumrukladım tekmeledim.
Çığlık çığlığa onlara küfürler hakaretler ettim.
Katil ruhlu, o hayvancağızı nasıl kestin hiç mi için ürpernedi. Ben düşününce bile içim bir hoş oluyor katil ruhlu diye bağırdım. Sen fırsatını bulsan benim de kafamı kesersin dedim.
Ailelerine sövdüm. O..nun evladı. Ananın babanın umurundasın sanki falan dedim.
Hiçbir şey demedi.
Sesimi kaydetmiş.
Allahtan duydum da sonradan sildim gizlice telefonundan.
Moralmen diplere çöktüm.
Kaç gündür yemek yemek için yaşıyorum diyeti de bozdum.
O koca tencere helvayı yedim.
2 kere fastfood söyledim eve. 4 hamburger, 2 litre kola, kova kova patatesler, soslar...
Hayvan gibi ne var ne yok yedim.
Kek poğaça yaptım.
Baklava tatlı kola aburcubur dondurma kocaman ekmekler reçeller yağlar...
Yemeğin çöpleri odamda atılmayı bekliyorlar.
Köyden bir de pire dadandı bulamıyorum da yiyip duruyor beni.
3 kilo aldım 5 günde.
Leş gibi koktum banyo da yapmıyorum. Cenabet cenabet geziyorum evde.
Gerçekten ileriye dönük ümitlerim tükendi.
Ya hiç böyle şeyler yaşayacağımızı tahmin etmezdim. Vay be...
Kafayı yememek için buraya yazıyorum.
Yorumları da şimdiden tahmin edebiliyorum ama umarım hiç kimse bunları yaşamaz.
Normal değilsin canım sende mi bir tedavi olsan kavgayı başlatmışsın kardeşini alıp ilk odadan çıkabilirdin babana köpekten beter demişsin ki hyvan benzetmelerini hiç sevmem insanla o masum hayvanlar kıyaslanamaz bile sende hiç normal degilsin sana uyan babanda

Kaç yaşında olduğunu merak ettim. Şu an hamileyim ya, daha şimdiden zorluyor bebek. Diyorum annelerin hakkı odenmez ne demekmiş şimdi anlıyorum. Aynı şekilde baba da senin dunyaya gelmene vesile olmuş, seni yetiştirmiş büyütmüş. Çok ayıp söylediklerin. Gerçekten çok ayıp.

Kaç yaşında olduğunu merak ettim. Şu an hamileyim ya, daha şimdiden zorluyor bebek. Diyorum annelerin hakkı odenmez ne demekmiş şimdi anlıyorum. Aynı şekilde baba da senin dunyaya gelmene vesile olmuş, seni yetiştirmiş büyütmüş. Çok ayıp söylediklerin. Gerçekten çok ayıp.
21

Yani kardeşine yapılanlar hoş değil ve evet bazı insanların evine gelmesini de istemeyebilirsin ama o ev anne babanın evi...Kardeşini de koru ama böyle değil, bu şekilde değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X