kozmetik,krem ve parfümlerim

canım artdeco powder almanyadan hediye gelmişti ama elimden düşürüp üst kapağını çatlattım ama pudrada sorun yok,nitekim zaten ışıltıyı veren ponponu.:KK1:the balm fiyatlarını inanın bilmiyorum kaça aldım ne kadara geldi bilmiyorum,toplu alışveriş yapmıştım çünkü.nude tudenin sanırım 45 gibi fiyatı var,ben bunu çok az kullandım 25 ten vereyim,shady lady 10 dan ,powderide 15den vereyim,50:yaptı.:18:

O zaman 50+ yelpaze (bu ayın sonunda düğünümde kullancam o tüylü şeyi :) ) hepsi benim olsun yarın yatırırım ücreti, nasıl telaş yaptıysam pazarlık bile yapmıyorum bak :KK70:

merhaba,sizinle daha öncede parfüm takas bölümünde yazışmıydık acaba hatırlayamadım,orada 40-45 tl gibi düşünüyorum demiştim,40 tl den veririm,eğer pahalı gelirse açtığım giysi vs...sattığım bir topiğim daha var orayada bakın toplu alım yaparsanız daha da indiririm.

hayır yazışmamıştık karnıyarık tavası resmi göndermiştim aradığınız şeyler vardı ya hatta elimde başka bir tencere daha var siz de benim konuma bi bakın belki de takaslaşırız:))

$039.jpg $027.jpg fiyatlarını öğrenebilirmiyimm

O zaman 50+ yelpaze (bu ayın sonunda düğünümde kullancam o tüylü şeyi :) ) hepsi benim olsun yarın yatırırım ücreti, nasıl telaş yaptıysam pazarlık bile yapmıyorum bak :KK70:

canım benim senin düğününmü olacak,kıyamam tamam bu dediklerin+o tüylü yelpaze senin,sana birde mini düğün hediyesi yollarım,akşama hesap bilgisi vereyim çünkü ben ptt ile hiç çalışmadım nasıl olur bilmiyorum sadece satın aldım ptt den.nasıl yapacağımızı sen bana söyle yada ben sana banka hesap nomu yazayım,nasıl yapalım?

canım benim senin düğününmü olacak,kıyamam tamam bu dediklerin+o tüylü yelpaze senin,sana birde mini düğün hediyesi yollarım,akşama hesap bilgisi vereyim çünkü ben ptt ile hiç çalışmadım nasıl olur bilmiyorum sadece satın aldım ptt den.nasıl yapacağımızı sen bana söyle yada ben sana banka hesap nomu yazayım,nasıl yapalım?

Sen bana hesap no yaz, ben de ptt kullanmıyorum çünkü... herhangi bir banka hesabı olsa daha iyi olur netten eft yapıcam çünkü:)
Yelpaze ile birlikte kaç oluyor bu arada?
Ayy evet düğünüm var uzağa gidiyorum bir burukluk çöktü:KK43:(
Teşekkür ederim cnm düşünmen yeterli zaten:)
Bir d son bir soru noa nasıl bir koku? Parfüm kültürüm hiç yoktur da...

Sen bana hesap no yaz, ben de ptt kullanmıyorum çünkü... herhangi bir banka hesabı olsa daha iyi olur netten eft yapıcam çünkü:)
Yelpaze ile birlikte kaç oluyor bu arada?
Ayy evet düğünüm var uzağa gidiyorum bir burukluk çöktü:KK43:(
Teşekkür ederim cnm düşünmen yeterli zaten:)
Bir d son bir soru noa nasıl bir koku? Parfüm kültürüm hiç yoktur da...

canım tüm bu ürünlere 50 demiştim,yanında yelpazayi ücretsiz vericem,ayrıca birde başka hediye yolluycam sana.tolam 50 yani.

noa güzel bir koku nasıl anlatayım bilmemki,internetten bir araştır canım,bayağı bir seveni var,kokusu hemen uçup gitmiyor ben seviyordum ama çok parfümüm var.

canım tüm bu ürünlere 50 demiştim,yanında yelpazayi ücretsiz vericem,ayrıca birde başka hediye yolluycam sana.tolam 50 yani.

noa güzel bir koku nasıl anlatayım bilmemki,internetten bir araştır canım,bayağı bir seveni var,kokusu hemen uçup gitmiyor ben seviyordum ama çok parfümüm var.

sordum ama görmediniz sanırım bunlar satılmadıysa fiyatını öğrenebilimiriym?Eki Görüntüle 1112701 Eki Görüntüle 1112702

hayır yazışmamıştık karnıyarık tavası resmi göndermiştim aradığınız şeyler vardı ya hatta elimde başka bir tencere daha var siz de benim konuma bi bakın belki de takaslaşırız:))

tamam arkadaşım akşam sakin kafayla bakayım ben,şimdi buraya yazıyorum.bir yandanda eşim yanıma geldi yemek yiyelim diyor.ama akşam bakıcam sayfanıza teşekkürederim.bu arada karnıyarık tavası büyükmü,aslında ben teflon tarzı çok büyük istiyorum.

Son düzenleme:
tamam arkadaşım akşam sakin kafayla bakayım ben,şimdi buraya yazıyorum.bir yandanda eşim yanıma geldi yemek yiyelim diyor.ama akşam bakıcam sayfanıza teşekkürederim.bu arada karnıyarık tavası büyükmü,aslında ben teflon tarzı çok büyük istiyorum.

tamam bi de bu var çok büyük değil orta boy esseden almıştım seramik içi gri dışı beyaz az kullandım $image.jpg $image.jpg $image.jpg

arkadaş paleti ve simi almazsa bana bilgi verebilir misiniz? hem arkadaşım evleniyormuşsun :nazar: (ömür bouyu mutluluklar) damada sıfırını aldırsana :KK53: neden benim almak istediğim paleti alıyorsun :KK50:

X