Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Pek keyfim yok bu aralar ablacım ya sohbet havam yok sizi de darlamayım diye yazmıyorum. Sağolasın ettiğimiz dualar işe yaradı o konudaki huzursuzluğum geçti ama şu işsizlik boğuyor beni resmen. Yüksek lisans sadece oyalanma, hoca olmanın garantisi yok. Ne yapacağım bilmiyorum. :KK50:

Canım ya , az daha sabır .

Bu kadar beklemenin ve emeğinin karşılığı gelecek elbette . O iş seni bir yerde bekliyor emin ol ; vakti gelince çıkacak karşına inşallah.

Canım ya , az daha sabır .

Bu kadar beklemenin ve emeğinin karşılığı gelecek elbette . O iş seni bir yerde bekliyor emin ol ; vakti gelince çıkacak karşına inşallah.

İnşallah, beklemekten başka yaptığım bir şey yok zaten. Bu kadar beklemeye bir de mesleğimle alakasız bir işte başlarsam ciddi anlamda üzülürüm.

Canım nasılsın ya ? Görüşemedik epeydir . Neyse şimdi dersler başlayınca aynı motive ile kaldığımız yerden devam ederiz yine :KK34:

iyiyim ablacım çok şükür
yuvarlana yuvarlana gdiyorum:KK1:
sen nasılsın iyisindir inşallah
bayadır görüşemiyoruz evet
öyle uzun uzadıya takılmıyorum pc başında pek
şimdi ders çalışmaya başlayalım aralarda burda alıyoruz soluğu iyi oluyor:KK1:

canım senin geçen dönem baya bol bol dersin vardı bu dönem de durum aynı mı??
yani üstten almıştın bu dönemde dahilmi?? 42 ünite çok geldi gözüme yaa maşallah valla :)
ben 28 i nasıl bitirecem derken 42 gözüme baya baya çok geldi allah yardımcı olsun cnm :)

evet canım geçen dönemki gibi bu dönemde
geçen dönem 10 dersim bir stajım vardı
bu dönemde 10 dersim var
geçen dönemde vizede 46 ünitem vardı bu sefer 42 daha az:KK1:
birde ben şimdi yardımcı kitaplardan çalışmaya başlayacağım baya kısa kısa ünitelerim sevindim valla
tabi önemli olan okul kitapları ama henüz 1 tanesini alabildim inşallah kalın kalın değillerdir
bu dönemde korkulu rüyam olan 2 ders var ne yazık ki:KK19:
biri inkılap biride ölçme ve değerlendirme diye bir ders onlara yüklenmem lazım bir an önce diğerlerini bitirip
inşallah bu dönemide güzel bir şekilde atlatırız hep birlikte:KK16:

Sevgiciğim, vizeye kadar 24 ünitem var, 3 ünite bitirdim. Eklersen çok sevinirim...

Garengciğim, ben de özledim seni, kendini sıkma lütfen, ben eminim sen tam da istediğin gibi bir iş bulacaksın. Evet, bekledin ve bekliyorsun ama sonu çok iyi olacak, ben eminim...

Gzdbkyciğim, sana da kolaylıklar diliyorum, 42 ünite az değil ama sen geçen seferki gibi bu kez de üstesinden harika geleceksin...

Eveeeet, aöf voltran ekibi, hazır mıyız yeni döneme?? Adı gibi bahar bahar olsun bu dönem, taptaze, yeni ve ılık...:KK34:

Benim 6 dersim var ingilizceyi ünite ünite çalışmayı düşünmüyorum o yüzden ingilizce hariç ünite sayım 27

Biberon sana katılıyorum inşaAllah bu dönem adı gibi Bahar olur hepimize..

bakıyorum da geçen dönemin aöf zedeleri burdayız yine biberoncumun dediği gibi voltranı oluşturduk geriye çalışmak kaldı... :KK60:
ben inanıyorum geçen dönem gibi bu dönem fazla karamsarlığa düşmeyeceğiz nede olsa biraz deneyim kazandık kredili sistemin kredisini çektik bir ay tatilde de o krediyi yedik bitirdik..:KK1: şimdi o kredi borçlarını ödeme faslı geldi çattı...:KK60:
hadi bakalım gazamız mübarek olsun...bende bugün bir ünite bitirerek bismillah demeye niyetliyim bakalım bi mani olmazsa....
zaten benim derdim kitabı elime alıncaya kadar..aldıktan sonra devamı gelecektir allhın izni ile :)

İnşallah, beklemekten başka yaptığım bir şey yok zaten. Bu kadar beklemeye bir de mesleğimle alakasız bir işte başlarsam ciddi anlamda üzülürüm.

garengcim tekrar hoşgeldin aramıza...epey özlettin kendini seni görmek çok güzel....:) allah yardımcın olsun canım üzülme nasip bu işler...
bol dua et..allah hayırlısını bilir...bizler bilmekte aciziz unutma...geç olsun güç olmasın...

Gazelcim biberonun geyikte yazdığını yaptın mı ?

Ya neden benim param yatrılmamış gözüküyor :26:

Neyse ben gidiyorum aöf e doğru canlarım ...

Herkese azimli çalışmalar diliyorum . Gazel , biberon , gzdky ,sevgimeleğim , gareng ,hayatsultanım , cemrem , adacım , sebboyum bölümdaşım ,pearl , anzer ,snejankam ,sedulum ......

Oooooo liste uzunmuş saymakla hata ettim galiba . Yeni gelenler , az girenler , ismini unuttuklarım .... Herkese başarılar diliyorum yeni dönemde
:KK16:

Herkese azimli çalışmalar diliyorum . Gazel , biberon , gzdky ,sevgimeleğim , gareng ,hayatsultanım , cemrem , adacım , sebboyum bölümdaşım ,pearl , anzer ,snejankam ,sedulum ......

Oooooo liste uzunmuş saymakla hata ettim galiba . Yeni gelenler , az girenler , ismini unuttuklarım .... Herkese başarılar diliyorum yeni dönemde

auscum ben niye seviyorum seni bukadar acaba :)
moralim bozukken bile güldürüyorsun beni yaa buda bi yetnek demekki....
paran neden yatırlmamış gözüküyo ki?? anlamadım hiç...aman kuzum sen bunu erteleme arkasına düş...bak dünmüydü neydi tv de izledim...imamlık sınavına giren kişilerin netten yaptıkları başvuru kayıta alınmamış 4000'e yakın imam adayı girememiş sınava...emekleri boşa gitti zavallıların yaaa...aman diyim bu işi bi didikle bakalım..teyidini al nolur nolmaz...bu aöf fen herşey beklenir..

Yeni gelenler kervanına kendimi ekleyiverdim.. :)))
Hepimiz başarılı olalım inşallah ablacığım. :KK16:
Sana da bol şans ve bol bol başarı diliyorum. :KK16:

Bugün gittim 3 kitabımı aldım sadece diğerleri gelmemiş ama kimsecikler yoktu bomboş hiç sıra beklemedim :KK52::KK52::KK52:

Ama canım hiç ders çalışmak istemiyor güzden bir ders ff gelince kitap yüzü görmek istemiyorum nasılsa uzadı okul :KK52:

Bugün gittim 3 kitabımı aldım sadece diğerleri gelmemiş ama kimsecikler yoktu bomboş hiç sıra beklemedim :KK52::KK52::KK52:

adacım annen seni cuma günümü doğurdu kız :KK60: bu ne şans böyle hiç kuyruk beklemeden almışsın maşalahh...bizim büronun önündeki kuyruk dışarı taşmaış hatta caddeye doğru düşün...şanslı hatunsun vesselam :KK52:

Aöf bürosuna gittim 3 kitap gelmiş aldım geldim.
Sıra falan yoktu hatta memurlarla sohbet bile ettim.
Bi an düşündüm kayıt dönemi değil mi acaba diye :KK53:
Haftaya da onur belgesini sormaya gidicem

onur belgeleri için önce eve kağıt geliyor
kayıtlar bitince yollarlar heralde yinede sormak lazım
bürodan veriyorlar canım

ha öylemi iyi bari :) ödüm patladı birden araya kaynar diye hahahaha :KK60: :KK60:
neme lazım çerçevemi aldım duvardaki yerini ayarladım, bi an önce çıksın da alalım asalım duvarımıza dimi ama :KK60:
çok lazım ya... ayy çok güldüm :KK60:

Sevgi_meleği benim ünite sayısı da yaklaşık 40 sanırım.Küsüratı da var ama düz hesap 40 diyorum.
Daha parayı bile yatırmadım :KK1:
Zaten taş çatlasa 10 gün ayırabilirim.Çünkü örgün ve aöf vizeleri arka arkaya olacak.
Bu dönem çok yoğunum.Yine ödevler projeler sunumlar sınavlar.
Çok ama çok çalışmam lazım :KK6:

Okula gidip gelirken dolmuşta okuyarak bir iki dersi halledebilirim belki.
Ama bu kez finallere daha çok çalışacağım.Çalışacak çok vaktim olmadığı için taktik geliştirmem şart :KK53:

Herkese yeni dönemde başarılar diliyorum :KK16:

auscum ben niye seviyorum seni bukadar acaba :)
moralim bozukken bile güldürüyorsun beni yaa buda bi yetnek demekki....
paran neden yatırlmamış gözüküyo ki?? anlamadım hiç...aman kuzum sen bunu erteleme arkasına düş...bak dünmüydü neydi tv de izledim...imamlık sınavına giren kişilerin netten yaptıkları başvuru kayıta alınmamış 4000'e yakın imam adayı girememiş sınava...emekleri boşa gitti zavallıların yaaa...aman diyim bu işi bi didikle bakalım..teyidini al nolur nolmaz...bu aöf fen herşey beklenir..

İşlem tamam gazelim :KK14:

Gittim , 5 dakika içinde kimlik kartıma bandrol yapıştırtıp , alt kattan olan kitabımı aldım ve geldim .

Hiç sıra yoktu . 5 Görevli beni bekliyorlardı heralde tükkanı kapamak için , 16:57 de gittim çünkü :KK52:

Yeni gelenler kervanına kendimi ekleyiverdim.. :)))
Hepimiz başarılı olalım inşallah ablacığım. :KK16:
Sana da bol şans ve bol bol başarı diliyorum. :KK16:

Aminnnnnnnnn. :KK16:

Gazel öğretiyor hep değil mi aus ' a abla deyin diye :KK24:

Canım , hep beraber güzel güzel kotarırız bu çalışma işini inşallah.Tabii sen yeniler kervanında olarak beni örnek alma , ben son hafta çalışanlardanım :26:

onur belgeleri için önce eve kağıt geliyor
kayıtlar bitince yollarlar heralde yinede sormak lazım
bürodan veriyorlar canım

Aman ya , eve yollasalar ya ,

KOskoca kadın gidip büroya '' ıhmmm şey ben onur belgesi aldım da '' mı diyeceğim şimdi :KK51:

Son düzenleme:
X