KPSS-A 2014 günlüğüme beklerim kızlar***

sorun değil canım bana mail adresini atarsan mail olarak gönderebilirim :KK34:

bu arada kızlar uzun zamandır kpss kitaplarını bile araştırmıyordum ve bir sürü eksiğim vardı... bugün yargının mantık çözümlü soru bankasını aldım sözel mantık ve sayısal mantık var içinde, mantık sorularında zorlanıyorum umarım işe yarar :KK14: bir de x yayınlarının matematik,geometri,mikro,işletme,borçlar hukuku,ticaret hukuku,ceza hukuku ve matematik defterlerini aldım :KK53: biraz indirim buldum da :KK53: haftaya sahalara geri dönüyorum inşallah :KK6::KK55::KK76::KK24:

kitapkokusu 50 mesaja ulaşamadığım için özel mesaj atamıyorum sana :KK50:
yeni kitaplarını eskitirken tüm zekan seninle olsun ve her bilgi kullanılabilir bir şekilde hafızana işlensin. :KK16: :KK54:

bende küçük bir ameliyat geçirdiğim için derslere 2 3 haftadır ara verdim bu sabah uyandığımda ağrı ve o bölgenin şişmesiyle uyandığım için sanki büyük tatildeymiş gibi hissediyorum zaten yaranın iyileşmesi için 4. antibiyotiğe geçicem uykuya alıştım bu dönemde :KK52:

kitapkokusu 50 mesaja ulaşamadığım için özel mesaj atamıyorum sana :KK50:
yeni kitaplarını eskitirken tüm zekan seninle olsun ve her bilgi kullanılabilir bir şekilde hafızana işlensin. :KK16: :KK54:

ben sana mail adresimi gönderiyorum o zaman canım bana mail at sen ben de o şekild egeri dönüş yapayım :KK34: demokrasilerde çareler tükenmez :KK53:
amin teşekkür ederim :21:

bende küçük bir ameliyat geçirdiğim için derslere 2 3 haftadır ara verdim bu sabah uyandığımda ağrı ve o bölgenin şişmesiyle uyandığım için sanki büyük tatildeymiş gibi hissediyorum zaten yaranın iyileşmesi için 4. antibiyotiğe geçicem uykuya alıştım bu dönemde :KK52:

geçmiş olsun umarım bir an önce sağlığına kavuşursun :KK34:

inşallah kitapkokusu ama bir de iyi yanı var bir süre ameliyat yüzünden yiyememekten bir de ilaçlar yüzünden midemde yediklerimi tutamamaktan 3 haftada net 6 kilo verdim dün giremediğim pantolona girdim buna sevindim :KK52: :KK16:

ah o kilolar :KK17: benim de başım belada onlarla :KK4: yine de yemek yemeye çalış bünyene yazık :KK20:

ah o kilolar :KK17: benim de başım belada onlarla :KK4: yine de yemek yemeye çalış bünyene yazık :KK20:

zaten her sabah mide ilacı alıyorum organlarıma zarar vermesin ilaç diye vitamin hapı kullanıyorum baya zorluyorum kendimi işte tam iyileştim derken bu sabah şişle uyanınca antibiyotiği değiştirtti babam bakalım umarım bu iyi gelir

aynen aynen bunları düşünmek yüzünden iyileşemiyorum ben kesin beynim sınav sınav diye yankılanırken nasıl hücrelerim iyileşmeye odaklanabilir ki :KK50:

gevşeme zamanı değil kitapkokusu helede bu kadar araştırma sonrasında emeğini heba etme hepimiz arkandayız :KK55:

canım benim bu seneden bir umudum yok zaten artık, istediğim gibi çalışamadım :KK50: şimdi de madem yds'ye gireceğim bari sıfır net yapmayayım diyorum internetten falan toparlayabildiğim kadar döküman toparlayıp şu 2 ayda birazcık bakayım, her ne kadar ingilizcem hiç olmasa da :KK53: içim rahat etmiyor yahu :18:
teşekkür ederim desteğin için canım :KK24::nazar:

canım benim bu seneden bir umudum yok zaten artık, istediğim gibi çalışamadım :KK50: şimdi de madem yds'ye gireceğim bari sıfır net yapmayayım diyorum internetten falan toparlayabildiğim kadar döküman toparlayıp şu 2 ayda birazcık bakayım, her ne kadar ingilizcem hiç olmasa da :KK53: içim rahat etmiyor yahu :18:
teşekkür ederim desteğin için canım :KK24::nazar:

sana destek olmayacağımda kime olucam ben kitapkokusu :KK48:
bu arada bugün yeni antibiyotiğe başladım bildiğin iştahım açıldı :KK52::KK56:

kızlar 20 Ocak da mezun gözüküyorum ve YDS başvurusunda diplomam olmadığı için başvuru yapamıyorum okulda diploma veremiyor ay ben nerden bu okula gittim deliricem ancak bugün okula ulaştım ve başıma gelene bak :KK35:

kızlar 20 Ocak da mezun gözüküyorum ve YDS başvurusunda diplomam olmadığı için başvuru yapamıyorum okulda diploma veremiyor ay ben nerden bu okula gittim deliricem ancak bugün okula ulaştım ve başıma gelene bak :KK35:

diploma veremiyorsa onun yerine geçebilecek bir belge vermek zorunda canım delirtmesinler, versinler :KK47:
ben de bugün gittim yaptım, eğitim bilgilerimin güncellenmesi gerekiyordu belgen yanında mı diye sordu ben de "bu üniversitenin öğrencisiyim işte belge gerekmez diye almadım" dedim iyi tamam dedi kadın yaptı başvurumu :KK53:

diploma veremiyorsa onun yerine geçebilecek bir belge vermek zorunda canım delirtmesinler, versinler :KK47:
ben de bugün gittim yaptım, eğitim bilgilerimin güncellenmesi gerekiyordu belgen yanında mı diye sordu ben de "bu üniversitenin öğrencisiyim işte belge gerekmez diye almadım" dedim iyi tamam dedi kadın yaptı başvurumu :KK53:

kitapkokusu oldu ÖSYM yi aradım 40 dakkadan fazla bekledim ve amacıma ulaştım 20 gün önce mezun olduğum için sorun yokmuş okuyor gözüküp sınava girebilirmişim tek ders sınavına düşmanım bile kalmasın :KK47:

kitapkokusu oldu ÖSYM yi aradım 40 dakkadan fazla bekledim ve amacıma ulaştım 20 gün önce mezun olduğum için sorun yokmuş okuyor gözüküp sınava girebilirmişim tek ders sınavına düşmanım bile kalmasın :KK47:

ayy deme öyle :KK43: ilk dönemden benim de var 1 tane :KK43: umarım tek ders sınavlarını bütünlemelerin peşinden yaparlar, yaz okulu falan istemiyorum ben :KK50:

X