Köyde kalmak istemiyorum :(

Mesela eşimin ailesi yazın köye giderler. Oğlumuz hiç köye gitmedi görmedi 6 yaşında. Kayınvalidem gelin diyor. Ben de oğlum da gidemeyiz diyorum sen istersen git gel diyorum. Kendi gitmemeyi tercih ediyor. Bir baskı unsuru olamaz bana göre. Ben gitmiyorum köye. Bunun zorlaması, pazarlığı, iknası olmaz bana göre.

Jilet tüyleri çoğaltmaz, ağda azaltmaz hormonal bir problem yoksa.
Ama şuan daha önemli bir konunuz var. İstemediğiniz halde zorla götürecek hali yok ya. Gelmeyeceğim diyeceksiniz bitti. Çocuğun düzeni bozuluyor, benim düzenim bozuluyor oda bile yok ortalikta uyuyoruz, banyoya rahat giremiyorum vs anlatın rahatsızlıklarınızı

Mesela eşimin ailesi yazın köye giderler. Oğlumuz hiç köye gitmedi görmedi 6 yaşında. Kayınvalidem gelin diyor. Ben de oğlum da gidemeyiz diyorum sen istersen git gel diyorum. Kendi gitmemeyi tercih ediyor. Bir baskı unsuru olamaz bana göre. Ben gitmiyorum köye. Bunun zorlaması, pazarlığı, iknası olmaz bana göre.
Bizde de böyle. Başlarda biraz diretti, baktı ki benden hayır yok sonra kabullendi. Çocuktan sonra köy havası, bahçe, toprak vs. iyi oluyor diye artık ben diyorum kalk gidelim. Bana garip geliyor bu hayatlar. Ne münasebet ya, niye öyle bir ortamda hem de bir ay kalayım? Karı koca hayatları bile yok o evde, çocuğu kadını ardına takıp sürüklemesi anlamsız. Ütopik bir durum bizim için.

Jiletemi vurayım azaltmışım onları ne güzel tekrar kalınlık fazlalığını çekemem

Bir kac defa jiletle almakla tüylerde bir fark olmaz, zaten orman gibi oldugunuza gore daha nasil fazla olabilir?

Ben normalde jilet kullanmiyorum ama jilet kullandigim da oldu, olur bir sey kalinlaşmadi. Bacagimda tüy olduğunu gorebilmeniz için yuzunuzu bacagima iyice yaklaştirmaniz gerekir ki seçebilesininiz. Jilet olmayan tüyü cikartmiyor yani. Suan killiyim kanıt foto attjrmayin. 😄😄😄

Bir kac defa jiletle almakla tüylerde bir fark olmaz, zaten orman gibi oldugunuza gore daha nasil fazla olabilir?

Ben normalde jilet kullanmiyorum ama jilet kullandigim da oldu, olur bir sey kalinlaşmadi. Bacagimda tüy olduğunu gorebilmeniz için yuzunuzu bacagima iyice yaklaştirmaniz gerekir ki seçebilesininiz. Jilet olmayan tüyü cikartmiyor yani. Suan killiyim kanıt foto attjrmayin. 😄😄😄
Onu ben abartarak söyledim tabiki azalmış benimkilerde. Ben ne ormanlar gördüm siz rahat olun 😂 sadece fazla uzamıştılar yoksa kıllı değilim yani 😆

Parayı veren düdüğü çalıyor sanırım 🙄
Yok bence bu direkt adamla ve kadınla alakalı. Ne adamdan çok kazanıp maaş kartını kaptırıp peşinde gezenler biliyorum ben biri de öz teyzem olur. Kocam da kocam bir gün ayrı kalamaz. İzin alır eder. Eniştem de adam akıllı işte çalışmış bir insan da değil. Adam baskın höt zöt kadın da kocam da kocam insanıysa para olsun olmasın sonuç bu.

Günlük ya da haftalık gidiş geliş yapılamayacak bir yerde mi bu köy. O gitsin gelsin. Bu ne böyle göçebe gibi 3 orada 5 burada.

Başa çıkamıyorsanız salacaksınız, utanmayı falan bırakıp rahat davranacaksınız. Kvye banyoda işim var, kimse gelmesin deyip gireceksiniz. Siz utanacağınıza kocanız ve kv düşünsün, bu ne ki böyle.

Tek çare bi mazeret bulup kayınvalidenlerle arayı sogutmak benim küçük elti öyle yaptı fırsat bu fırsat iki ay sonra da ben cingar kopardım arayı soguttum ben de köylüyüm ama eşimin ailesinin evinde aynı odada yatıyoruz ev sobalı,banyo sorun seni o kadar iyi anlıyorum ki

Tek çare bi mazeret bulup kayınvalidenlerle arayı sogutmak benim küçük elti öyle yaptı fırsat bu fırsat iki ay sonra da ben cingar kopardım arayı soguttum ben de köylüyüm ama eşimin ailesinin evinde aynı odada yatıyoruz ev sobalı,banyo sorun seni o kadar iyi anlıyorum ki
Eşinin zorlamasıyla gittiği evde kayınvalidenin suçu nedir?

Ya 10 gün öncesinde evime yeni dönmüştüm. Köyde kaldık 1 buçuk ay eşimin köyde işi vardı diye. Şimdi yine köyden iş almış sanırım 1 ay kadar sürer ama ben istemiyorum. Kayımvalidemle bi kaynım var kayınpederim arada gelip gidiyor. Burada bir odamız yok oturma odasında ayrı ayrı yatıyoruz. Bi kızımız var köyde durduğumuz sürede kalabalığa alışmıştı eve döndüğümde eve alışana kadar sürekli ağlayarak peşimde geziyordu. Salı günü aşısı var kızımın dönüp evi toparlayıp tekrar buraya döneceğiz ama zerre isteğim yok. Rahat edemiyorum ben evimde afederseniz ilişki olsada olmasada 2-3 günde 1 duş alan biriyim burada öyle olmuyor. Asla rahat değilim zaten banyoda tam kayınvalidemin odasının bitişiği gece alsan olmuyor. Kocam olacak adamın kafası bunları basmıyor. Ben nereye sen oraya deyip duruyor. Allah aşkına akıl verin. Afedersiniz o bir buçuk ay içinde bacaklarım oramana dönmüştü ve ben ilk defa kendimi öyle özensiz bakımsız gördüm aşırı rahatsızdım annemde kaldım 4 gün kadar da orada halletmiştim işimi. Herşey sorun benim için. Ne yapacağım ben ?
Gitmeyin sürüyecek hali yok

X