Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat Kova Eşi Veya Sevgilisi Olanlar

o kadar güzel tanımlamışınızki gerçekten bravo.kelimesi kelimesine doğru maalesef.kovayla yaşamak çok ama çok zor :çok üzgünüm:

Hiçbir şey söylemeden bırakan kova erkeğinin geri dönme ihtimali var mıdır peki?:nazar:

Evet 2 kez görüşmüştük zaten. Sonra bir kez daha görüşecektik ama ben yetişemedim. Bir daha arayıp sormadı. Ben 1-2 kez görüşelim imalarında bulundum ama oralı olmadı. Ben de üstelemedim. Erkeklerin üstüne gitmemek lazım bence. O nedenle sormadım neden böyle oldu vs, daha çok soğuturum kendimden, döneceği varsa da dönmez diye. Şimdi arasam eminim arkadaşça yaklaşacak ama gurur yapıyorum. Zaten 2 ay geçti üzerinden. Bu arada ben ona aşkımı itiraf etmiştim.

Evet 2 kez görüşmüştük zaten. Sonra bir kez daha görüşecektik ama ben yetişemedim. Bir daha arayıp sormadı. Ben 1-2 kez görüşelim imalarında bulundum ama oralı olmadı. Ben de üstelemedim. Erkeklerin üstüne gitmemek lazım bence. O nedenle sormadım neden böyle oldu vs, daha çok soğuturum kendimden, döneceği varsa da dönmez diye. Şimdi arasam eminim arkadaşça yaklaşacak ama gurur yapıyorum. Zaten 2 ay geçti üzerinden. Bu arada ben ona aşkımı itiraf etmiştim.

Birlikteliğiniz yoktu yani anladım..Valla arkadaşım kovalar üzerine gelindikçe kendilerini geri çekerler bende kovayım sen geri dur eğer isterse zaten arıyacaktır seni ama çokta umutlanma 2 ay geçmiş çünkü..

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.

benim sırık nişanlımda kova burcu..
çok sevecenir sevgi pıtırcıgım derim öyle cunku..anlayıslı ,merhametli,ailesine sevdigine duskun oluyorlar geneli bizimkide öyle ..
kötü huyu sinirli cok damarına basılmadıkca sakin,girişken bir yapıdada olmazlar..
çok ısrarcılar,bencillikleri de yer yer söz konusu..
yükselenine göre de degişiyor arkadaşın dedigi gibi..
kasıntı lafını da kabul etmıyorum:KK51:

Son düzenleme:
benden hoşlandığını söyleyen ve de benimde inceden hoşlandığım erkek... arkadaşlarını çok seviyor... hareketli bir yaşamı var... aşırı derecede girişken... becerikli... dobra konuşuyor... kendine çok güvenen bir tip... ekip işlerinde önemli yeri var... neşeli...anı yaşayan... centilmen... cömert...bunlar gözlemlediğim iyi özellikleri... kötüleri ise biraz ruhsuz gibi sanki... şaşırtmayı seviyor... selamı sabahı kesip sonra da 3-4 ay sonra arayıp "hiç arayıp sormuyorsun" diyebiliyor... ne düşündüğünü tahmin etmek zor...duygularının devamlı olup olmayacağını tahmin etmek zor... zıt kutupların çekimi devamlı olur mu bilmek zor...akrep-kova...hele de burç yorumları "hiç bir araya gelmesinler kendi yollarına gitsinler" diye de yazıp moral bozuyorsa:KK31:

Son düzenleme:
benimde nişanlım kova dır, çok inat ve çok kararlıdır, bişeyi yapmak istemiyosa hayatta değiştiremezsiniz.ama çok efendidir babam çok sever kendisini :KK1:

benim de yeni sevgili adayım kova, allahtan ben teraziyim allah kova eşi, sevgilisi olan ve hava grubu olmayan burçlara sabır versin =)) şimdilik gördüğüm kadarıyla en kötü huyu inatçı dediğim dedik olması ama pohpohlayınca hemen yumuşayıveriyorlar kızlar aklınızda olsun =) o inat diye siz de ona uymazsanız güzel bişi söyleyiverirseniz bitiyo tartışma =))

onun dışında gerçekten ailesine çok düşkün gitmiş hemen ablasına anlatmış beni =)) işine gücüne de düşkün ben severim öyle erkeği eski sevgilim yengeçti sadece dilindeydi, yapmam gerek derdi ama tembeldi teşvik beklerdi illa arkasından ittiriceksin en yakın kız arkadaşım da yengeç benim o da öyledir sorumsuzdur biraz kova o açıdan harika gözünü kapatıp açtığında işleri halledivermiş oluyo yapıcam yapmam gerek diye gelmiyo doğrudan yaptım bitti diye geliyo size de aferin benim sevgilime diye pohpohlamak düşüyo bunu kova erkeği çok istiyo kızlar =))

daha yeni yeni tanıyorum zaman geçtikçe gene yazarım şimdilik bu kadar =)

ya bence kova burcu için partnrnde önemi büyük yükselen burcunda karakter kişiliğinde.
rengarenk bir burc oldgndan, sabit bir yorum uymuyor.
neredeyse tüm yorumları okudum, ve ben farklı buldum kendimce.

ben akrep burcuyum yükselenim kova
sevgilim kova burcu yükseleni akrep

ve aşkı önemseyen, deger veren.merhamtli,kıskanan ve kısıtlamayan. saygı duyan ne biliyim bence güzel.
arkdş cevresi fazla olması ehrsyi bilmesi ki gercekten biliyor.araştrmacı olması vs vs beni,m sevdgm özellklernden de..
şöyle bir düşündümde kötü bir özelliği yok..yada bi,z anlaştıgımzdan dolayıdır bilmiyorum ama..
neyse ben maşalllah deyim :KK52: :KK69: :KK69:

dediğim dediktir. 2x2=5 diyosa kimse çeviremez.. istediği şeyi istediği anda yapamazsa deliye döner. hareketleri kısıtlanırsa çıldırır.. kinci değildirler ama öyle bi anda birşeyden veya birinden soğuyabilirler.. birşeyi yapma,giyme dedikçe ona daha çok bağlanırlar.. burnunun dikine giderler.. ççooook kararsızlardır ve ani kararlar alırlar..tezcanlıdırlar..

ben bi kovayım...:KK34:

abartı derecede gururlu, çalışkan, yaratıcı ve özgün şeyler yapmayı seven, eğlenceli esprili, pek romantik değil =P

kova erkeği çoook zordur çok. yeni sevgili olduysanız hayatında sizi hemen kabullenemez. sürekli gelgitler yaşar. herşey size göre güzel giderken 'kendimi kapatıyorum arayıp sorma beni bi süre' der ve siz bi anda neye uğradığınızı şaşırır kalırsınız..sonra tekrar düzelir sonra tekrar kabuğuna çekilir.. geçmişini asla unutmaz hele de ilk sevgilisini.. size belli etmez; sizinle gayet iyi yürütür ama hep geçmişine ait kalır.. baştan beri size iki yüzlü davranmıştır ama böylesinide içi götürmez.. gün gelir hiç beklemediğiniz bir anda ben yapamıyorum der ve de sizi öylece ortada bırakır.. o üzülmesin bunalmasın diye hep fedakarlık yapan sizin, hayalleriniz altüst olur; yıkılırsınız ne olduğunu bile anlamadan. ama onun umrunda bile değildir olan size olmuştur.. çünkü onun kafası hala unutamadığı ve de asla unutamayacağı geçmişindedir.. siz kendinizi nekadarda ona ait hissediyordunuz ama o hiç sizin olmamıştır; işte en sonunda anlarsınız..

siz siz olun kendinizden ödün verecek kadar fedakar davranmayın; inanın zerre kadar değeri yok onlar için.. sonunda yanan siz olursunuz..

Kova burcu mu :KK5:

Bugüne kadar hiç kova burcu sevgilim olmamıştı son hayatıma giren insan kova burcu çıktı..
Burcuyla hiç ilgilenmemiştim özelliklerini de bilmiyordum ama son olan olaylardan sonra dikkatimi çekti ve açıkçası korktum..
Bana en son beni bunaltma,boğuluyorum,biraz kendimi dinlemem lazım dedi..Bi arıyordu bi aramıyordu bende bu duruma şaşırmıştım sonra burcunu araştırıyım dedim ve kova burçları böyleymiş..Moralim bozuldu açıkçası..
Beni geçen iki hafta boyunca 1-2 kere aradı ben sürekli aradım artık boğuluyorum dedi bi daha da aramadım..Ama son bir haftadır bu sayı biraz arttı..2-3 günde bir o arıyor ben aramıyorum..Ne kadar zor bir burçmuş meğer ah kafam ah:KK58:

kova erkeği çoook zordur çok. yeni sevgili olduysanız hayatında sizi hemen kabullenemez. sürekli gelgitler yaşar. herşey size göre güzel giderken 'kendimi kapatıyorum arayıp sorma beni bi süre' der ve siz bi anda neye uğradığınızı şaşırır kalırsınız..sonra tekrar düzelir sonra tekrar kabuğuna çekilir.. geçmişini asla unutmaz hele de ilk sevgilisini.. size belli etmez; sizinle gayet iyi yürütür ama hep geçmişine ait kalır.. baştan beri size iki yüzlü davranmıştır ama böylesinide içi götürmez.. gün gelir hiç beklemediğiniz bir anda ben yapamıyorum der ve de sizi öylece ortada bırakır.. o üzülmesin bunalmasın diye hep fedakarlık yapan sizin, hayalleriniz altüst olur; yıkılırsınız ne olduğunu bile anlamadan. ama onun umrunda bile değildir olan size olmuştur.. çünkü onun kafası hala unutamadığı ve de asla unutamayacağı geçmişindedir.. siz kendinizi nekadarda ona ait hissediyordunuz ama o hiç sizin olmamıştır; işte en sonunda anlarsınız..

siz siz olun kendinizden ödün verecek kadar fedakar davranmayın; inanın zerre kadar değeri yok onlar için.. sonunda yanan siz olursunuz..

Korkuttun kovazade beni..Bu şu mu demek oluyor;

Kova erkeğiyle mutlu sona erişmek çok zor hatta imkansız..Her an gidebilir! Eğer bu böyleyse ben çekileceğim,bi gün bırakacak korkusuyla yaşamak çok kötü..Bitecek bişey için de devam etmek saçma..??

oofff off kova sevgilim benim tam bi ömür törpüsü....bunun kadar sorumsuz duygusuz dik kafalı bi erkek tanımadım....azcık pohpohlandımı göğsü kabarır hemen...kendisini herkül zanneder dünyayı kurtarmaya çalışır...aşırı derecede gururlu inatçı biri...lafları dolandırmasını sıkıştığı an iyi bilir...annesine düşkün bide bu...sen aramazsan aramaz öldünmü kaldınmı haberi olmaz...anlayışsız biri kesinlikle....kendi istediği oldumu çok iyi olmadımı ali kıran baş kesen kesilir başıma...arkadaş olarak iyi olabilir belki ama romantik ilişkilerde kova erkeğini hiiiiçç tavsiye etmem....heleki duygusal bi burçsanız aman yol yakınken geri dönün...ben bi akrebim ne o benim dilimi anlıyo ne ben onun...duygusallığımı saçma bulur yada anlam veremez..mutlu etmeyi hiç bilmez...kafasına estikçe çeker gider çünkü bağlılık diye bi kavramdan haberi yok bu kovanın...fedakarlığı haketmiyo siz kıvranıyoken o laylaylomdadır...bu yorumumu genel algılamayın arkadaşlar...kendi yaşanmışlığımdan yazdım hepsini...akrep olupta sevgilisi kova olanlar anlıycaktır beni...

sürekli bakıp duruyorum bu topiğe acaba benim gibi kovadan yaka silken varmı diye...

hayatıma 2 kova erkeği girdi. birincisini çook sevmiştim. çok kasıntıydı. hep onun dediği olsun isterdi. şu an hayatımda olan kova erkeğini de çook seviyorum. çok idealist öncelikle. ama çok sevecen sevgi dolu. ama hep onun dediği doğru, hep o haklı. kasıntı tabiki de. burnu kaf dağında. üstelik ikisinin de doğum günü 10 şubat :44:

X