Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

820 tl mi abooooooooo :KK52::KK53::KK52::KK53: canım sen direk mahkemeye koş bekleme...
bende 2yıllık okuyorum dönem uzadı tembelliğimden ama ben 200,93 tl kuruşu da var yani:KK33:
o kadarcık verdim.. hadi benim kitaplar gelmesin ama senin ki gelsin o kadar harç ödemişsin tam isyanlık bi durum :KK53::KK53:
ben 2 yıllık toplam ücretimi günümüz meblasıyla yazmıştım bacım
yoksa ne 820 tl verirmi kocammmmmmm :):):):) en az bu meblayla kalmassam mezun olacam ki seneyede zam gelir kitabınaaa

Harcı yatırıp kitaplarımı almaya gittim ama alamadım.. Daha 1 tane bile bölümün kitabı gelmemiş ya yok artık..

bugün mesaj geldi üniversiteden
kitap sevkiyatları sürüyormuş
5 nisana kadar tamamlanacakmış
yani dediğim gibi 1 ay bekleyeceğiz:KK37:
1 ayda da yala yut kitapları:KK19:

sevgicim arkadaşım benim ünitelerimi eklermisin listeye
vizeye kadar toplam 42 üniteden sorumluyum
bu akşamdan itibaren yavaş yavaş başlayacağım artık

kitaplar yok neymiş 5 nisan da gelecekmiş oldu canım yaz tahtaya al haftaya rahatlarına bak ya sonra neden öğrenciler başarısız kimin umurun da...
zaten e-öğrenme portalın da ne kitaplar açılıyor ne de kaynak kitap var ortada ohh biz böyle bekleyelim boşş boşşş:KK47::KK47:

arkadaşlar bide e-öğrenme portalında ders videoları vardı dersin adı, videoyu yükle falan yazıyordu bide sesli kitap vard ı ama e-öğrenmedeydi bulamadım da ben bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim linkini de atabilirsiniz.:nazar::nazar:

kızlar benimde 7 dersım yanı 28 unıtem var vizede,benımkınıde ekleyebılırsınız tabloya:KK16:
ayrıca e kıtap konusunda daha kayıtlar baslamadan asagı yukarı hangı derslerı alacagımı tahmın ettıgım ıcın bölümün sayfasından hepsını pc ye ındırmıstım :) e ogrenmeden acılmıyosada kendı bölumunuzun sayfasından kıtapları ındırebılırsınız:KK34:

Sevgi meleği tabloya beni de yaz yine 9 ders var yani vizelere 36 ünite eder :KK14:
Vizeler ne zaman ona göre çalışmaya başlarım artık son 2 hafta kala tam gaz girerim derslere :KK1:

İyi akşamlar bayanlar
nasılsınız umarım herkes iyidir, keyifler yerindedir
ben ayağımı kırdım malesef :KK5:
bu yüzden kayıt yenilemeye gidemedim, nufus kagıdımla eşim gitse parayı yatırsa bankaya oluyor mu? :KK50::KK50:
henüz 1. sınıfım başka bir işlem var mı? bugün büromuz haftasonuda açık diye mesaj geldi, büroya da mı gidiyoruz acaba?

Son düzenleme:
İyi akşamlar bayanlar
bu yüzden kayıt yenilemeye gidemedim, nufus kagıdımla eşim gitse parayı yatırsa bankaya oluyor mu? :KK50::KK50:
henüz 1. sınıfım başka bir işlem var mı? bugün büromuz haftasonuda açık diye mesaj geldi, büroya da mı gidiyoruz acaba?

öncelikle çok geçmiş olsun..
eğer internetten üzerinden ders ekle sil işlemi yapıp kayıdını yenilediysen eşinin harç için bankaya girmesine gerek yok
atm lerden yatırılıyor harç parası, eşin tc numaranla işlemi atmden yapabilir bankaya girmeden yani...
evet büroya gidip kitapların gelmiş mi gelmemiş mi bakman lazım onun içinde eşin senin anadolu üniversitesi öğrenci kimliğin ile büroya gidip öğrenebilir. umarım yardımcı olmuşumdur tekrar geçmiş olsun Allah şifa versin

İyi akşamlar bayanlar

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum:KK5: harç konusunda eftalya arkadasımız detayları yazmıs,kitaplarda yazılanlardan anladıgım kadarıyla cogu nisan ayına sarkmıs onun ıcın büroluk bı ısın sımdılık olmıcak sanırım

öncelikle çok geçmiş olsun..
eğer internetten üzerinden ders ekle sil işlemi yapıp kayıdını yenilediysen eşinin harç için bankaya girmesine gerek yok
atm lerden yatırılıyor harç parası, eşin tc numaranla işlemi atmden yapabilir bankaya girmeden yani...
evet büroya gidip kitapların gelmiş mi gelmemiş mi bakman lazım onun içinde eşin senin anadolu üniversitesi öğrenci kimliğin ile büroya gidip öğrenebilir. umarım yardımcı olmuşumdur tekrar geçmiş olsun Allah şifa versin

cok tesekkur ederim hem sifa dileklerin hem aciklamalarin icin. birinci siniflarda ders ekle sil islemi zaten yokmus. oyleyse ben ogrenci kimligimi vereyim esime halletsin. sagol tekrardan

İyi akşamlar bayanlar

Geçmiş olsun canım
Ders ekle sil sende yoktur zaten o yüzden eşin bankadan yatırsın paranı kaydın yenilensin
Sonra da kitapları almaya gider 31inde gelecek demişler ama tam bilgim yok kitaplar hakkında

İyi akşamlar bayanlar

Cemrecim çok geçmiş olsun .

Para kısmını eşin halleder , büroyada kitaplar daha bir süre gelmeyecekmiş zaten .

Ya benim güzel arkadaşlarım , bana şu linki bir atıverin sevabına :KK16:

Hani hangi ders kaç üniteden sorumluyuz bakıyorduk ya , aöfün derin dehlizlerinde kayboldum yine ararken :KK52:

cok tesekkur ederim hem sifa dileklerin hem aciklamalarin icin. birinci siniflarda ders ekle sil islemi zaten yokmus. oyleyse ben ogrenci kimligimi vereyim esime halletsin. sagol tekrardan

rica ederim... :KK34:
ben 1.sınıfta ders ekle sil işlemi olmadığını bilmiyordum canım öğrenmiş oldum:KK34:
evet eşin bu işi halleder eğer kitapların geldiyse ne mutlu sana benim hiçbirisi gelmedi de ...:KK6:

X