KPSS 220 Çalışan Anne Dramı

merhaba
Eylül geldi çatti bir bakmışsın kış gelmiş çatmış zaman çok hızlı geçiyor ve çok acımasız. Kpss 2019 sonucu açıklandı ve geçen seneki puanımdan 0,069 fazla almışım. bir kez daha anladım genel yetenek netlerin çok fazla puan getirdiğini. genel kültür netlerim iyi olmasına rağmen genel yetenek yerlerde olduğu için puan az olsun 2020 benim senem olacak. eylül ayında hedefim coğrafya türkçe matematik bitirmek. matematik konularını yarıladım. allah izin verirse türkçe coğrafya matematik biterse tüm konular bitmiş bende denemelere geçmiş olacağım :)

Merhaba , uzun bir aradan sonra yine ben... baya dır İnternet'e girmiyordum. sayfamı da bu sırada baya ihmal ettim. her şey güüüüüzeel gidiyor. çalışmalar tam gaz devam dershanem başladı. ama hedeflediğim zaman da konularımın bitmemesi beni üzüyor. ama yapacak bir şey yok elimden bu kadar geliyor. kendimi yormadan bu işi bitirmeliyim. inşallah kazandığım zaman da buraya yazarım... sevgiyle kalın....

Merhaba , uzun bir aradan sonra yine ben... baya dır İnternet'e girmiyordum. sayfamı da bu sırada baya ihmal ettim. her şey güüüüüzeel gidiyor. çalışmalar tam gaz devam dershanem başladı. ama hedeflediğim zaman da konularımın bitmemesi beni üzüyor. ama yapacak bir şey yok elimden bu kadar geliyor. kendimi yormadan bu işi bitirmeliyim. inşallah kazandığım zaman da buraya yazarım... sevgiyle kalın....

Merhaba
Calismalar nasil gidiyor

Ben de basladm calismaya cografyadan

Cok gec kaldm ama dogumdu bebekli hayata alismasiydi derken bu zamana kaldi

Ilk hedefim ocak ayinda coğrafyayi bitirmek. Her ay bir dersi bitirmeyi planliyorum umarim basarabilirim

X