KORKUYORUM:(

Yani evlenip bosaninca hersey unutuluyor mu birde işin içine çocuk girince eskisi gibi pskolojiniz rahat mı oluyor yaşantınız hayat kaliteniz boşanan bir çok kişi tanıyorum çocuk olmamasına rağmen psikolojik destek alan bu benim fikrim benim düşüncem bende geç evlilik yaptım iyikide böyle olmuş diyorum gerçekten bir evi çekip çevirmek eş olmak anne olmak çok büyük bir sorumluluk bekar olan bekarligin tadını çıkarsın evli olan evliliğin demek istedim art niyetsiz boşanmak ayıp değil
günah değil bir evliliği çekiştirek yürütmek yerine ipleri bırakmak en doğrusu ama bosaninca o eski gücünüze o eski pskolojinize dönemezsiniz çabuk çabuk bekarlıkla bir kıyaslanmamali

İyiki varsınız. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kalbiniz , hayatınız güzelliklerle dolup taşsın . İçim biraz daha rahatladı. Yaşım 42. Pişmanım zamanında hiç evliliği düşünmedim. Sorumluluk alamadım. şimdi ise bu kararımdan dolayı pişmanım. Sevmek ve evlenmek ve doğal getirisi olan bir çocuktan çok uzağım. Üzülüyorum yaşıtlarımda kimse kalmadı tanışabileceğim. Tanış evlen bitti yani. Bu konu üzerine destan yazabilirim. Hepinizi derdimle üzdüm. Sevilmeye layık insanlar. Allah sayınızı artırsın. Öpüyorum beni teselli eden yüreklerinizden😢
42 yaş geç değil. Zamanı geri almanıza hiiiiç gerek yok 💖

Evet haklısınız. Hepiniz. Yalnızlık korkusu sardı ruhumu, bedenimi, kalbimi. Bir köşede yapayalnız ölmekten korktum. Öyle bir korku ki anlatılmaz sadece yaşayan bilir.( Kimse yaşamasın inşallah) hepinizi derdimle sıktım. Lütfen affedin. Ama her cümleniz bana güç verdi. Sizi görmeden seviyorum arkadaşlar. İyiki dünyaya gelmişsiniz. Teşekkür ederim 🙏❤️

Kendinizi hazır hissetmediğinizden evlilik düşünmemişsiniz, bence en doğrusunu da yapmışsınız. Yanlış bir kararla hayatınızı zindan etmekten emin olun daha doğru bir karar. Yaşınız hiç şikayet edilecek bir yaş değil ayrıca. Korkuyorum deseniz bile güçlü olduğunuzu hissediyorum. Güzel haberlerinizi de en kısa zamanda paylaşabilmeniz dileğiyle 🙏🏻🫶

Kötü bir tecrübe bile olsa yine de insan zamanında bazı seyleri tecrübe etmeli. Yanlış anlamayın lafim size değil. Sizin yaşınız da geç de değil evlenebilirsiniz hala.
Yazmışlar ya kötü bir evliliktense hiç evlenmemek daha iyi diye. Yaşayıp pişman olmak yasamayip pişman olmaktan daha iyi bence.

X