Köyde kalmak istemiyorum :(

Prenses Annesii

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
192
104
Ya 10 gün öncesinde evime yeni dönmüştüm. Köyde kaldık 1 buçuk ay eşimin köyde işi vardı diye. Şimdi yine köyden iş almış sanırım 1 ay kadar sürer ama ben istemiyorum. Kayımvalidemle bi kaynım var kayınpederim arada gelip gidiyor. Burada bir odamız yok oturma odasında ayrı ayrı yatıyoruz. Bi kızımız var köyde durduğumuz sürede kalabalığa alışmıştı eve döndüğümde eve alışana kadar sürekli ağlayarak peşimde geziyordu. Salı günü aşısı var kızımın dönüp evi toparlayıp tekrar buraya döneceğiz ama zerre isteğim yok. Rahat edemiyorum ben evimde afederseniz ilişki olsada olmasada 2-3 günde 1 duş alan biriyim burada öyle olmuyor. Asla rahat değilim zaten banyoda tam kayınvalidemin odasının bitişiği gece alsan olmuyor. Kocam olacak adamın kafası bunları basmıyor. Ben nereye sen oraya deyip duruyor. Allah aşkına akıl verin. Afedersiniz o bir buçuk ay içinde bacaklarım oramana dönmüştü ve ben ilk defa kendimi öyle özensiz bakımsız gördüm aşırı rahatsızdım annemde kaldım 4 gün kadar da orada halletmiştim işimi. Herşey sorun benim için. Ne yapacağım ben ?

Normal insanlar zaten sevişmedikleri zamanlarda da duş alırlar. Bu mevzuyu hiç anlamıyorum.

Tüy dediğiniz şey de banyoda iki dakikada halledilir. Ormana dönmenize gerek yokmuş.

Kocanıza sözünüz geçmiyorsa biz ne yapabiliriz?
Jiletemi vurayım azaltmışım onları ne güzel tekrar kalınlık fazlalığını çekemem

Ben nereye sen oraya..Eril erkek kadınını sahipleniyor adına süründürüyor..Yok öle sevgi yok öyle sahiplenme adı altında kölelik...Bitti arkadaşım ben gelmiyorum diyebilecek ve kendinizi her konuda güçlü hissedecek kadar eminseniz çekin restinizi..Yarın birgün hadi köye taşınıyoruzda der buraya yazıyorum... En Büyük KK

Ya 10 gün öncesinde evime yeni dönmüştüm. Köyde kaldık 1 buçuk ay eşimin köyde işi vardı diye. Şimdi yine köyden iş almış sanırım 1 ay kadar sürer ama ben istemiyorum. Kayımvalidemle bi kaynım var kayınpederim arada gelip gidiyor. Burada bir odamız yok oturma odasında ayrı ayrı yatıyoruz. Bi kızımız var köyde durduğumuz sürede kalabalığa alışmıştı eve döndüğümde eve alışana kadar sürekli ağlayarak peşimde geziyordu. Salı günü aşısı var kızımın dönüp evi toparlayıp tekrar buraya döneceğiz ama zerre isteğim yok. Rahat edemiyorum ben evimde afederseniz ilişki olsada olmasada 2-3 günde 1 duş alan biriyim burada öyle olmuyor. Asla rahat değilim zaten banyoda tam kayınvalidemin odasının bitişiği gece alsan olmuyor. Kocam olacak adamın kafası bunları basmıyor. Ben nereye sen oraya deyip duruyor. Allah aşkına akıl verin. Afedersiniz o bir buçuk ay içinde bacaklarım oramana dönmüştü ve ben ilk defa kendimi öyle özensiz bakımsız gördüm aşırı rahatsızdım annemde kaldım 4 gün kadar da orada halletmiştim işimi. Herşey sorun benim için. Ne yapacağım ben ?
Size tek çözüm lazer epilasyon.

Çocuğunuz da varmış, kalabalık tatlı gelse de ordan oraya sürüklemek direkt çocuk için bile kötü bi şey bence. Düzeni yok ki 2 ay orda 3 gün orda. Direkt bunu söyleyin bence, sevişmesek de duş alıyorum garip duruyor falan demeniz bahane gibi duruyor bakınca çünkü.

İş almasın olayı, bilemiyorum Peeves bu ekonomide millet bulduğu işi havada kapıyor. Madem bu kadar şikayetçi kendisi de çalışıp aile ekonomisine katkı sağlayabilir.
Ev ev ustunde yasamak zor hele birde koy evi olunca yazlari annemlerle gittigimde deliriyordum bir haftada o yuzden anliyorum. Kendisi gitsin karisini suruklemesin. Calisma meselesinde de haklisiniz. Kendiside calisabilir ama bu eril kafadaki esinin calismasina izin verecegini hic sanmiyorum.

Jilet tüyleri arttırmaz ya da kalınlaştırmaz, ağda da azaltmaz. Ama sizin tercihiniz tabi. Mahmut emmi olmak istiyorsanız diyecek bişey yok.
Bunu tecrübe eden bizzat benim kimse bana inandıramaz söylediğinizi.

Jilet tüyleri arttırmaz ya da kalınlaştırmaz, ağda da azaltmaz. Ama sizin tercihiniz tabi. Mahmut emmi olmak istiyorsanız diyecek bişey yok.
Bu konuda katilamicam ne kadar kalinlastirmaz desenizde kalinlastiriyor gercekten. Agda da azaltir annemde tek tuk tuy kaldi agda sayesinde. Bilinen seyler ve gercekler farkli. Ama killi gezmektense jileti tercih ederim tabi.

Bu konuda katilamicam ne kadar kalinlastirmaz desenizde kalinlastiriyor gercekten. Agda da azaltir annemde tek tuk tuy kaldi agda sayesinde. Bilinen seyler ve gercekler farkli. Ama killi gezmektense jileti tercih ederim tabi.
Annenizin tüyleri yaşından dolayı azalmıştır. Benim de sadece jilet kullanan teyzemin azaldı hatta bitti 🙄

Hormon problemi olmadığı sürece jiletin herhangi bir etkisi yok. Kesildiği için tüyler uca doğru incelerek uzamıyor sadece, direkt gövde kalınlığında uzuyor.

Annenizin tüyleri yaşından dolayı azalmıştır. Benim de sadece jilet kullanan teyzemin azaldı hatta bitti 🙄

Hormon problemi olmadığı sürece jiletin herhangi bir etkisi yok. Kesildiği için tüyler uca doğru incelerek uzamıyor sadece, direkt gövde kalınlığında uzuyor.
Yasindan dolayi olsa hic bir yaslinin tuyu kalmaz goruyorum ayni yaslarda baskalarinda ne kadar cok var. Neyse kildan tuyden muhabbeti uzatmayalim 😂 asil konu burda da tuy degil zaten.

X