KPSS-A 2014 günlüğüme beklerim kızlar***

ah seni o kadar iyi anlıyorum ki... bu sene benim özel hayatımın sorun yılı, odaklanmak o kadar zor ki benim için :KK50: umarım atlatabilirsin :KK34: yds başvurusu yaptım ama 1 net yaparsam şükür :KK53: sırf puanım hesaplanabilsin diye mecbur kaldım... bu sene alandan beklentim olmamasına rağmen puanlarımın tamamını görmek isterim :KK14:
Umarım atlatırım.. Ben geçen sene başvuruyu kaçırdığım için bi sürü puanım hesaplanmadı :KK50: bu sene başvurdum(ama diploma notum yoktu bilgilerde umarım sorun çıkmaz:KK53:) bakalım ne olacak :) İngilizcem iyidir benim ama iş başvurularının istediği kadar değil :)) son 1 ay kala bakmayı düşünüyorum ona da :KK31:

Umarım atlatırım.. Ben geçen sene başvuruyu kaçırdığım için bi sürü puanım hesaplanmadı :KK50: bu sene başvurdum(ama diploma notum yoktu bilgilerde umarım sorun çıkmaz:KK53:) bakalım ne olacak :) İngilizcem iyidir benim ama iş başvurularının istediği kadar değil :)) son 1 ay kala bakmayı düşünüyorum ona da :KK31:

baksam bile anlamıyorum anlasam bile 2 güne unutuyorum :KK53: girip görcez bakalım :KK53:

:)) hayırlısı olsun artık, ama illa ki halletmen gerekecek işe girene kadar:KK34:

mezun değilim ben o yüzden şu an halledebileceğim bir şey değil yabancı dil. üstelik çok küçük bir ilçede okuyorum yabancı dil için pek imkan yok burada. o yüzden şimdilik öteliyorum :KK34:

mezun değilim ben o yüzden şu an halledebileceğim bir şey değil yabancı dil. üstelik çok küçük bir ilçede okuyorum yabancı dil için pek imkan yok burada. o yüzden şimdilik öteliyorum :KK34:

imkanın varsa online ingilizce dersleri alabilirsin :)) kolay gelsin şimdiden :KK31:

herkese merhaba A kadro için uğraşan arkadaşlarım :KK16:
çok özledim buraları,geç oldu ama kitapkokusununda gazıyla yazacağım artık :KK53:
uzaktan takip ediyordum neler yaptığınızı,
bu süreçte bende bırakmadım çalışmayı.
dersanem zaten erken başlamıştı.
şuan iktisat ve ticaret hukuku hariç tüm konularımız bitti.
hukukları tekrarlamam lazım.
muhasebede konu tekrarı yapıyorum,o bitince kodları ezberlemeye başlayacağım.
maliyeyide 4t den takip ediyorum.
genel düzenim bu şekilde.
fakat 1 aydır alandan ziyade gk gy ağırlıklı çalıştım ve çok şükür bitirdim.
tarih üzerimde yüktü adeta.videolarla tarihi bitirdim,akabinde soru çözdüm ki hala da devam ediyorum.
onun dışında mantıkları ales çıkmış sorular üzerinden gidiyorum.
ben şuan böyleyim :KK16:
annem gelecek yakında ve sınava kadar kalacak yanımda.
böylece biraz daha rahat odaklanırım diye düşünüyorum.
sizlerde durumlar nasıl?

arkadaşlar link vermek istemiyorum burada o yüzden kpss alan videolarıyla ilgili iletişime geçebilirsiniz :KK34:

kitapçım alan vidoları bende de var.
uzaktan eğitim ihtiyaç olanlar mı bahsettiğin?
bende memurlar netten indirdim hepsini.
ceza,borçlar hocası süper.
diğerlerini henüz dinlemedim.
yalnız anayasa yoktu ya da ben bulamadım.sende anayasa var mı?
ben anayasa ve idarede çok zorlanıyorum :44:

kitapçım alan vidoları bende de var.
uzaktan eğitim ihtiyaç olanlar mı bahsettiğin?
bende memurlar netten indirdim hepsini.
ceza,borçlar hocası süper.
diğerlerini henüz dinlemedim.
yalnız anayasa yoktu ya da ben bulamadım.sende anayasa var mı?
ben anayasa ve idarede çok zorlanıyorum :44:

evet canım onlardan bahsediyorum :KK9: anayasa bende de yok maalesef :KK50: ben okul yüzünden kpss hiç çalışamadım o yüzden alanlarımın çoğu sıfır :18:
anayasa bulursam sana da haber veririm mutlaka :KK34:
not ya da slayt olarak var sanırım ama video yok bende, bir bakmalıyım

herkese merhaba A kadro için uğraşan arkadaşlarım :KK16:
çok özledim buraları,geç oldu ama kitapkokusununda gazıyla yazacağım artık :KK53:
uzaktan takip ediyordum neler yaptığınızı,
bu süreçte bende bırakmadım çalışmayı.
dersanem zaten erken başlamıştı.
şuan iktisat ve ticaret hukuku hariç tüm konularımız bitti.
hukukları tekrarlamam lazım.
muhasebede konu tekrarı yapıyorum,o bitince kodları ezberlemeye başlayacağım.
maliyeyide 4t den takip ediyorum.
genel düzenim bu şekilde.
fakat 1 aydır alandan ziyade gk gy ağırlıklı çalıştım ve çok şükür bitirdim.
tarih üzerimde yüktü adeta.videolarla tarihi bitirdim,akabinde soru çözdüm ki hala da devam ediyorum.
onun dışında mantıkları ales çıkmış sorular üzerinden gidiyorum.
ben şuan böyleyim :KK16:
annem gelecek yakında ve sınava kadar kalacak yanımda.
böylece biraz daha rahat odaklanırım diye düşünüyorum.
sizlerde durumlar nasıl?

canım hoş geldin, senin azmine hayranım daha önce de söylemiştim :nazar::nazar:

benim ilk dönem 15 tane dersim vardı okulda o yüzden kpssye dair tek 1 şey yapamadım, şu sıralar yeniden bir düzen kurmaya çalışıyorum ama o gücü bulamıyorum kendimde :KK50:

anladığım kadarıyla gy-gk tamamen bitirmişsin hatta alanı da bitirmişsin sanırım? bitmeyenler hangileri onları söyle o zaman daha kolay olacak sanırım :KK53:

evet canım onlardan bahsediyorum :KK9: anayasa bende de yok maalesef :KK50: ben okul yüzünden kpss hiç çalışamadım o yüzden alanlarımın çoğu sıfır :18:
anayasa bulursam sana da haber veririm mutlaka :KK34:
not ya da slayt olarak var sanırım ama video yok bende, bir bakmalıyım

bende bulamadım anayasayı canım ya.
vatandaşlıkta memurlar nette buldum ama açamadım,sen vatandaşlığı indirebildin mi?
okulla yürümesi zor kitapçım o yüzden sıkma canını,bu süreç çok normal :KK34:
sana tavsiyem hazır çift seneyken gk gy ye yüklen mümkün mertebe,sınava 1 ay kalada alandan ne baksan kardır.
biliyorsun soru sayıları 30 a düştü,bu bizim lehimize olacak gibi.
gk gy den iyi yapsan alanı çok etkiler zaten :KK34:

vatandaşlıkta memurlar nette buldum ama açamadım,sen vatandaşlığı indirebildin mi?
sana tavsiyem hazır çift seneyken gk gy ye yüklen mümkün mertebe,sınava 1 ay kalada alandan ne baksan kardır.

haklısın canım, ben zaten artık bu sene kendimi denemek için gireceğim diyorum çünkü içime sinmeyen bir süreç oldu, gy-gkde şu an tek eksiğim tarih sanırım, tarihi halledebilirsem gy-gk netlerim oldukça tatmin edici olacak gibi duruyor denemelerden anladığım kadarıyla, 2014 soru bankası aldım onun gelmesini bekliyorum sonra tarihe yükleneceğim canım ama sen tarihten hangi videolardan yararlandın? benim de ihtiyacım olacak. mantık için de yargının sözel-sayısal mantık çözümlü soru bankasını aldım, işime yarar sanırım

bu arada anayasa slayt olarak varmış bende

Son düzenleme:

vatandaşlığa şimdi baktım da açılmıyor hakikaten :KK50:

canım hoş geldin, senin azmine hayranım daha önce de söylemiştim :nazar::nazar:

benim ilk dönem 15 tane dersim vardı okulda o yüzden kpssye dair tek 1 şey yapamadım, şu sıralar yeniden bir düzen kurmaya çalışıyorum ama o gücü bulamıyorum kendimde :KK50:

anladığım kadarıyla gy-gk tamamen bitirmişsin hatta alanı da bitirmişsin sanırım? bitmeyenler hangileri onları söyle o zaman daha kolay olacak sanırım :KK53:

canım tam manasıyla bitirdim denemez.
Alan çalışan herkeste vardır bu.
ne kadar çalışırsan çalış konular derya deniz,illaki unutuluyor bişeyler eksik kalıyor.
yani şuan herşey tastamam çok iyiyim diyemez kimse.
bende öyleyim.
dersanede görmediğimiz sadece iktisat ve ticaret hukuku kaldı onun dışında hepsi bitti.
ben sadece anayasa ve idareyi hocayla beraber gidemediğim için orada çok eksiğim var.
onun dışında mesela medeni,borçlar,icra iflas...bunlaı çok iyi bi hocadan gördüm ve şuan hiç bişey aklımda yok gibi ama notlarıma bakar bakmaz hatırlıyorum.
gk gy de de alanda da illaki eksiklerim var.
fakat genel manada gördüm tüm dersleri.
alanı 1 aydır ihmal ediyorum gk gy bitsin diye.
tekrar yoğunlaşacağım inşallah.
kendimi çok kasmıyorum açıkçası.
en kötü seneye hazırlanırım diyorum çünkü yaşım henüz küçük alan için.
o yüzden çok yormuyorum kendimi,elimden geleni yapmaya çalıştım artık gerisi Rabbimin takdiri...
bakalım ne olacak.
sadece gk gy de yetiştirememe korkum var.onu yenersem çok iyi olacak :KK50:

bu arada kitapçım sen maliyeyi dinledin hocası nasıl anlatıyor?
diğer hocalardan dinleiklerin var mı nasıllar?

canım tam manasıyla bitirdim denemez.
Alan çalışan herkeste vardır bu.
ne kadar çalışırsan çalış konular derya deniz,illaki unutuluyor bişeyler eksik kalıyor.
yani şuan herşey tastamam çok iyiyim diyemez kimse.
bende öyleyim.
dersanede görmediğimiz sadece iktisat ve ticaret hukuku kaldı onun dışında hepsi bitti.
ben sadece anayasa ve idareyi hocayla beraber gidemediğim için orada çok eksiğim var.
onun dışında mesela medeni,borçlar,icra iflas...bunlaı çok iyi bi hocadan gördüm ve şuan hiç bişey aklımda yok gibi ama notlarıma bakar bakmaz hatırlıyorum.
gk gy de de alanda da illaki eksiklerim var.
fakat genel manada gördüm tüm dersleri.
alanı 1 aydır ihmal ediyorum gk gy bitsin diye.
tekrar yoğunlaşacağım inşallah.
kendimi çok kasmıyorum açıkçası.
en kötü seneye hazırlanırım diyorum çünkü yaşım henüz küçük alan için.
o yüzden çok yormuyorum kendimi,elimden geleni yapmaya çalıştım artık gerisi Rabbimin takdiri...
bakalım ne olacak.
sadece gk gy de yetiştirememe korkum var.onu yenersem çok iyi olacak :KK50:

bu arada kitapçım sen maliyeyi dinledin hocası nasıl anlatıyor?
diğer hocalardan dinleiklerin var mı nasıllar?

anladım canım, dert etme bence sen çok çok iyi bile çalıştın, bebişin de seninle beraber öğrendi bence :KK53:
ben henüz hiçbirini dinlemedim canım gy-gk biraz daha içime sinen bir duruma gelene kadar alana pek bakamayacağım baksam da temelim olan konuları tekrar edeceğim sanırım, dediğin gibi gy-gk yetiştirilmesi gerek

iyi ki geldin! çok büyük moral oldu senin gelmen. ben yatıp uyumayı düşünüyordum ama senle konuşmak bile ders çalışmaya karar vermeme yetti :KK9:

haklısın canım, ben zaten artık bu sene kendimi denemek için gireceğim diyorum çünkü içime sinmeyen bir süreç oldu, gy-gkde şu an tek eksiğim tarih sanırım, tarihi halledebilirsem gy-gk netlerim oldukça tatmin edici olacak gibi duruyor denemelerden anladığım kadarıyla, 2014 soru bankası aldım onun gelmesini bekliyorum sonra tarihe yükleneceğim canım ama sen tarihten hangi videolardan yararlandın? benim de ihtiyacım olacak. mantık için de yargının sözel-sayısal mantık çözümlü soru bankasını aldım, işime yarar sanırım

bu arada anayasa slayt olarak varmış bende

vatandaşlığa şimdi baktım da açılmıyor hakikaten :KK50:

gk gy çok iyiymiş canım.tarihid halledersen hem b kadro için şansın olur hem alanıda etkiler.
tarihte hakan dedenin videolarından yararlandım ben(gene ihtiyaç uzaktan eğitim videosu :KK9: sende de vardır muhtemelen) :KK34:
sonrada hakan dedenin bi seti var;
kazandıran ders notları+balyoz soru bankası(avantaj kitap sitesinden aldım)
bunu aldım.
balyoza sınava yakın başlayacağım.
şuan elimde yediiklimin soru bankası var onu çözüyorum.
sayısal sözel mantıkta da yediklimin bi konu anlatımı var ordan baktım ama hiç tatmin etmedi beni.
kpss vitamin sorularıyla alakası yoktu.
o kitaba göre mantık soruları çok çok kolay...
fakat kpss ayarında bi kitap hala bulamadım piyasada.
dersanedeki hocamla konuştum bana ales çıkmış soruları çöz yeter dedi.
bende öyle yapıyorum.daha bir deneme çözdüm ama ondan devam edceğim yine.

vatandaşlık veya anayasa video bulsak çok iyi olacak canım :26:

anladım canım, dert etme bence sen çok çok iyi bile çalıştın, bebişin de seninle beraber öğrendi bence :KK53:
ben henüz hiçbirini dinlemedim canım gy-gk biraz daha içime sinen bir duruma gelene kadar alana pek bakamayacağım baksam da temelim olan konuları tekrar edeceğim sanırım, dediğin gibi gy-gk yetiştirilmesi gerek

iyi ki geldin! çok büyük moral oldu senin gelmen. ben yatıp uyumayı düşünüyordum ama senle konuşmak bile ders çalışmaya karar vermeme yetti :KK9:

zaten arkadaşlar hep dalga geçiyor senin kız direk flozof doğacak diye :KK53:
kıza zorla alan dinlettim yaw :KK53:
stratejin güzel canım,gk gy yi bitir(ki ben senin yerinde olsam direk buna yoğunlaşır,alanıda şöyle bi gözden geçiririm)
bende seni topiği çok özlemişim :KK19:
sık sık gelirim artık :KK9:
ne güzel seni gaza getirebildiysem ne mutlu bana :KK16:

gk gy çok iyiymiş canım.tarihid halledersen hem b kadro için şansın olur hem alanıda etkiler.
tarihte hakan dedenin videolarından yararlandım ben(gene ihtiyaç uzaktan eğitim videosu :KK9: sende de vardır muhtemelen) :KK34:
sonrada hakan dedenin bi seti var;
kazandıran ders notları+balyoz soru bankası(avantaj kitap sitesinden aldım)
bunu aldım.
balyoza sınava yakın başlayacağım.
şuan elimde yediiklimin soru bankası var onu çözüyorum.
sayısal sözel mantıkta da yediklimin bi konu anlatımı var ordan baktım ama hiç tatmin etmedi beni.
kpss vitamin sorularıyla alakası yoktu.
o kitaba göre mantık soruları çok çok kolay...
fakat kpss ayarında bi kitap hala bulamadım piyasada.
dersanedeki hocamla konuştum bana ales çıkmış soruları çöz yeter dedi.
bende öyle yapıyorum.daha bir deneme çözdüm ama ondan devam edceğim yine.

vatandaşlık veya anayasa video bulsak çok iyi olacak canım :26:

ales sorularına ben de bakmayı düşünüyorum, bilgisayarımda vardı sanırım ama önce biraz kitap üzerinden çözüp alışmak istiyorum.
Türkçe'den soru kaçırmak istemiyorum ve 1-2 yanlışım çıkabiliyor şu an, o yüzden elimdeki kaynaklardan tüm soruları çözmeye çalışıyorum, matematik de konularım bitmediği halde beklediğimden iyi çıkıyor, konular bitince daha iyi olacak, eminim. tek korkum tarih, onu ve vatandaşlığı da halledersem gy-gk açısından pek korkum kalmaz.

video meselesini bir araştıralım canım, ben arkadaşlarıma da sorup bulmaya çalışacağım :KK34:

zaten arkadaşlar hep dalga geçiyor senin kız direk flozof doğacak diye :KK53:
kıza zorla alan dinlettim yaw :KK53:
stratejin güzel canım,gk gy yi bitir(ki ben senin yerinde olsam direk buna yoğunlaşır,alanıda şöyle bi gözden geçiririm)
bende seni topiği çok özlemişim :KK19:
sık sık gelirim artık :KK9:
ne güzel seni gaza getirebildiysem ne mutlu bana :KK16:

canım saçma sapan televizyon programlarını dinlemesinden bin kat daha iyi olmuştur bence :KK53:
evet öyle yapmaya çalışıyorum ama alanı hiç elime almayınca suçluluk hissediyorum bir de okul için mutlaka çalışmam gerekiyor o yüzden tamamen bırakamıyorum. kendimi alana seneye hazırlanma fikrine alıştırdım 1 senemi feda edeceğim hedefim için. :KK14:

mutlaka gel, çok güzel gaza geldim, bugün tarih falan çalışırım herhalde :KK9:

ales sorularına ben de bakmayı düşünüyorum, bilgisayarımda vardı sanırım ama önce biraz kitap üzerinden çözüp alışmak istiyorum.
Türkçe'den soru kaçırmak istemiyorum ve 1-2 yanlışım çıkabiliyor şu an, o yüzden elimdeki kaynaklardan tüm soruları çözmeye çalışıyorum, matematik de konularım bitmediği halde beklediğimden iyi çıkıyor, konular bitince daha iyi olacak, eminim. tek korkum tarih, onu ve vatandaşlığı da halledersem gy-gk açısından pek korkum kalmaz.

video meselesini bir araştıralım canım, ben arkadaşlarıma da sorup bulmaya çalışacağım :KK34:

canım saçma sapan televizyon programlarını dinlemesinden bin kat daha iyi olmuştur bence :KK53:
evet öyle yapmaya çalışıyorum ama alanı hiç elime almayınca suçluluk hissediyorum bir de okul için mutlaka çalışmam gerekiyor o yüzden tamamen bırakamıyorum. kendimi alana seneye hazırlanma fikrine alıştırdım 1 senemi feda edeceğim hedefim için. :KK14:

mutlaka gel, çok güzel gaza geldim, bugün tarih falan çalışırım herhalde :KK9:

tarih bende de yük gibiydi ama çalıştıkça insan kokusunu yeniyor canım.
tüm konular bitincede hergün bi deneme yap kendine çok faydasını görürsün.
anayasad bende bakınacağım.eğer bulursam haber veririm :KK34:

canım zaten okul vastasıyla illaki bişeyler öğreniyorsun o yüzden sıkma canını,seneye bomba gibi hazırlanırsın :KK34:
fırsat buldukça uğrarım :KK9:
bende biraz tarih çalışıp,maliye bakacağım bugün :KK31:

X