Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Tarih 1 Tarih 2 yi bağlıyorsa eğer, ve tarih 1 den kaldıysan uzatır. Ama bağlayıp bağlamadığı konusunda bilgim yok onu bir araştır derim.

canım tarih 1 den kaldım.2 yi bağlarmı bilmiyorum ama türk dilinden kalmadımki onu neden alamıyorum.hem bu iki ders ekle kısmında var ama ekleyemiyorum anlamadımki

Tarih eski sisteme göre tek dersti ama yeni kredili sistemde 2 döneme paylaştırdıkları için bir bütün olarak değerlendiriliyor ve birinden kalman diğerini de etkiliyordur hem sen tarih 2'yi alıp geçmiş miydin ki?
Eğer o dersleri almana müsaade etmiyorsa kredin dolmuş demektir, onlar bir sonraki yıla kalıyor maalesef...:KK50:

tamam canım teşkkürederim düzeldi.ekleyebildim.ama inan çok korktum moralim çok bozulmuştu.

kızlar bişi sorcam yaaa
şimdi ben ılk dönemden geçtım başarılı şekilde ki 2 dersten koşullu gectım sadece
şimdi 2.dönemde hepsını alırsam 10 ders yapıyo tam,yanı hepsını alsammı bıkaç ders seneye ılk döneme bıraksammı bılemedım

sonuçta bu sene ılk dönem 7 dersten gectım ne yapsam bılemedım????

bende bugün kaydımı yenilettim
sabah derslerimi aldım bankaya paracıkları bayıldım sonra büroya gittim
ve tabikiii ilk gün olmasına rağmen metrelerceeeeeee kuyruk
bekle anam bekle
ayakta beklemekten belim koptu tabi birde beklediğime değseydi ya:KK37:
10 dersten sadece 1 tanesinin kitabını aldım şaka gibi:KK1::KK1:
yani hepsini alamayacağımı biliyordumda bu kadar sefil kalacağımıda düşünmezdim:KK1:
neyseki yardımcı kitaplarım var onlardan başlıcam
yoksa 1 ay büroya gidip gelirdim:KK19:
1 hafta sonra arayın sorun gelmişse gelin diyorlar ama hep meşgul diyoruz adam orda işte bakın sürekli telefonda diyorlar
adamcağıza acıdım 1 saatten fazla büroda bekledim ahize kulağıma yapışmış vaziyetteydi:KK19:
tabi koca istanbulda en kalabalk bürolardan birinde telefona 1 kişi bakınca böyle oluyor malesef:KK19:
bu arada benim kimlik kartıma bandrol yapıştırılmadı
gerçi kimseye yapıştırılmadıda
benim kafam karıştı
kimliğimde 3 tane bandrol var
1.sınıfta güzde 1 bandrol baharda 1 bandrol
2.sınıf güzde 1 bandrol yapıştırıldı şu an bir boş yer var orayada bahar bandrolu yapışmayacakmıydı:26:

hangı kurumun yardımcı kıtapları var merak ettım
zıra ben gecen dönem ıçın murattan almıştım ama 1 tane bıle soru çıkmadı ordan

hangı kurumun yardımcı kıtapları var merak ettım
zıra ben gecen dönem ıçın murattan almıştım ama 1 tane bıle soru çıkmadı ordan

egem yayınları arkadaşım
konu anlatımlılar
yeni düzeltmeler içinde ek bir kitap yapılmış ücretsiz
eklenen dersler yada eklenen konular falan o kitapta var
1.sınıftan beri onlardan çalışıyorum
ama şöyle söyleyeyim 1.sınıftayken o kitaplar çok işime yaramıştı
içindeki sorular konular falan full çıkıyordu
ama bu sene pekte işime yaramadı
çünkü konular sadece okul kitabının özetleri
sorular zaten hiç çıkmadı
okul kitabındaki sorular bile çıkmıyor artık yardımcı kitaplardaki soruların çıkmamaları normal bence
ama en azından okul kitaplarını alana kadar benim işime yarayacak 1 ay boş oturmaktamsa:KK19:
bütün bölümlerde kitaplar hep eksik bugün herkes 1-2 kitap alıp gitti malesef

egem yayınları arkadaşım
konu anlatımlılar
yeni düzeltmeler içinde ek bir kitap yapılmış ücretsiz
eklenen dersler yada eklenen konular falan o kitapta var
1.sınıftan beri onlardan çalışıyorum
ama şöyle söyleyeyim 1.sınıftayken o kitaplar çok işime yaramıştı
içindeki sorular konular falan full çıkıyordu
ama bu sene pekte işime yaramadı
çünkü konular sadece okul kitabının özetleri
sorular zaten hiç çıkmadı
okul kitabındaki sorular bile çıkmıyor artık yardımcı kitaplardaki soruların çıkmamaları normal bence
ama en azından okul kitaplarını alana kadar benim işime yarayacak 1 ay boş oturmaktamsa:KK19:
bütün bölümlerde kitaplar hep eksik bugün herkes 1-2 kitap alıp gitti malesef

bana bu sınavlarda ders kıtaplarının sonundakı soru testlerden çıktı açıkcası ama en fazla 3-4 tane
kıtap almaya gıtmeyı bende duşunuyorum ama bılıyorum çok kuyruk var ve ben habire ızın alamam işyerimden.ne yapıcam bılmıyorum..
belkı egem e bakarım bı,bır arkadaşım daha egemden çalışıyor sınavlara
teşekkürler:)

Evet bende her döneme öyle başlıyorum bu kez çalışacağım diye ama hiç de istediğim gibi olmuyor.
Ben sadece ders kitaplarına baktım bir de birisinden geçen yıla ait Murat yayınları Adalet 1. sınıf soru bankası vardı onu almıştım.
Ama çok bakamadım ona da.Nokta atış soru bankaları falan alıyor millet ama hiç bakmadım içerikleri falan nasıldır diye.
Sınav sabahı bile insanlar aldılar onlardan okulun önünde.
Yani şunu al bunu al diyemiyorum ben de aynen senin gibi pek sallamadığım için.
:KK15: bende sanırım 1.ünvrste değil ya pek sallamıyorum ama açıkcası istediğim için okuyorsam daha iyi olmalıyım eşim yazdırmıyacakdı az daha bu dönemmmm kalsaydım:KK66:
neyse şükür geçtim... artıkım bu baharda çalışırmıyım bilememmm:KK66:

Derslerim otomatik olarak verilmiş.
Yine 9 ders :KK14:
evet dersler otomatik bendede şimdi ben adalet 1.sınıfım
2.dönemini almak için kayıt yenile dedimmmm bize 2012-2013 kayıt yaptıranlar
2012-2013 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler ders ekle-sil işlemi yapamazlar. Kayıt yenileme bedelini bankaya yatırarak kaydınızı yeniletebilirsiniz.

böyle bir yazı çıkyorrrrrrrrr 205 paranı yatır gel diyorda şimdi bennn üstten ders almak istesem olmuyormuuuuuuuuuuu ya bacılar acil cevap verirseniz harika olur yarın para yatırcam daa:)

derslerimin 6 sı otomatik verilmişti 1 i geçen dönem oldugu gibi aşagıda ayrıca verılmıstı onuda ekledım toplam 7 dersım var ve bu derslerın hepsını alıyorum baska dersım kalmıyor hayırlısıyla hepsını gecersem mezun oluyorum bakalım:KK16:
evet otomatik benimkilerdeeee ben üstten alamayacakmıyımmmmm

herkesin yeni dönemi hayırlı uğurlu ve BAŞARILI olsun arkadaşlar:126:

bende kayıt yeniletip kitaplarını alayamayanlardanım..
inşallah en kısa zamanda gelir kitaplar ne diyelim kaynak kitaplar da yok(bildiğim kadarıyla piyasada konu anlatımlı kitapta yok.) eee mecburen e-kitaptan çalışacağım..
herkese iyi çalışmalar...:KK34::KK34:

herkesin yeni dönemi hayırlı uğurlu ve BAŞARILI olsun arkadaşlar:126:

bende kayıt yeniletip kitaplarını alayamayanlardanım..
inşallah en kısa zamanda gelir kitaplar ne diyelim kaynak kitaplar da yok(bildiğim kadarıyla piyasada konu anlatımlı kitapta yok.) eee mecburen e-kitaptan çalışacağım..
herkese iyi çalışmalar...:KK34::KK34:
ufffffffffffff

desene artık nisan son haftada ancak 2-3 kipat gelmiş olur yineeeeeeeeee

ufffffffffffff

desene artık nisan son haftada ancak 2-3 kipat gelmiş olur yineeeeeeeeee

aynen öyle olacak galiba bazı arkadaşlar birer ikişer almışlar ne güzel benim gibi eli boş dönenlerde var o kadar... bide gidip kitaplar gelirse gidip kitap sırası bekleyeceksin alacağın kitap yine 1-2 tane olacak of of bu kitaplarında geç basılması bu sene çıktı haaa..:KK52: ne var sanki erkenden yapsalar şu kitapları da bizide sinir etmeseler kendilerini de iş çıkmasa ne olacaktıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK36:

aynen öyle olacak galiba bazı arkadaşlar birer ikişer almışlar ne güzel benim gibi eli boş dönenlerde var o kadar... bide gidip kitaplar gelirse gidip kitap sırası bekleyeceksin alacağın kitap yine 1-2 tane olacak of of bu kitaplarında geç basılması bu sene çıktı haaa..:KK52: ne var sanki erkenden yapsalar şu kitapları da bizide sinir etmeseler kendilerini de iş çıkmasa ne olacaktıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı:KK36:
ben aöf ye el attım girdim ya ondan olyor tüm bu değişiklikler desene bacım....

ayda yılda ömürde bir kez okuyam dedim onuda çanı çunu kipatı mipatı herşey beni buldu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben aöf ye el attım girdim ya ondan olyor tüm bu değişiklikler desene bacım....

ayda yılda ömürde bir kez okuyam dedim onuda çanı çunu kipatı mipatı herşey beni buldu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ahh ahh yenilerden değil biz eskiler yani ben..:KK37: ondan böyle olaayor senin şansına aslında kitapları vermeleri gerekiyordu... sen yeni öğrencisin korkutmamaları lazımdı seni canımm:KK76::KK76:

ahh ahh yenilerden değil biz eskiler yani ben..:KK37: ondan böyle olaayor senin şansına aslında kitapları vermeleri gerekiyordu... sen yeni öğrencisin korkutmamaları lazımdı seni canımm:KK76::KK76:
zaten nerdeyse bu dönem bırakyordummmmmm yaaaaaa 2 yıl amaaaa 820 tl para ödüyozzzzz

:KK66: kipat almıyomda ödemiyomda mahkemeyemi versem n e etsem...

bişy soracağım anadolu üniversitesinin videolu ders anlatımlar sitesi vardı geçen gün bakmıştım şimdi bulamıyorum e-öğrenme portalına baktım yok acaba nerede bulacağım bilen varsa bi link atabilir mi arkadaşlar

Benim de bu sene ki tablom böyle :)Allahtan dikey geçiş yaptığım için türk dili,tarih,ingilizceden muafım :KK1:

$Adsız.png

820 tl mi abooooooooo :KK52::KK53::KK52::KK53: canım sen direk mahkemeye koş bekleme...
bende 2yıllık okuyorum dönem uzadı tembelliğimden ama ben 200,93 tl kuruşu da var yani:KK33:
o kadarcık verdim.. hadi benim kitaplar gelmesin ama senin ki gelsin o kadar harç ödemişsin tam isyanlık bi durum :KK53::KK53:

Son düzenleme:
X